Терморегулятори | Реле напруги для ІЧ обігрівачів | Розетки з таймером для обігрівачів

Показати
Сортувати:

Реле напруги ZUBR R116Y

Реле напруги для встановлення в розеткуРеле напруги ZUBR R1 призначене для захисту обладнання від на..

652.00 грн.

Реле напруги ZUBR SR1

Реле напруги із сенсорним керування для встановлення в розеткуРеле напруги ZUBR SR1 призначене для з..

806.00 грн.

Терморегулятор terneo rz для інфрачервоних панелей

Терморегулятор terneo rz — прямий контроль температури повітряТерморегулятор terneo rz обладнаний ви..

839.00 грн.

Терморегулятор terneo srz red

Комфорт у керуванні з terneo srz redТерморегулятор призначений для керування інфрачервоними панелями..

839.00 грн.

Терморегулятор механічний Cewal RQ01

Головна особливість - простота конструкції та надійність  роботи при низькій вартостіНавантажен..

320.00 грн.

Терморегулятор механічний Imit 01

Механічний кімнатний термостат IMIT 01 призначений для ручного регулювання температури навколишнього..

280.00 грн.

Розетка з таймером (добова) ТМ 50 16А 3500W 230V

Розетка-таймер з механічним управлінням Feron TM50 призначена для автоматичного включення / вимиканн..

220.00 грн.

Терморегулятор в розетку (10А; NTC)

Опис терморегулятора в розетку (10А; NTC)Терморегулятор в розетку для інфрачервоних панелей та ..

590.00 грн.

Терморегулятор в розетку (16А; NTC)

Опис терморегулятора в розетку (16А; NTC)Терморегулятор в розетку для інфрачервоних панелей та елек..

829.00 грн.

Терморегулятори | Реле напруги для ІЧ обігрівачів | Розетки з таймером для обігрівачів

У цій категорії представлені елементи "додаткової комплектації" для ваших обігрівальних приладів. Сьогодні звичайним масляним обігрівачем або класичним "дуйчиком/вентилятором" вже нікого не здивуєш. Адже погодьтеся, прилади, що мають масу недоліків, абсолютно неактуальні при наявності на ринку таких обігрівачів як:

 • керамічні панельні обігрівачі;
 • металеві конвектори;
 • підлогові керамічні обігрівачі;
 • обігрівачі з керуванням і терморегулятором.

І так, про недоліки "попередників": вони малоефективні, спалюють кисень в приміщенні, не економічні та пожежонебезпечні. Почнемо з першого пункту, тут варто відзначити, що ефективність обігрівальних приладів залежить від багатьох факторів (потужність, матеріал нагрівальної поверхні, спосіб обігріву), на деякі з них можна вплинути. Іншими словами, уявіть, що ви купили керамічний обігрівач і, природно, хотіли б отримати від нього максимум вигоди і користі. В такому випадку Вам знадобиться допомога таких приладів як терморегулятори, реле напруги, розетки з таймером та інше.


Терморегулятори або терморегулятор механічний?

Почнемо з того, що таке терморегулятор і що він із себе представляє. Насправді все досить просто, терморегулятор - це пристрій, який відповідає як за включення, так і за відключення нагрівального приладу. У терморегуляторів, як правило, існує два види параметрів "спрацьовування": встановлений час або встановлена ​​температура, при досягненні яких - даний прилад відключається. Розглянемо цифровий терморегулятор і його основні характеристики та переваги:

 1. Можливість запрограмувати обігрів за певним тижневому графіку, окремо для буднів і вихідних. Можна встановити до 3-х інтервалів протягом доби, під час яких у Вашому приміщенні буде підтримуватися комфортна температура.
 2. Унікальні функції "провітрювання" і "попередній підігрів". Дуже корисні функції тому в першому випадку - відсутні невиправдані витрати електрики в той період часу, коли ви провітрюйте кімнату (більшість цифрових терморегуляторів вміють визначати відкрито чи вікно і в такому випадку на 30 хвилин відключає "даремний" обігрів). Друга функція дозволяє активувати функцію попереднього підігріву, щоб заздалегідь забезпечити комфортні умови в приміщенні при настанні періоду «комфортної» температури. Терморегулятор вміє визначити середній час нагрівання з температури «економ» до «комфортної» і коригувати час попереднього включення навантаження.
 3. Зручність у керування. Програмування терморегулятора здійснюється чотирма кнопками, а всі дані відображаються на інформативному дисплеї. Налаштовані Вами параметри зберігаються в незалежній пам'яті.
 4. Статистика енергоспоживання і калібрування температури.
 5. Легкість монтажу. Прилад монтується в стандартний підрозетник діаметром 60мм.
 6. Безпека і "захист від дітей".

Крім перерахованих вище переваг варто відзначити ергономічний і стильний дизайн кожної моделі терморегулятора в нашому інтернет-магазині.

Наступним розглянемо основні функції та переваги механічного терморегулятора:

 1. Простота у використанні.
 2. Низька вартість.
 3. Надійність і безпека роботи.

Не дивлячись на те, що механічні терморегулятори не мають "розумних режимів", вони досить популярні завдяки простоті конструкції і тривалому терміні служби. І при цьому всьому - вони все так же виконують свою основну функцію.

Тому, Вам вирішувати купити терморегулятор цифровий або купити механічний терморегулятор в інтернет-магазині обігрівальної техніки STINEX.UA


Терморегулятори в розетку

У нас Ви також можете купити терморегулятор в розетку для інфрачервоних панелей і електричних конвекторів, які мають такі переваги:

 1. Зовнішній датчик температури.
 2. Простий і надійний в використанні, з термозахистом.
 3. Цифровий терморегулятор для різних типів обігрівачів.
 4. Крок регулювання 0,1 ° С.
 5. Максимальне навантаження 10А або 16А.

Крім того, в асортименті нашого магазину Ви можете вибрати і купити терморегулятори в розетку з "віддаленим керуванням", що дозволяє зробити Ваші інфрачервоні (ІЧ) обігрівачі "розумними"...більш детально про терморегулятор terneo rzx або терморегулятор terneo rz (без віддаленого управління).

Такі "розеткові" терморегулятори мають головна перевага — простота монтажу...для початку роботи необхідно просто включити терморегулятор в стандартну розетку. Що може бути простіше?


Реле напруги в розетку

Реле напруги - призначене для захисту обладнання від "шкідливих" коливань напруги в мережі. Особливістю більшості моделей є його установка в «євро» розетку. Реле відключає навантаження при перевищенні допустимих меж напруги (максимальних і мінімальних).

Дуже корисною функцією реле напруги для обігрівальних панелей і конвекторів опалення є "затримка включення" - реле включить навантаження через встановлений час затримки (від 3 до 600 с) після стабілізації напруги. Це необхідно для додаткового захисту чутливої ​​до частих включень / вимиканням харчування електротехніки. При підключенні компресорного устаткування, наприклад, холодильника або кондиціонера, ми рекомендуємо встановлювати певну затримку в межах 120-180 с.

Деякі моделі реле мають сенсорне управління, яке має в своєму арсеналі всього 4 кнопки, за допомогою яких і здійснюється його настройка. Цифровий екран відображає:

 • поточна напруга;
 • системні сповіщення;
 • спрощує навігацію в меню.

Подача навантаження відбудеться після закінчення часу затримки, про що сповіщає спеціальний індикатор.


Практично всі реле напруги мають "систему безпеки"

Ви можете встановити блокування кнопок, щоб ніхто інший не змінив настройки реле (наприклад, ваші діти). Пристрій захищений від перегріву: при підвищенні температури всередині корпусу до 80 ° С (в деяких моделях температура може досягати і 85 ° С) реле відключить навантаження і повідомить про перегрів. Відновлення роботи станеться після зниження температури до 60-65 ° С.


Розетка-таймер з механічним управлінням (добова)

Основною функцією приладу є автоматичне включення / вимикання підключеного до нього пристрою в залежності від часу доби. Розетка з таймером позбавить Вас від необхідності включати і вимикати світло або електроприлади, робота яких потрібна Вам кожен день в однаковий час.

КОРИСНА ФУНКЦІЯ! При відключенні світла або занадто низькій напрузі в мережі таймер зупиняється. Після цього він буде відставати рівно на стільки, скільки часу був відключений.


Застосування розетки-таймера:

- акваріумні освітлення (можна задати для акваріума "світлий час")

- нагрів води бойлером до Вашого пробудження вранці або приходу з роботи;

- робота автоматичного поливу;

- автоматично закипілий електрочайник до моменту Вашого сніданку;

- щоденний автоматичний нагрів або охолодження приміщення за допомогою кондиціонера або іншого обладнання;

- включення світла і / або радіо в кімнаті вечорами для створення ефекту присутності господарів будинку на час Вашого від'їзду;

- автоматизоване вкл / викл різних приладів і пристроїв на виробництві.