Який самий економічний обігрівач?

Posted by admin 10.11.2022 0 Comment(s)

У міру того, як на вулиці стає холодніше, багато людей розуміють, що їхнє опалення ще не включене або воно не дає достатнього тепла для їхньої квартири чи будинку. У таких ситуаціях люди часто запитують, чи можна обігріти свій будинок без великих витрат? Відповідь позитивна, якщо ви придбаєте сучасний та економічний обігрівач. Але який із них краще вибрати? Чи є найекономніший? Stinex допоможе вам з вибором найкращого варіанту для опалення приміщення.

Різновиди та типи обігрівачів


Є багато різних способів обігріти приміщення і жоден спосіб не підходить для всіх ситуацій. При виборі системи опалення ви повинні враховувати планування вашого приміщення, бажану температуру та свій бюджет. У цій статті ми поговоримо про найекономічніші електричні обігрівачі.

Розглянемо обігрів різних приміщень – житлових та не житлових. Наприклад, на складській території або в гаражі можна використовувати теплову гармату або UFO, яких буде достатньо для обігріву. Конвекторні та керамічні обігрівачі повністю та рівномірно впораються з обігрівом житлової зони.

Розглянемо одні з найпопулярніших типів обігрівачів у 2022 році.

 • Керамічні обігрівачі.

 • Електричні конвектори.

Який обігрівач вибрати: Керамічний чи Конвектор?


Обігрівачі з малим споживанням енергії – це, безумовно, керамічні панелі. Вони ідеально підходять для приватного будинку чи квартири. Відмінний вибір для тих, хто шукає гарний дизайн, ефективний та компактний варіант обігріву, що не споживає багато електроенергії. Крім того, вони добре працюють не тільки як додаткове обігрів, а й як основне джерело тепла в приміщенні. Якщо ваше приміщення невелике (до 15 квадратних метрів) і тепло втрачає швидко, то для обігріву приміщення буде достатньо однієї інфрачервоної панелі потужністю 0,7 кВт. Крім того, використання електрики для опалення часто більш практичне у сільській місцевості.

Переваги керамічних панелей:

 • Енергоекономічний обігрівач економічніший і ефективніший, ніж газове опалення, за відгуками наших покупців.

 • Витрати на опалення знижуються у 2-3 рази при переході з газу на економічний обігрівач та у 3-4 рази при переході з масляних обігрівачів та електричних дуйок на керамічні панелі.

 • Керамічні обігрівачі доступніші за ціною, ніж котли та радіатори, і можуть використовуватися як для основного, так і для допоміжного опалення.

 • Після вимкнення обігрівач продовжуватиме віддавати тепло приблизно 15-20 хвилин, тобто електроенергія не марнується.

 • Інфрачервоні обігрівачі можна використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю, таких як сауни, ванні кімнати, туалети, лоджії, балкони.

 • Він зроблений із цільного шматка і не може бути розібраний, чим часто намагаються зайняти себе діти.

 • Економічний електричний обігрівач екологічно безпечний, тому що не утворює продуктів горіння та відсутня ризик витоку газу.

 • Не споживає кисень або вологу з повітря, що робить його ідеальним для використання, ніж різні типи тепловентиляторів. Крім того, він не викликає сухості у роті, почервоніння очей чи інших неприємних побічних ефектів.

 • Кераміка має сучасний зовнішній вигляд і доступна в різних кольорах, щоб відповідати будь-якому інтер'єру.

 • І нарешті, він простий у встановленні і не вимагає обслуговування або заміни будь-яких деталей.

Чим краще обігрівати кімнату? Керамічні панелі використовують принцип подвійного нагріву, які максимально ефективно нагрівають предмети поруч, стіни, людей та навколишній простір у приміщенні.

Переваги електричних конвекторів:

 • Основною перевагою електричних конвекторів є їх низька вартість при розрахунку на 1 кв.м опалювальної площі. Експлуатаційні витрати вищі, ніж при газовому опаленні, але електричні конвектори більш надійні та безпечні.

 • Також вони мають перевагу в тому, що можуть точно регулювати температуру в кожній кімнаті і відключати будь-яку зону, що обігрівається, що дозволяє економити електроенергію на 30-70%, залежно від інтенсивності використання. Слід враховувати під час виборів тієї чи іншої моделі.

 • Можливість встановлення конвектора в економічному режимі для підтримки певної температури, якщо вважаєте за необхідне. Цей режим дозволяє швидко нагріти приміщення до нормальної температури та служить для захисту приміщення від замерзання. Це високий рівень захисту несучих конструкцій будівель, скупчення конденсату та плісняви. Слід враховувати плюси та мінуси обігрівачів із малим споживанням енергії при виборі тієї чи іншої моделі.

 • Сьогодні можна купити електричні конвектори із вбудованим терморегулятором або без нього. Якщо у вашому приміщенні більше одного обігрівача, можна встановити термостат на всю групу конвекторів. Вбудований в електричний конвектор термостат дозволяє вимірювати та підтримувати температуру в приміщенні, де встановлений конвектор. Виносний (зовнішній) термостат практичніший і ефективніший, оскільки дозволяє контролювати температуру безпосередньо в місці розташування датчика. Як правило, регульований діапазон становить від 5-7 градусів до 28-30 градусів Цельсія. Що робить конвекторний обігрівач кращим для приватного будинку або квартири.

Як джерело тепла електричні конвектори – зручні та економічні обігрівачі для опалення житлових приміщень. Ви можете покластися на них, щоб забезпечити постійну температуру в періоди мінливої ​​погоди: навесні, восени, або в періоди холодної зими, коли система центрального опалення не працює належним чином.

Який обігрівач найекономічніший?


Найголовніший міф про те, що дорожчий обігрівач краще і економічніше дешевшого. У нас в інтернет-магазині ви зможете знайти найенергозберігаючі обігрівачі в середньому ціновому діапазоні з гарантією, що добре працюватимуть без усіх додаткових функцій. Який обігрівач найекономічніший по електроенергії для дому - це металеві панельні обігрівачі та керамічні обігрівачі панельного типу, які вирізняються високою продуктивністю та не споживають багато електроенергії. Якщо у вас є питання, ставте їх нашим менеджерам.