Конвектори ІК металеві з керуванням (електропанелі) Stinex™

Показати
Сортувати:

Конвектор ІЧ металевий без терморегулятора панельного типу PL 350-700/220

Опис конвектора металевого інфрачервоного STINEX (СТІНЕКС) PL 350-700/220:Металевий конвектор Stinex..

3789.00 грн.

Конвектор ІЧ металевий без терморегулятора панельного типу PL 500-1000/220

Опис конвектора металевого інфрачервоного STINEX (СТІНЕКС) PL 500-1000/220:Металевий конвектор Stine..

4249.00 грн.

Обігрівач металевий PL 700-1400/220

Опис конвектора металевого інфрачервоного STINEX (СТІНЕКС) PL 700-1400/220:Металевий конвектор Stine..

4859.00 грн.

Конвектори ІК металеві з керуванням (електропанелі) Stinex™

Конвектор (електропанель конвекторна) з керуванням

У цій категорії Ви можете вибрати та купити електричний конвектор з керуванням, це відмінний варіант для створення оптимальної/комфортної температури в будинку. Купівля конвектора необхідна, якщо вам потрібно опалювати приватний будинок, або ж у вашій квартирі є якісь проблеми з опаленням. На ринку представлена ​​велика кількість різновидів, виробників та моделей, але найпопулярнішим і ефективним варіантом вважаються конвектори електричні з терморегулятором або простим управлінням настінні/підлогові.

Обігрівач має два незалежних нагрівальних елемента і можливість перемикатися по потужності. Обладнаний двома (правим і лівим) мережевими роз'ємами підключення кабелю живлення. Має можливість установки на підлогу (механізм монтажу на стіну йде в комплекті).

Їх основні переваги:

 1. Конвекція холодного і гарячого повітря створює комфортну температуру в будинку.
 2. Конвектор дуже просто монтується. Якщо мова йде про настінної установки, то Вам необхідно просто просвердлити кілька отворів в стіні, а підлоговий - просто ставиться на підлогу (можуть бути опори статичні і підставки на коліщатах).
 3. Коефіцієнт корисної дії конвектора — близько 90%, тобто вся електроенергія витрачається виключно на нагрівання повітря.
 4. Конвектор електричний — екологічно чистий обігрівальний прилад. При обігріві приміщення не відбувається ніяких викидів в атмосферу, немає спалювання повітря.
 5. Середній термін служби пристрою становить 5-10 років, а це дуже солідний термін його експлуатації.
 6. Обігрівач працює повністю безшумно. Це пов'язано стем, що в ньому немає циркуляційного насоса, вентилятора і інших елементів, які можуть створювати шум.
 7. Ціна конвектора електричного настінного з терморегулятором не набагато вище, ніж "радіаторного" з аналогічною потужністю роботи, але переваг у нього дійсно набагато більше.

ВАЖЛИВО!!! Якщо Ви хочете купити конвектор для будинку, в якому є маленька дитина, то пам'ятайте, що настінна модель не перевертається, не має гострих кутів і не гріється в районі корпусу. Це можна віднести до чергових переваг даного типу обігрівачів.


Принцип роботи та конструктивні особливості обігрівачів Stinex (Стінекс)

Холодне повітря проходить через нижні отвори корпусу конвектора, піднімаючись до нагрівального елементу. Після цього, ТЕН (дистанційний пульт елемент закритого типу) нагріває це повітря і пропускає його через так звані "жалюзі", через які вже виходить гаряче повітря, що обігріває приміщення. Якщо трохи зануритися в фізику, то можна зрозуміти, що тому холодне повітря завжди знаходиться внизу, а теплий піднімається вгору приміщення і зігріває його. Одним словом - холодне повітря постійно перетворюється в теплий і циркулює в приміщенні.

Наші конвектори мають двостороннє підключення кабелю живлення (мається на увазі праве і ліве підключення), а також 2 види монтажу. У комплекті на всіх обігрівачах є настінне кріплення, а для установки на підлогу - Ви можете окремо придбати опори на підлогу для обігрівача в сусідній категорії нашого інтернет-магазину.


Варіанти установки конвекторів Stinex

За способом установки буває 2 основних типи обігрівачів конвекторного принципу роботи:

 1. Конвектор - зручний тим, що його завжди можна встановити якомога ближче до розетки електроживлення, а при бажанні підлоговий агрегат швидко переноситься в іншу кімнату або пересувається в інший кут, що робить його дуже мобільним. Недолік - такий конвектор простіше перекинути або спіткнутися об нього. Це іноді вкрай незручно, якщо у вас в будинку є маленькі діти або домашні тварини.
 2. Настінний варіант - кріпиться / вішається на стіну. Найпопулярніше місце для монтажу - це стіна під вікном. Таким чином, холодне повітря від віконного отвору відразу ж нагрівається, запобігаючи виникненню протягів. Крім того, з таким розташуванням конвектора вікно не буде пітніти через теплової завіси.


На що звертати увагу при покупці конвектора електричного?

При виборі обігрівачів з керуванням, необхідно звертати увагу на такі показники:


 • Площа обігріву - вона повністю залежить від потужність агрегату. Розрахувати приблизні параметри дуже просто, наприклад: конвектор у 2000 Вт зможе обігріти кімнату площею не більше 20 квадратних метрів.
 • Спосіб установки - найбільш популярними є підлогові і настінні пристрої. Перший варіант комплектується спеціальними ніжками, які гарантують стійкість обігрівача, в комплекті з настінними моделями йдуть кронштейни, на які вони і вішаються.
 • Регулювання температури. У разі, якщо Вам необхідно обігріти кімнату швидко, при цьому зберегти комфортну температуру, то краще за все купити металевий конвектор з терморегулятором.
 • Габарити - щоб розрахувати необхідні габарити, важливо визначити місце установки обігрівача.

Обігрівачі конвекторні з керуванням відрізняються від аналогічних агрегатів з термостатом тим, що у них є можливість використовувати 3 види обігріву:

 1. Перший режим - включення / вимикання тільки лицьової металевої панелі. *
 2. Другий режим - включення / вимикання тільки вбудований повітряний тен (дистанційний пульт елемент закритого типу). **
 3. Третій режим - одночасне включення двох попередніх режимів, що дозволяє прогріти приміщення до комфортної температури буквально за кілька десятків хвилин.


* Фронтальна частина обігрівачі є джерелом інфрачервоного довгохвильового випромінювання, яка працює за принципом нагріву предметів в кімнаті, а вони вже в свою чергу діляться своїм теплом не "перепалюючи" повітря.

** У внутрішній частині обігрівача вбудований повітряний тен (дистанційний пульт елемент закритого типу), ребристою форми, забезпечує швидкий прогрів приміщення. За рахунок великої кількості ребер охолодження (швидкого теплообміну) не відбувається, випалювання пилу і кисню.


Таким чином ми бачимо, що такий тип обігрівача можна використовувати досить економно (якщо включати тільки один режим):


Наші обігрівачі з керуванням можуть похвалитися такими перевагами:

 • при роботі немає протягів, а швидкість прогрівання приміщення моментальна (нагрів відбувається вже на перших хвилинах після включення);
 • в будь-якому типі агрегату присутній автоматичний захист від перегріву, це означає, що нагрівальні елементи точно не вийдуть з ладу по через постійну високу температуру;
 • економічне використання;
 • для більшості конвекторів підвищена вологість не є проблемою, тому що у них є захист від вологи;
 • прилад має стильний, ергономічний і безпечний дизайн, у нього немає гострих кутів, що дозволяє його ставити в дитячій кімнаті;
 • нагрівається тільки нагрівальний елемент, але не корпус, тому обпектися об конвектор неможливо;
 • при роботі нагрівача повітря не спалюється і не пересушується;
 • агрегат працює абсолютно безшумно, тому що вентиляція відбувається природним шляхом.

Де купити електроконвектор?

В асортименті нашого магазину є конвектори з потужністю 350-1400Вт, здатні обігрівати приміщення з площею до 18м².

Щоб купити металеві панелі Stinex з керуванням, зателефонуйте нам за вказаними на сайті телефонами або заповніть спеціальну форму на сайті, додавши потрібний товар в корзину. Крім того, у нас ви зможете проконсультуватися з питання підбору оптимальної моделі.

Наш інтернет-магазин доставить Ваше замовлення будь-яким зручним перевізником по всій Україні.

 • Для того, щоб правильно підібрати конвектор для дому/квартири/офісу — в першу чергу, необхідно враховувати площу і висоту стель.
  Наприклад, для відносно стандартного приміщення зі стелями до 2,5м і площею до 15м² оптимальним буде купити конвектор: Обігрівач (конвектор) металевий інфрачервоний PL 500-1000/220 или Обігрівач (конвектор) металевий інфрачервоний PL 700-1400/220.
  У разі, якщо кімната більша, то ми рекомендуємо купити кілька металевих конвекторів такої ж потужності.

 • Найпотужніший металевий конвектор ТМ Стінекс це: Обігрівач (конвектор) металевий інфрачервоний PL 700-1400/220, який з легкістю зможе швидко та ефективно обігріти приміщення до 18м².

 • У моделях даної категорії терморегулювання відсутнє, проте Ви можете обрати обігрівач з терморегулятором в категорії "Металеві конвектори з терморегулятором".

 • Наші металеві обігрівачі конвективного типу можуть працювати в 3-х режимах:
  - режим "конвеції";
  - режим ІЧ обігрівача;
  - режим 2в1 (конвекція + ІЧ обігрів).
  Комбінований режим дозволяє обігріти приміщення буквально за 5-10 хвилин.

Новини STINEX
Що економічніше обігрівач або кондиціонер

Що економічніше обігрівач або кондиціонер

admin 21.05.2023 0
Мешканці квартир не завжди можуть розраховувати на центральне опалення. Іноді центральне опалення включають пізно, коли на вулиці вже зовсім холодно, ...
Читати далі...
Поради для правильної роботи терморегуляторів

Поради для правильної роботи терморегуляторів

admin 26.04.2023 0
Керамічні панелі є бажаним продуктом, оскільки вони виробляють тепло за рахунок конвекції, так і за рахунок інфрачервоного теплового потоку, і для їх ...
Читати далі...
Як керувати розумною розеткою

Як керувати розумною розеткою

admin 04.04.2023 0
Використовуючи розумні розетки, кілька датчиків і трохи творчості, ваші звичайні електроприлади можна модернізувати, щоб вони стали інтелектуальними, ...
Читати далі...
Які бувають електричні сушки для рушників

Які бувають електричні сушки для рушників

admin 22.03.2023 0
Сушка для рушників з електронагрівачем стане відмінним доповненням будь-якої ванної кімнати. Його незалежність від гарячої води є великою перевагою, т...
Читати далі...
Керамічні обігрівачі для дому

Керамічні обігрівачі для дому

admin 13.03.2023 0
Керамічні інфрачервоні обігрівачі для дому – це ефективне та зручне рішення для підтримки теплої атмосфери у вашому осередку в зимовий період часу. Су...
Читати далі...
Що вибрати металевий конвектор чи тепловентилятор?

Що вибрати металевий конвектор чи тепловентилятор?

admin 28.02.2023 0
Зі зниженням температури повітря у певні сезони зростає потреба в альтернативних джерелах тепла. Виникає неминуча дилема - який тип пристрою купити і ...
Читати далі...
Чому електроопалення дешевше за газове

Чому електроопалення дешевше за газове

admin 20.02.2023 0
Чому економічні електричні обігрівачі коштують дешевше, ніж газове опалення і як обігріти житло за допомогою електроопалення. Це питання викликає вели...
Читати далі...
Розумні обігрівачі для дому та офісу

Розумні обігрівачі для дому та офісу

admin 31.01.2023 0
Холодні зими в Україні часто є досить суворими, тому щороку люди приділяють все більше уваги ефективному та економічному опаленню будинку. Сучасний ри...
Читати далі...
Рейтинг найкращих обігрівачів для дому Stinex за 2022 рік

Рейтинг найкращих обігрівачів для дому Stinex за 2022 рік

admin 23.01.2023 0
Атаки на ключові об'єкти інфраструктури говорять про те, що зимові місяці будуть важкими для всіх нас в Україні. Уряд просить нас стримати споживання ...
Читати далі...
Що таке теплі плінтуси?

Що таке теплі плінтуси?

admin 19.01.2023 0
Плінтус – це декоративний елемент, необхідний для завершення покриття для підлоги в будь-якій кімнаті. Використовується для кріплення покриття для під...
Читати далі...
Який обігрівач найкращий для теплиці

Який обігрівач найкращий для теплиці

admin 29.12.2022 0
Теплиці є звичайним явищем у котеджних та приватних домоволодіннях, тому що вони дозволяють забезпечувати овочами та корисною зеленню цілий рік. Незва...
Читати далі...
Як правильно встановити стельовий інфрачервоний обігрівач

Як правильно встановити стельовий інфрачервоний обігрівач

admin 25.12.2022 0
Тепла атмосфера в будинку є особливо важливою, коли на вулиці холодно. Займаючи багато місця та енергії, звичайні обігрівачі можна замінити на стельов...
Читати далі...
Розетка з Wi-Fi або розумна розетка, що вміє і для чого потрібна

Розетка з Wi-Fi або розумна розетка, що вміє і для чого потрібна

admin 20.12.2022 0
Останніми роками зріс попит використання передових «розумних» технологій, дозволяють автоматизувати різні види діяльності. Це, у свою чергу, веде до п...
Читати далі...
Якої потужності бувають електричні сушки для рушників

Якої потужності бувають електричні сушки для рушників

admin 15.12.2022 0
Сушка для рушників - це спеціальний пристрій, що використовується для сушіння білизни і рушників. Це тип обігрівача, який нагрівається водою або елект...
Читати далі...
Яка комфортна температура має бути у квартирі?

Яка комфортна температура має бути у квартирі?

admin 29.11.2022 0
Якість і температура повітря у вашій квартирі є запорукою здорового способу життя, а отже, довголіття та щастя. Щоб ваші близькі були здорові та щасли...
Читати далі...
Інструкція із застосування керамічної батареї?

Інструкція із застосування керамічної батареї?

admin-vk 25.11.2022 0
Після покупки обігрівача часто виникає питання. Чи легко встановити керамічний обігрівач? Багато хто запитує, як встановити електричний керамічний обі...
Читати далі...
Чи можна залишати керамічний обігрівач на ніч

Чи можна залишати керамічний обігрівач на ніч

admin 17.11.2022 0
Одне з головних питань, яке цікавить людей - чи можна залишати інфрачервоний обігрівач без нагляду. Актуальне питання для тих, хто хоче уникнути центр...
Читати далі...
Який самий економічний обігрівач?

Який самий економічний обігрівач?

admin 10.11.2022 0
У міру того, як на вулиці стає холодніше, багато людей розуміють, що їхнє опалення ще не включене або воно не дає достатнього тепла для їхньої квартир...
Читати далі...
Застосування інфрачервоних обігрівачів в учбових закладах (школах, коледжах)

Застосування інфрачервоних обігрівачів в учбових закладах (школах, коледжах)

admin 29.10.2022 0
З використанням інфрачервоних (ІЧ) обігрівачів STINEX можна організувати ефективне та економічно вигідне опалення різних об'єктів. І в цій статті ми р...
Читати далі...
Порівнюємо електричний конвектор та масляний обігрівач - що ж краще?

Порівнюємо електричний конвектор та масляний обігрівач - що ж краще?

admin 25.10.2022 0
В цілому обігрівачі, які ми з вами звикли використовувати в побуті, можна розділити на:обігрівачі масляні;конвекторні обігрівачі (керамічні та металев...
Читати далі...