Які обігрівачі не спалюють кисень

Posted by admin 16.10.2021 0 Comment(s)

Вибираємо обігрівачі які не спалюють кисень


обогреватель, который не сжигает кислород при работе

Перед настанням зими багато людей починають шукати прилади додаткового джерела тепла. Сучасний російський ринок пропонує потенційним покупцям різноманітні обігрівачі, починаючи від масляних радіаторів і закінчуючи інфрачервоними виробами.

Кожен з приладів має переваги і недоліки. Якщо необхідно швидко обігріти приміщення, але не використовувати апарати цілодобово, підійдуть тепловентилятори. Якщо потрібні економічні вироби, треба вибирати інфрачервоні обігрівачі.

При виборі обігрівача для квартири або будинку в основному ми керуємося критерієм потужності, а звідси і можливістю опалити ту чи іншу площу. Але, не можна випустити з уваги той факт, що різні обігрівачі по-різному впливають на атмосферу повітря в приміщенні. Багато з них висушують повітря. Тому, дуже важливо робити вибір на користь пристрою, який не тільки видає тепло, але і підтримує здоровий мікроклімат. Адже це безпосередньо впливає на стан загального самопочуття і здоров'я людини. Зараз докладніше розглянемо який обігрівач не спалює кисень.

 

Які спалюють кисень, а які не спалюють?


 

У чому полягає суть проблеми? Певна категорія обігрівачів дуже сушать повітря, тобто - сильно знижують рівень вологи. В основному спалюють кисень обігрівачі старого покоління:

 • ті, що мають відкриті тени (спіралі),
 • тепловентилятори,
 • каміни;
 • саморобні обігрівальні пристрої.

Оптимальним показником для людини, рівень вологості 60%. При сильному нагріванні цей баланс порушується, і виникає постійне бажання провітрити будинок. Такі маніпуляції в холодну пору року не дуже зручні, адже це може призвести до протягів. Та й нелогічно опалювати і тут же випускати тепло.

Ще одним мінусом таких обігрівачів є те, що пил потрапляє на об'єкт нагріву - тягне її горіння, в зв'язку з чим в повітря потрапляє вихлоп токсичних речовин.

Недоліків чимало. Щоб зробити правильний вибір на користь обігрівача для будинку, слід з'ясувати: які з них не сушать повітря.

Сучасні обігрівачі сконструйовані таким чином, що рівень спалювання кисню досить низький, а деякі моделі взагалі, його не спалюють. Благо, в даний час є вибір таких обігрівачів. Всі вони відрізняються не тільки маркою і виробником, а й існують різні за типом і принципом роботу.

 

Типи обігрівачів, які не спалюють кисень


 

Якщо ви зіткнулися з питанням вибору безпечного і ефективного обігрівача для житла або іншого приміщення, то вашій увазі пропонується наступні їх варіанти:

 1. Інфрачервоні обігрівачі.
 2. Масляні батареї.
 3. Керамічні панелі.
 4. Кварцові обігрівачі.
 5. Конвектори.
 6. Мікатерміческіе нагрівачі.

На практиці перераховані пристрої мають широке застосування для обігріву житла, офісу або дачі. Детально розглянемо кожен з видів

.

 

Інфрачервоні обігрівачі (без різниці з терморегулятором або без нього)


 

Обігрівачі цього типу добре себе зарекомендували. Їх пряму дію націлене на нагрів предметів, а потім і нагрів приміщення в цілому. Таким чином, навіть при його відключенні, ще деякий час підтримується тепло в приміщення.

Він не впливає на повітря. Тобто не перегрівають його, тим самим не спалюють кисень.
Досить безпечний, тому що інфрачервоні промені ні в якому разі не завдадуть опіків людині.
Перевагою є його універсальність. Такий обігрівач можна використовувати не тільки в приміщенні, але і на відкритому повітрі.
Ще однією перевагою є незначне споживання електроенергії і відносно невисока вартість цього пристрою.

Інфрачервоний обігрівач кілька схожий з конвекторним, але відрізняється принципом роботи. Тому вибираючи, споживачі часто коливаються між двома варіантами.

 

Керамічні панелі


 

Обігрівач цього типу характеризується прихованим нагрівальним пристроєм. Конструюються таким чином, що нагрівальний елемент знаходиться в керамічної оболонці. Тобто тепло виходить не від нього безпосередньо, а від нагрітої керамічної поверхні. Можна підкреслити, що такий обігрівач менше сушить повітря в рази, ніж той, який видає тепло від нагрітої поверхні металу. Оскільки останній, більшою мірою здатний окислювати повітря спалюючи його.

Дана модель характеризується рельєфним покриттям, через що поверхня обігрівача менше нагрівається, а отже і буде менше сушити повітря.

ТОП-3 конвекторних обігрівача STINEX:

 1. Обігрівач керамічний Ceramic 350/220 (S+) white
 2. Обігрівач керамічний Ceramic 500/220 (S+) black
 3. Обігрівач керамічний Ceramic 500/220-T(2L) gray

 

Масляні обігрівачі


 

Даний тип радіатора видає тепло шляхом нагрівання масла всередині нього. Таким чином, випромінюється тепло заданої температури (в залежності від режиму).

Масляний, як і попередні не спалює кисень, тому оптимальний для правильного балансу тепла і вологи. Перевагою цього типу обігрівача є те, що квартира швидко нагрівається. Однак, серед інших, має менше переваг, в зв'язку з тим, що:

 1. Споживає досить багато електроенергії.
 2. Поверхня радіатора нагрівається. Це ризик обпектися.
 3. Такий обігрівач можна залишати включеним покидаючи приміщення.

 

Кварцевий обігрівач


 

Вид інфрачервоного типу обігрівачів, а також з числа тих, які не знижують рівень вологи в приміщенні. Це пояснюється тим, що кварц високо стійкий вид матеріал. Він не нагрівається до дуже високої температури, і як наслідок не спалює кисень. Однак, ефективно нагріває предмети і людей. Виділяє приємне, схоже на природне, тепло.

 

Конвекторні обігрівачі (конвектори опалення)


 

Дуже популярний тип обігрівачі для будь-якого приміщення. Пристрій має досить природний спосіб роботи. Знизу через решітку холодне повітря потрапляє в радіатор, нагрівається до потрібної температури і виходить назовні. Згодом повітря охолоджується і процедура повторюється. За допомогою датчика можна задати градус тепла.

Конвектор працює так, що назовні виходить прогріте повітря, але без втрати вологи. Це тип обігрівача не містить вентилятора, гріє тільки повітря, а сам корпус не нагрівається, що робить його безпечним. Тобто це оптимальний спосіб підтримки заданої температури в приміщенні, при цьому не порушуючи рівня вологості. Конвекторний обігрівач бувають трьох типів - настінні, підлогові і вбудовувані.

ТОП-3 конвекторних обігрівачів STINEX:

 1. Обігрівач керамічний конвекційний з терморегулятором PLC-T 350-700/220 (4L) black
 2. Обігрівач керамічний конвекційний з терморегулятором PLC-T 500-1000/220 (2L) white
 3. Обігрівач керамічний конвекційний з терморегулятором PLC-T 500-1000/220 (4L) black

 

Мікатермічні обігрівачі


 

Це сучасний тип обігрівача - є досить новою технологією. За типом відноситься до інфрачервоних, і характеризується як економічний варіант опалення. На відміну від схожих на нього обігрівальних пристроїв, випромінює довгі інфрачервоні хвилі.

Такий пристрій можна використовувати в якості підлогового радіатора або кріпити на стіну. Нагрівальним елементом цього приладу є металева пластина з прозорим шаруватим мінеральним покриттям.

Такий обігрівач вважається ноу-хау серед кліматичної техніки, тому його вартістю вище інших. Якщо вирішили придбати саме цей вид обігрівача, то з огляду на його новизну і високу ціну, рекомендується:

 • Чітко слідувати інструкції по використанню;
 • Купуйте таку техніку тільки в спеціалізованих магазинах, з можливістю обміну або повернення в разі потреби;
 • Дізнатися про наявність гарантійного обслуговування.

Радуєте, то, що варіантів для обігріву приміщення в холодну пору року більш ніж достатньо. А ще більше тішить, що є можливість вибрати той, який не тільки обігріє, але й не зашкодить здоров'ю.

Можна сміливо зазначити, що всі розглянуті варіанти заслуговують на увагу. Вибирати конкретний з них слід виходячи з особистих переваг, а також габаритів і інтер'єру приміщення.