Довгохвильові інфрачервоні стельові обігрівачі Stinex™

Показати
Сортувати:
купити стельовий інфрачервоний обігрівач ЕМТП 750/220 Замовлення від 100шт.

Інфрачервоний обігрівач стельовий 0.75 кВт STINEX — ЕМТП 750/220

Опис на довгохвильові стельові обігрівачі серії ЕМТП Обігрівачі стельового типу ЕМТП — довгохви..

2089.00 грн.

купити стельовий інфрачервоний обігрівач ЕМТП 1000/220 Замовлення від 100шт.

Інфрачервоний обігрівач стельовий 1 кВт STINEX — ЕМТП 1000/220

Опис на довгохвильові стельові обігрівачі серії ЕМТП Обігрівачі стельового типу ЕМТП — довгохви..

2749.00 грн.

купити стельовий інфрачервоний обігрівач ЕМТП 1250/220 Замовлення від 100шт.

Інфрачервоний обігрівач стельовий 1.25 кВт STINEX — ЕМТП 1250/220

Опис на довгохвильові стельові обігрівачі серії ЕМТП Обігрівачі стельового типу ЕМТП — довгохви..

2859.00 грн.

купити стельовий інфрачервоний обігрівач 1.5 кВт ЕМТП 1500/220 Замовлення від 100шт.

Інфрачервоний обігрівач стельовий 1.5 кВт STINEX — ЕМТП 1500/220

Опис на довгохвильові стельові обігрівачі серії ЕМТП Обігрівачі стельового типу ЕМТП — довгохви..

3629.00 грн.

купити стельовий інфрачервоний обігрівач ЕМТП 2000/220 Замовлення від 100шт.

Інфрачервоний обігрівач стельовий 2 кВт STINEX — ЕМТП 2000/220

Опис на довгохвильові стельові обігрівачі серії ЕМТП Обігрівачі стельового типу ЕМТП — довгохви..

4499.00 грн.

купити стельовий інфрачервоний обігрівач ЕМТП 2500/220 Замовлення від 100шт.

Інфрачервоний обігрівач стельовий 2.5 кВт STINEX — ЕМТП 2500/220

Опис на довгохвильові стельові обігрівачі серії ЕМТП Обігрівачі стельового типу ЕМТП — довгохви..

4729.00 грн.

Що таке стельовий інфрачервоний обігрівач

У зв'язку з особливостями монтажу обігрівачів в приміщенні (нема на стіні або на підлозі, а високо під стелею) вони і отримали безпосередньо таку назву "обігрівачі". Конкретніше: довгохвильові інфрачервоні обігрівачі монтуються високо на стіні під стелею або на самій стелі, саме завдяки цьому зберігається корисний простір приміщення. Зовні вони виглядають досить просто і ергономічно - довгі і вузькі пластини в металевому корпусі. Принцип дії стельових обігрівачів заснований на інфрачервоному випромінюванні тепла в довгохвильовому діапазоні. Такий механізм роботи дозволяє їм бути використаним не тільки в побуті (в квартирі або приватному будинку), але і досить великих промислових приміщеннях (на фабриках, на складах, виробничому цеху).


Для тих, хто "в темі" ІЧ довгохвильових обігрівачів — тепло, яке вони випромінюють, направлено на навколишні предмети, а вони в наступним і діляться теплом з людиною. При цьому дуже важливою складовою є той факт, що повітря не "перегорає", як це відбувається зі звичайними побутовими "дуйчікамі" принцип дії яких реалізований на нагріванні повітря за допомогою нагрітої спіралі і вентилятора.


Зверніть увагу, що такий принцип обігріву надає можливість використовувати обігрівачі в якості тепла навіть на відкритих майданчиках/терасах.


Стельовий обігрівач і його особливості

Одним з найбільш інноваційних і сучасних видів обігрівачів приміщень на сьогоднішній день вважається стельовий інфрачервоний обігрівач. Крім перерахованих вище переваг варто відзначити і його повну "безшумність" в роботі, а також його економічність. А ось тут потрібно віддати належне цим обігрівачів — це не тільки ефективний, але і найекономічніший вид обігріву, тому що обігрівачі Стінекс (Stinex) виробляються в Україні (ми і є їх єдиним виробником) і ціна на них набагато нижчою за імпортні аналоги.


При цьому, якість, продуктивність і надійність наших обігрівачів перевершує більшість "іменитих" брендів. У двох словах: ціна набагато нижче бездоганної якості інфрачервоних стельових обігрівачів. Дизайн обігрівачів стельових Стінекс впишеться абсолютно в будь-який інтер'єр Вашого приміщення.


Принцип дії і сфера застосування обігрівачів Стінекс

Найголовнішою особливістю (та що там ... це безперечна перевага) принципу дії наших стельових обігрівачів, є той факт, що на відміну від, багатьом відомих, інфрачервоних обігрівачів UFO (а у них якраз використовується до красна розпечений гріє елемент, генерерующій короткохвильове тепло) - стельові "довгохвильові" обігрівачі виробляють інший спектр хвилі, який! УВАГА! м'якше і безпечніше.


Нагріваючись, пластина зі спеціального матеріалу, під певним кутом генерує потік ІЧ (інфрачервоного) тепла, які в свою чергу "лягають/вбираються" на всі предмети, які знаходяться в оточенні приміщення. Джерелом випромінювання тепла - анодирувана алюмінієва пластина. Температура нагріву поверхні становить приблизно 230-250 градусів Цельсія. Випромінювання довгохвильових обігрівачів невидимо. Підсумок такий: теплова енергія використовується практично повністю (ККД досягає 95-98%), тобто не витрачається даремно, а ефективно прогріває тільки об'єкти і тіла приміщення.


Як правило, довгохвильові стельові обігрівачі використовуються для точкового або локального обігріву потрібної зони технічних/промислових приміщень, складах і виробничих цехах з недостатньою теплоізоляцією. Також використовується в приміщеннях великих площ, таких як ангари, де стелі мають велику висоту - близько 20 метрів. Наприклад, у Вас є велике виробниче приміщення, в якому регулярно відкриті двері (особливо актуально в зимовий період часу) ... погодьтеся, що в такому випадку неможливо зберігати тепле повітря! Саме тому, Вам потрібно купити інфрачервоний довгохвильовий стельовий обігрівач Stinex (Стінекс), який буде ефективно працювати, при цьому економити витрати на електроенергію в порівнянні з аналогічним огрівальним обладнанням.


Як вибрати довгохвильовий обігрівач і його установка/монтаж

Потрібно знати, що і інфрачервоні промені можуть розсіюватися в просторі в залежності від відстані об'єкта, тому кожен стельовий обігрівач представлений на сайті stinex.ua, має такий показник як висота підвісу, який потрібно враховувати при виборі моделі, а також при її установці. Чим могутніше обігрівач, тим, отже, більше площа охоплення променів, а значить інтенсивніше його нагрівання, відповідно тим більше висота підвісу. Потужність наших агрегатів знаходиться в діапазоні від 750Вт до 2500Вт.


У характеристиках кожного з обігрівачів Ви можете побачити "корисну" і граничну площу обігріву, що безсумнівно допоможе визначитися з вибором обігрівача безпосередньо під необхідний запит. Для зручності Ви також можете скористатися фільтром в нашому каталозі товарів, який дозволяє здійснити відбір стельових обігрівачів за такими параметрами як: споживана потужність, габаритні розміри і мінімальна висота підвісу.


Звертаємо Вашу увагу, що ми впевнені в якості продукції торгової марки Stinex (Стінекс) і тому надаємо гарантію 60 місяців/5 років. Що ж, купити стельовий обігрівач зможе практично кожен, отримавши при цьому найефективніший, надійний і безпечний обігрівач.