Розумні обігрівачі для дому та офісу

Posted by admin 31.01.2023 0 Comment(s)

Розумний обігрівач

Холодні зими в Україні часто є досить суворими, тому щороку люди приділяють все більше уваги ефективному та економічному опаленню будинку. Сучасний ринок електричного опалення пропонує багато можливостей, однією з яких є розумні обігрівачі. Цей тип обігрівача має як свої переваги, так і недоліки. У цій статті ми розповімо, чи вигідно купувати такий гаджет, і якщо так, чи є потенційні альтернативи. У багатьох будинках наявність переносного обігрівача є майже необхідністю. Якщо ви все ще важите свої варіанти, ось порада: придбання старомодного масляного радіатора було б помилкою. Він великий, важкий, і його використання різко збільшить ваші рахунки за використовувану електрику. Набагато краще вибрати сучасний розумний конвектор. Ще краще придбати модель, яку можна підключати до мобільних пристроїв та керувати обігрівачем через wi-fi.

Розумні обігрівачі - технологічно просунуті обігрівачі, які можуть допомогти вам підтримувати комфортну температуру у вашому будинку або офісі з мінімальними зусиллями, оскільки він використовує інфрачервоне або мікрохвильове випромінювання для розподілу тепла. Ви заощадите гроші і час, тому що вам не потрібно буде постійно регулювати температуру, щоб комфортна температура не змінювалася від змін погоди. У разі відключення електроенергії розумний обігрівач скоригує температуру так, щоб ви максимально не відчули різниці у вашому будинку чи офісі.

Розберемо що таке розумний обігрівач


Розумні керамічні обігрівачі – це найновіший пристрій на ринку, який допомагає тримати комфорт у вашому домі або у вас на роботі за допомогою смартфона. Вам навіть не потрібно бути вдома, щоб відрегулювати температуру - ви можете контролювати її з будь-якого куточка світу, що робить його ідеальним кандидатом на роль вашого розумного будинку. Головна здатність обігрівача - керувати температурою приміщення дистанційно, що заощадить вам електроенергію, оскільки його можна попередньо налаштувати перед тим, як ви підете, будь то прогулянка або робота, а вбудований датчик температури гарантуватиме, що опалення вашого будинку залишиться на бажаному рівні.

Переваги розумних обігрівачів Stinex:

  • зниження витрат на електроспоживання. за рахунок дистанційного регулювання температури залежних від потреб людини в приміщенні або за її межами;
  • розумні обігрівачі не сушать повітря, що є вагомим аргументом купити такий смарт-прилад;
  • гарна безпека. Так як обігрівачі автономні і ви самі коригуєте коли вмикатися, а коли вимикатися обігрівачу.

Недоліки розумного обігрівача:

  • wi-fi обігрівачі мають лише один недолік, який можна з легкістю врахувати при покупці. В Україні ринок розумних обігрівачів відносно новий і часто ціна набагато вища, ніж у звичайних конвекторів або керамічних панелей. Також нерідко зустрічаються моделі китайського виробництва, де якість залишається бажати кращого.

Чи варто купувати обігрівач з управління Wi-Fi?


Ми схильні день у день жити по тому самому графіку, але така буденність дуже дратує “Дім-робота, робота-будинок”, але тільки не у випадку з розумними конвекторами. Модуль керування обігрівача можна налаштувати відповідно до вашого щоденного графіка. Коли ви закінчите свою роботу, то увімкніть обігрівач і після приходу додому на вас чекатиме тепло. А коли настав час лягати спати, зменшіть температуру до прийнятної.
При виборі відповідного розумного обігрівача важливо враховувати ваші вимоги та уподобання. Вони можуть змінюватись від необхідного типу опалення до розміру та стилю кімнати, а також від вартості, яку ви готові витратити. Використовуючи розумні обігрівачі для обігріву приміщення, можна зменшити споживання енергії, що у 2023 році є настільки актуальним.
На сьогоднішній день електричне опалення є відмінною і набагато економічнішою альтернативою газовому опаленню. Вартість газового опалення постійно зростає і знижуватись не буде, що робить його неефективним варіантом. Інтернет - магазин Stinex пропонує широкий асортимент розумних обігрівачів з керуванням через Wi-Fi, що відповідає вашим потребам за потужністю, житловою площею та перевагою в дизайні. Так що ви, з легкістю, можете підтримувати ідеальну температуру у вашому будинку та заощаджувати гроші, коли вдома вас немає. Якщо ви ще не перейшли на електричне опалення, менеджер магазину «Stinex» допоможе вам підібрати відповідний опалювальний прилад від теплого плінтуса до стельового обігрівача.