Аксесуари та доп. комплектація для обігрівачів в магазині STINEX.UA

Аксесуари та доп. комплектація для обігрівачів в магазині STINEX.UA

У цій категорії нашого онлайн-маркету Ви можете підібрати собі різні аксесуари для обігрівачів як керамічних, так і металевих. Компанія "Stinex" займає лідируючі позиції по всій території України з продажу теплового обладнання оптом та в роздріб. Завдяки величезному досвіду, ми прекрасно знаємо що покупцям обігрівачів досить часто не вистачає таких простих речей як:


Типи терморегуляторів для панелей керамічних і металевих

В асортименті нашого магазину Ви можете знайти та купити терморегулятор механічний або терморегулятор електронний за доступною ціною і доставкою по всій Україні. Необхідність цього доп. приладу очевидна тому, якщо Ви купите ІЧ (інфрачервоний) обігрівач, то терморегулятор значно полегшить вам життя, дозволивши забезпечити по-справжньому комфортні умови в будь-якому приміщенні. Звертаємо Вашу увагу також на те, що в нашому "інтернет магазині теплообладнання" представлені обігрівачі вже з терморегулятором в комплектації, а значить для таких типів обігрівачів немає потреби в додатковій покупці регулятора температури. В цілому, терморегулятор для інфрачервоних панелей це спеціальний пристрій, який не тільки спрощує експлуатацію обігрівачів, але і дозволяє в повній мірі контролювати мікроклімат в приміщенні, а також (що важливо в умовах завищених тарифів) економити електроенергію. Таким чином, можна сміливо заявити, що такий прилад являє собою корисне і вигідне придбання для грамотних покупців.


Які вибрати опори і підставки для теплових керамічних (металевих) панелей

Опори, як правило, вибираються виходячи з того, який обігрівач використовується і чи потрібно його переміщати по кімнаті. В першу чергу, Ви як покупець повинні визначитися зі способом монтажу:

  1. У разі монтажу на стіну — Ви можете використовувати кріплення, які є в комплектації всіх наших обігрівачів Стінекс (Stinex).
  2. Підлоговий монтаж — тут Ви в праві вибирати з декількох варіантів, що дозволяють використовувати універсальні підставки, які підійдуть для обігрівачів практично будь-якого розміру і форми. Пасивні опори для теплових панелей використовуються в разі, коли у Вашого керамічного обігрівача вже є "постійне місце" локації і немає необхідності його куди-небудь переміщати. Крім того, у нас Ви можете придбати активні опори для обігрівача (ще їх називають опори на коліщатках або опори роликові для керамічної панелі), які, на відміну від пасивних, дозволяють швидко і легко "перекотити" ваш обігрівач в будь-яке місце приміщення, у якому він використовується (звичайно ж, якщо довжина кабелю дозволяє).

Доречі, у нас можна купити кабель підключення обігрівача довжиною 2 або 4 метри, і шнур живлення для плінтусного обігрівача. Вони знаходяться в категорії "Додаткова комплектація" з назвою "шнур з'єднувальний 2м" або "шнур з'єднувальний 4м".


Так де ж краще купити обігрівачі в Дніпрі, Києві та Одесі?

Нагадуємо, що наша компанія є виробником обігрівачів Стінекс, в зв'язку з цим Ви можете їх придбати за оптимальною ціною, особливо, якщо порівнювати наші обігрівачі з обігрівачами інших торгових марок. Асортимент нашого магазину пропонує купити керамічні інфрачервоні панелі різних кольорів (з можливістю нанесення індивідуального малюнка), купити металеві обігрівачі або конвектори інфрачервоні з комбінованою системою обігріву. Крім того, Ви можете купити обігрівачі з терморегулятором вбудованим, які дозволяють економити значну суму щомісяця.

На усі обігрівальні прилади СТІНЕКС поширюється гарантія 60 місяців (5 років), що в черговий раз підкреслює якість і надійність нашого продукту. Доставку ми здійснюємо по всій території України будь-яким зручним для Вас перевізником. А найголовніше те, що у нас можна купити обігрівач у розстрочку.