Шнури з'єднувальні для обігрівачів

Показати
Сортувати:

Шнур з'єднувальний 4м/п чорний

Опис шнур з'єднувальний STINEX (СТІНЕКС) для електрообігрівачів:Обігрівачі, тм "STINEX" (СТИНЕКС), м..

100.00 грн.

Шнур з'єднувальний 4м/п білий

Опис шнур з'єднувальний STINEX (СТІНЕКС) для електрообігрівачів:Обігрівачі, тм "STINEX" (СТИНЕКС), м..

100.00 грн.

Шнур з'єднувальний 2м/п чорний

Опис шнур з'єднувальний STINEX (СТІНЕКС) для електрообігрівачів:Обігрівачі, тм "STINEX" (СТИНЕКС), м..

80.00 грн.

Шнур з'єднувальний 2м/п білий

Опис шнур з'єднувальний STINEX (СТІНЕКС) для електрообігрівачів:Обігрівачі, тм "STINEX" (СТИНЕКС), м..

80.00 грн.

Шнури з'єднувальні для обігрівачів

Якщо Ви вирішили купити обігрівач керамічний плінтусний або просто настінний/підлоговий керамічний обігрівач (панель обігрівальна) в інтернет-магазині stinex.ua, то варто звернути увагу на даний розділ "Додаткова комплектації для обігрівальних приладів". У нашому асортименті представлені шнури живлення та шнури з'єднувальні різної довжини.


Навіщо потрібно купити шнур з'єднувальний для обігрівача

Обігрівачі торгової марки "Stinex" (виробником якої являємося — ми) мають два способи підключення (праве та ліве) до електричної мережі, за допомогою шнура їх можна об'єднати в одну загальну опалювальну систему, що значно скоротить час монтажу, а найголовніше — доп. фінансові витрати. Для цього достатньо з'єднати обігрівачі між собою та увімкнути їх в електричну мережу, (звертаємо Вашу увагу, що між собою можна об'єднувати різні моделі обігрівачів Stinex™). В каталозі СТІНЕКС такі шнури для панелі обігрівальної називаються:

  • шнур з'єднувальний 4 метра чорний;
  • шнур з'єднувальний 4 метри білий;
  • шнур з'єднувальний 2 метра чорний;
  • шнур з'єднувальний 2 метри білий.

Крім того, у нас можна купити шнур живлення плінтусного обігрівача, який ідеально підходить для підключення таких обігрівачів Stinex:

  1. Обігрівач плінтусний керамічний Ceramic 140/220 (ML) чорний;
  2. Обігрівач плінтусний керамічний Ceramic 140/220 (ML) білий.

Обігрівачі: керамічні, металеві, плінтусні і комбіновані (конвектори) в нашому магазині

В інших розділах нашого сайту Ви можете підібрати собі ТОП з усіх обігрівачів, які на сьогодні представлені на ринку України. Наприклад в категорії "Обігрівачі керамічні" завжди в наявності такі обігрівальні прилади як:

Категорія "Металеві обігрівачі ІЧ" представляє моделі настінні і підлогові з терморегулятором або управлінням (таймер включення/вимикання):

Категорія сайту "Комбіновані металеві обігрівачі" (найчастіше ми звикли чути, що такі обігрівачі називають - конвектори з терморегулятором) має в асортименті такі підрозділи:

Крім обігрівачів настінних, підлогових і плінтусних у нас можна також придбати інфрачервоні обігрівачі, які максимально корисні й ефективні у великих складських приміщеннях, на виробництві і т.д. Їх можна купити в категорії "стельові обігрівачі СТІНЕКС" в залежності від площі, яку він буде обігрівати (до речі, для великих виробничих приміщень їх використання досить вигідне, а монтаж проводиться буквально за лічені години).

У зв'язку з тим, що наша компанія професійно займається виключно обігрівальними приладами, в асортименті онлайн-маркету є одні з кращих рушникосушок, які можна вибрати в категорії "Рушникосушки":

  • керамічні рушникосушки (горизонтальні і вертикальні) електричні потужністю 250-500 Вт, які орієнтовані на обігрів приміщення площею до 11м²;
  • металеві рушникосушки електричні (змійовик в ванну) з правим/лівим підключенням і потужністю 120 Вт, що робить такі сушарки електричні максимально економічними.


Гарантія на обігрівальні прилади СТІНЕКС і доставка по Україні

На всю продукцію ми надаємо гарантію 60 місяців (5 років), що насправді є лише стартовою відміткою всього можливого терміну служби. Це пов'язано з тим, що у виробництві наша компанія використовує виключно якісні комплектуючі, а кожен замовлений Вами обігрівач або полотенцесушитель проходить ОБОВ'ЯЗКОВУ передпродажну підготовку і перевірку. Тому в якості продукції торгової марки STINEX можна бути впевненим на всі 100%.

Доставка здійснюється в будь-який населений пункт України зручним для кожного перевізником, крім того Ваше замовлення буде доставлений в самі найкоротші терміни 2-3 дня.