Конвектори металеві з термостатом (електропанелі) Stinex™

Показати
Сортувати:

Конвектор ІЧ металевий з терморегулятором панельного типу PL-T 350-700/220 (2L) White

Опис конвектора металевого інфрачервоного STINEX (СТІНЕКС) PL-T 350-700/220 (2L) White:Металевий кон..

4419.00 грн.

Конвектор ІЧ металевий з терморегулятором панельного типу PL-T 350-700/220 (4L)

Опис конвектора металевого інфрачервоного STINEX (СТІНЕКС) PL-T 350-700/220 (4L) White:Металевий кон..

4569.00 грн.

Конвектор ІЧ металевий з терморегулятором панельного типу PL-T 500-1000/220 (2L) White

Опис конвектора металевого інфрачервоного STINEX (СТІНЕКС) PL-T 500-1000/220 (2L) White:Металевий ко..

4879.00 грн.

Конвектор ІЧ металевий з терморегулятором панельного типу PL-T 500-1000/220 (4L)

Опис конвектора металевого інфрачервоного STINEX (СТІНЕКС) PL-T 500-1000/220 (4L) White:Металевий ко..

4999.00 грн.

Конвектор ІЧ металевий з терморегулятором панельного типу PL-T 700-1400/220 (2L) White

Опис конвектора металевого інфрачервоного STINEX (СТІНЕКС) PL-T 700-1400/220 (2L) White:Металевий ко..

5459.00 грн.

Конвектор ІЧ металевий з терморегулятором панельного типу PL-T 700-1400/220 (4L)

Опис конвектора металевого інфрачервоного STINEX (СТІНЕКС) PL-T 700-1400/220 (4L) White:Металевий ко..

5569.00 грн.

Конвектори металеві з термостатом (електропанелі) Stinex™

Конвектор (електропанель конвекторна) з терморегулятором від Українського виробника

У цій категорії Ви можете вибрати і купити електричний конвектор з термостатом електронним, це відмінний альтернативний варіант для створення оптимальної / комфортної температури в будинку. Купівля конвектора необхідна, якщо вам потрібно опалювати приватний будинок, або ж у вашій квартирі є якісь проблеми з опаленням. На ринку представлена ​​велика кількість різновидів, виробників і моделей, але найпопулярнішим і ефективним варіантом вважаються конвектори електричні з терморегулятором настінні і підлогові. Ось тільки частина їх переваг:

 1. Конвекція холодного і гарячого повітря створює комфортну температуру в будинку.
 2. Конвектор дуже просто монтується. Якщо мова йде про настінної установки, то Вам необхідно просто просвердлити кілька отворів в стіні, а підлоговий - просто ставиться на підлогу (можуть бути опори статичні і підставки на коліщатах).
 3. Коефіцієнт корисної дії конвектора - близько 90%, тобто вся електроенергія витрачається виключно на нагрівання повітря.
 4. Конвектор електричний - екологічно чистий обігрівальний прилад. При обігріві приміщення не відбувається ніяких викидів в атмосферу, немає спалювання повітря.
 5. Середній термін служби пристрою становить 5-10 років, а це дуже солідний термін його експлуатації.
 6. Обігрівач працює повністю безшумно. Це пов'язано стем, що в ньому немає циркуляційного насоса, вентилятора і інших елементів, які можуть створювати шум.
 7. Ціна конвектора електричного настінного з терморегулятором не набагато вище, ніж "радіаторного" з аналогічною потужністю роботи, але переваг у нього дійсно набагато більше.

ВАЖЛИВО !!! Якщо Ви хочете купити конвектор для будинку, в якому є маленька дитина, то пам'ятайте, що настінна модель не перевертається, не має гострих кутів і не гріється в районі корпусу. Це можна віднести до чергових переваг даного типу обігрівачів.

Принцип роботи та конструктивні особливості обігрівачів Stinex (Стінекс)

Холодне повітря проходить через нижні отвори корпусу конвектора, піднімаючись до нагрівального елементу. Після цього, ТЕН (дистанційний пульт елемент закритого типу) нагріває це повітря і пропускає його через так звані "жалюзі", через які вже виходить гаряче повітря, що обігріває приміщення. Якщо трохи зануритися в фізику, то можна зрозуміти, що тому холодне повітря завжди знаходиться внизу, а теплий піднімається вгору приміщення і зігріває його. Одним словом - холодне повітря постійно перетворюється в теплий і циркулює в приміщенні.

Наші конвектори мають двостороннє підключення кабелю живлення (мається на увазі праве і ліве підключення), а також 2 види монтажу. У комплекті на всіх обігрівачах є настінне кріплення, а для установки на підлогу - Ви можете окремо придбати опори на підлогу для обігрівача в сусідній категорії нашого інтернет-магазину.

Варіанти установки конвекторів Stinex

За способом установки буває 2 основних типи обігрівачів конвекторного принципу роботи:

 • Конвектор - зручний тим, що його завжди можна встановити якомога ближче до розетки електроживлення, а при бажанні підлоговий агрегат швидко переноситься в іншу кімнату або пересувається в інший кут, що робить його дуже мобільним. Недолік - такий конвектор простіше перекинути або спіткнутися об нього. Це іноді вкрай незручно, якщо у вас в будинку є маленькі діти або домашні тварини.
 • Настінний варіант - кріпиться / вішається на стіну. Найпопулярніше місце для монтажу - це стіна під вікном. Таким чином, холодне повітря від віконного отвору відразу ж нагрівається, запобігаючи виникненню протягів. Крім того, з таким розташуванням конвектора вікно не буде пітніти через теплової завіси.

На що звертати увагу при покупці конвектора електричного?

При виборі обігрівачів з регулюванням температури, необхідно звертати увагу на такі показники:

 • Площа обігріву - вона повністю залежить від потужність агрегату. Розрахувати приблизні параметри дуже просто, наприклад: конвектор у 2000 Вт зможе обігріти кімнату площею не більше 20 квадратних метрів.
 • Спосіб установки - найбільш популярними є підлогові і настінні пристрої. Перший варіант комплектується спеціальними ніжками, які гарантують стійкість обігрівача, в комплекті з настінними моделями йдуть кронштейни, на які вони і вішаються.
 • Регулювання температури. У разі, якщо Вам необхідно обігріти кімнату швидко, при цьому зберегти комфортну температуру, то краще за все купити металевий конвектор з терморегулятором.
 • Габарити - щоб розрахувати необхідні габарити, важливо визначити місце установки обігрівача.

Перед покупкою, у Вас може виникнути дуже серйозне питання - який тип термостата встановлено в електропанель. Він може бути механічним або електронним. Агрегат з механічним термостатом коштує набагато дешевше, однак мінусів у нього більш ніж достатньо. Наприклад, конвектор з механічним термостатом не відрізняється точністю при установці температурного режиму, а також не може швидко зреагувати на зниження температури в кімнаті, як електронний. Це означає, що завжди комфортної температури чекати не варто. У всіх конвекторах торгової марки СТІНЕКС (Stinex) ми встановлюємо тільки електронні термостати для того, щоб наші обігрівачі були найбільш ефективними.

Наші обігрівачі з терморегулировки можуть похвалитися такими перевагами

 • при роботі немає протягів, а швидкість прогрівання приміщення моментальна (нагрів відбувається вже на першій хвилині його роботи);
 • за включеним в автоматичному режимі конвектором не потрібно доглядати, всі функції регулюються системою;
 • в будь-якому типі агрегату присутній автоматичний захист від перегріву, це означає, що нагрівальні елементи точно не вийдуть з ладу по через постійну високу температуру;
 • вбудований термостат автоматично вимикає конвектор. Коли в приміщенні буде досягнута потрібна температура повітря - конвектор відключається, а це дозволяє істотно заощадити електроенергію;
 • для більшості конвекторів підвищена вологість не є проблемою, тому що у них є захист від вологи;
 • прилад має стильний, ергономічний і безпечний дизайн, у нього немає гострих кутів, що дозволяє його ставити в дитячій кімнаті;
 • нагрівається тільки нагрівальний елемент, але не корпус, тому обпектися об конвектор неможливо;
 • при роботі нагрівача повітря не спалюється і не пересушується;
 • агрегат працює абсолютно безшумно, тому що вентиляція відбувається природним шляхом.

Де купити електроконвектор?

Щоб купити металеві панелі Stinex з терморегулятором, зателефонуйте нам за вказаними на сайті телефонами або заповніть спеціальну форму на сайті, додавши потрібний товар в корзину. Крім того, у нас Ви зможете проконсультуватися з питання підбору оптимальної моделі.

Наш інтернет-магазин доставить Ваше замовлення будь-яким зручним перевізником по всій Україні.

 • Для великих приміщень (з урахуванням висоти стель не більше 2,5 метрів), площа яких становить 15-20 м², ми рекомендуємо купити: Обігрівач металевий (конвектор) з терморегулятором PL-T 700-1400/220 (2L) или Обігрівач металевий (конвектор) з терморегулятором PL-T 700-1400/220 (4L).
  Звертаємо Вашу увагу, що ці моделі розраховані на кімнату до 18 м², тому, якщо у Вас приміщення більше 20 м², то необхідно купувати мінімум 2 таких обігрівача.

 • В першу чергу вони відрізняються матеріалом, якщо говорити про керамічні конвектори — при нагріванні керамічна плита рівномірно прогрівається по всій площі, що дозволяє нагріти приміщення трохи швидше. Проте, металеві обігрівачі дешевші, а поверхня нагрівається значно швидше (але остигає практично відразу). Другою відмінністю є принцип обігріву — наші металеві/керамічні конвектори відносяться до інфрачервоних обігрівачів (довгохвильовий ІК обігрів), що забезпечить м'яке тепло близьке до тепла сонця.

 • У всіх моделях даної категорії є регулювання температури. Крім установки температурного режиму є можливість вибрати режим "Економії", режим "Комфорт" і режим "антизамерзання". Більш докладно про кожен з режимів можна дізнатися у наших консультантів зателефонувавши за номерами: (067) 636 35 53 або (066) 882 68 96.

 • Наші металеві конвекторні обігрівачі можуть працювати в 3-х режимах:
  - режим "конвекції";
  - режим ІЧ обігрівача;
  - режим 2в1 (конвекція + ІЧ обігрів).
  Тобто вони поєднують в собі два різні способи передачі тепла, даний конвектор може працювати як інфрачервоний довгохвильовий обігрівач, так і традиційний конвектор.

Новини STINEX
Які бувають електричні сушки для рушників

Які бувають електричні сушки для рушників

admin 22.03.2023 0
Сушка для рушників з електронагрівачем стане відмінним доповненням будь-якої ванної кімнати. Його незалежність від гарячої води є великою перевагою, т...
Читати далі...
Керамічні обігрівачі для дому

Керамічні обігрівачі для дому

admin 13.03.2023 0
Керамічні інфрачервоні обігрівачі для дому – це ефективне та зручне рішення для підтримки теплої атмосфери у вашому осередку в зимовий період часу. Су...
Читати далі...
Що вибрати металевий конвектор чи тепловентилятор?

Що вибрати металевий конвектор чи тепловентилятор?

admin 28.02.2023 0
Зі зниженням температури повітря у певні сезони зростає потреба в альтернативних джерелах тепла. Виникає неминуча дилема - який тип пристрою купити і ...
Читати далі...
Чому електроопалення дешевше за газове

Чому електроопалення дешевше за газове

admin 20.02.2023 0
Чому економічні електричні обігрівачі коштують дешевше, ніж газове опалення і як обігріти житло за допомогою електроопалення. Це питання викликає вели...
Читати далі...
Розумні обігрівачі для дому та офісу

Розумні обігрівачі для дому та офісу

admin 31.01.2023 0
Холодні зими в Україні часто є досить суворими, тому щороку люди приділяють все більше уваги ефективному та економічному опаленню будинку. Сучасний ри...
Читати далі...
Рейтинг найкращих обігрівачів для дому Stinex за 2022 рік

Рейтинг найкращих обігрівачів для дому Stinex за 2022 рік

admin 23.01.2023 0
Атаки на ключові об'єкти інфраструктури говорять про те, що зимові місяці будуть важкими для всіх нас в Україні. Уряд просить нас стримати споживання ...
Читати далі...
Що таке теплі плінтуси?

Що таке теплі плінтуси?

admin 19.01.2023 0
Плінтус – це декоративний елемент, необхідний для завершення покриття для підлоги в будь-якій кімнаті. Використовується для кріплення покриття для під...
Читати далі...
Який обігрівач найкращий для теплиці

Який обігрівач найкращий для теплиці

admin 29.12.2022 0
Теплиці є звичайним явищем у котеджних та приватних домоволодіннях, тому що вони дозволяють забезпечувати овочами та корисною зеленню цілий рік. Незва...
Читати далі...
Як правильно встановити стельовий інфрачервоний обігрівач

Як правильно встановити стельовий інфрачервоний обігрівач

admin 25.12.2022 0
Тепла атмосфера в будинку є особливо важливою, коли на вулиці холодно. Займаючи багато місця та енергії, звичайні обігрівачі можна замінити на стельов...
Читати далі...
Розетка з Wi-Fi або розумна розетка, що вміє і для чого потрібна

Розетка з Wi-Fi або розумна розетка, що вміє і для чого потрібна

admin 20.12.2022 0
Останніми роками зріс попит використання передових «розумних» технологій, дозволяють автоматизувати різні види діяльності. Це, у свою чергу, веде до п...
Читати далі...
Якої потужності бувають електричні сушки для рушників

Якої потужності бувають електричні сушки для рушників

admin 15.12.2022 0
Сушка для рушників - це спеціальний пристрій, що використовується для сушіння білизни і рушників. Це тип обігрівача, який нагрівається водою або елект...
Читати далі...
Яка комфортна температура має бути у квартирі?

Яка комфортна температура має бути у квартирі?

admin 29.11.2022 0
Якість і температура повітря у вашій квартирі є запорукою здорового способу життя, а отже, довголіття та щастя. Щоб ваші близькі були здорові та щасли...
Читати далі...
Інструкція із застосування керамічної батареї?

Інструкція із застосування керамічної батареї?

admin-vk 25.11.2022 0
Після покупки обігрівача часто виникає питання. Чи легко встановити керамічний обігрівач? Багато хто запитує, як встановити електричний керамічний обі...
Читати далі...
Чи можна залишати керамічний обігрівач на ніч

Чи можна залишати керамічний обігрівач на ніч

admin 17.11.2022 0
Одне з головних питань, яке цікавить людей - чи можна залишати інфрачервоний обігрівач без нагляду. Актуальне питання для тих, хто хоче уникнути центр...
Читати далі...
Який самий економічний обігрівач?

Який самий економічний обігрівач?

admin 10.11.2022 0
У міру того, як на вулиці стає холодніше, багато людей розуміють, що їхнє опалення ще не включене або воно не дає достатнього тепла для їхньої квартир...
Читати далі...
Застосування інфрачервоних обігрівачів в учбових закладах (школах, коледжах)

Застосування інфрачервоних обігрівачів в учбових закладах (школах, коледжах)

admin 29.10.2022 0
З використанням інфрачервоних (ІЧ) обігрівачів STINEX можна організувати ефективне та економічно вигідне опалення різних об'єктів. І в цій статті ми р...
Читати далі...
Порівнюємо електричний конвектор та масляний обігрівач - що ж краще?

Порівнюємо електричний конвектор та масляний обігрівач - що ж краще?

admin 25.10.2022 0
В цілому обігрівачі, які ми з вами звикли використовувати в побуті, можна розділити на:обігрівачі масляні;конвекторні обігрівачі (керамічні та металев...
Читати далі...
Як вибрати електричну (металеву) рушникосушку

Як вибрати електричну (металеву) рушникосушку

admin 13.10.2022 0
Електрична рушникосушка - опалювальний прилад, який не тільки сушить речі, а й обігріває кімнату і виконує декоративну функцію. Сучасні апарати виробл...
Читати далі...
Хочете встановити інфрачервоний довгохвильовий обігрівач? Монтаж на стіну / стелю від професіоналів

Хочете встановити інфрачервоний довгохвильовий обігрівач? Монтаж на стіну / стелю від професіоналів

admin 09.10.2022 0
Правильно встановити інфрачервоний обігрівач не так і складно, для цього не потрібно безліч інженерних знань. Всі електрообігрівачі мають унікальну ос...
Читати далі...
Який обігрівач кращий і який обігрівач економніший для квартири?

Який обігрівач кращий і який обігрівач економніший для квартири?

admin 24.09.2022 0
З настанням холодів актуальною стає тема тепла в будинку, адже, на жаль, опалення, що не завжди існує, може забезпечити максимальний комфорт у зимовий...
Читати далі...