Обігрівачі комбіновані керамічні (конвекційні) з керуванням і терморегулятором Stinex™

Обігрівачі комбіновані керамічні (конвекційні) з керуванням і терморегулятором Stinex™


У цій категорії представлені обігрівачі керамічні комбіновані з керуванням і керамічні комбіновані обігрівачі з терморегулятором.


Розглянемо чому потрібно купити обігрівач комбінований з керуванням

Обігрівачі типу PLAZA Ceramic (назви моделей PLC і PLC-T). Обігрівачі керамічні, конвекційного типу - виготовляються в металевому корпусі з лицьовою частиною з керамо-граніту. Поєднують в собі два різні способи передачі тепла, даний конвектор може працювати як інфрачервоний довгохвильовий обігрівач, так і традиційний конвектор:

  • Лицьова (фронтальна) частину обігрівача виготовлена ​​з керамо-граніту і виконує функцію теплоаккумулятора. Фронтальна частина обігрівача є джерелом інфрачервоного довгохвильового випромінювання.
  • У внутрішній частині обігрівача вбудований повітряний тен (дистанційний пульт елемент закритого типу), ребристою форми, забезпечує швидкий прогрів приміщення, за рахунок великої кількості ребер охолодження (швидкого теплообміну) не відбувається випалювання пилу і кисню.

Саме тому такий вид обігрівачів і називають «комбінованими».

Крім того, обігрівачі PLC - PLAZA Ceramic мають два незалежних нагрівальних елемента і можливість перемикатися по потужності. Обладнаний двома, правим і лівим, мережевими роз'ємами підключення кабелю живлення. Звертаємо Вашу увагу на те, що такий вид керамічних конвекторів має можливість установки на підлогу. Спеціальні покриття для кріплення можна купити окремо в категорії «Аксесуари та додаткове обладнання».


Основні переваги комбінованих обігрівачів

Так чому ж вони такі хороші? Відповідь проста, ми не будемо розписувати все докладно, тому що фізичні властивості і метод нагріву - це мала бути дуже велика і об'ємна стаття, а тут ми покажемо Вам тільки явні і зрозумілі кожному переваги:

  1. Керамічні, конвекційні-ІК панелі та електричні конвектори, на відміну від більшості тепловентиляторів, не мають відкритих елементів нагріву і рухомих частин.
  2. Вони не спалюють пил і працюють з мінімальним шумовиделеніем. Таке обладнання найбільш ергономічне і безпечне з точки зору експлуатації користувачем.

У обігрівачів є спеціальна «продумана решітка», яка розташована відразу за керамічною панеллю. Завдяки цій решітці значно збільшується конвекція теплого повітря, в слідстві чого приміщення нагрівається набагато швидше. Таким чином, радіаторна решітка збільшує ефективність інфрачервоного обігрівача.

Поєднуючи конвекцію і інфрачервоне довгохвильове випромінювання, модель керамічного обігрівача з радіаторної гратами дозволяє досягти бажаного комфорту в опалювальному приміщенні в найкоротші терміни (практично моментально). ККД приладу понад 95%.

Моделі обігрівачів з терморегулятором дозволяють встановлювати бажану температуру в приміщенні, забезпечує додаткову економію.

Підіб'ємо підсумки, якщо Ви хочете підібрати собі хороший, ефективний і безпечний обігрівач, то кращим вибором буде купити обігрівач комбінований керамічний (конвекційний) Stinex.