Обігрівачі керамічні з терморегулятором STINEX™ (СТІНЕКС)

Показати
Сортувати:

Обігрівач керамічний STINEX 350 Вт з терморегулятором Ceramic 350/220-T(2L) white

Опис керамічного ІЧ обігрівача з термостатом Ceramic 350/220-T(2L) whiteОбігрівачі керамічні Ceramic..

2869.00 грн.

Обігрівач керамічний STINEX 350 Вт з терморегулятором Ceramic 350/220-T(2L) LOFT

Опис керамічного ІЧ обігрівача з термостатом Ceramic 350/220-T(2L) LOFTОбігрівачі керамічні Ceramic ..

2869.00 грн.

купити обігрівач керамічний з термостатом Ceramic 500/220-T(2L) gray Немає в наявності

Обігрівач керамічний STINEX 500 Вт з терморегулятором Ceramic 500/220-T(2L) gray

Опис керамічного ІЧ обігрівача з термостатом Ceramic 500/220-T(2L) grayОбігрівачі керамічні Ceramic ..

3079.00 грн.

Обігрівач керамічний STINEX 500 Вт з терморегулятором Ceramic 500/220-T(2L) white

Опис керамічного ІЧ обігрівача з термостатом Ceramic 500/220-T(2L) whiteОбігрівачі керамічні Ceramic..

3479.00 грн.

Обігрівач керамічний STINEX 500 Вт з терморегулятором Ceramic 500/220-T(2L) LOFT

Опис керамічного ІЧ обігрівача з термостатом Ceramic 500/220-T(2L) LOFTОбігрівачі керамічні Ceramic ..

3479.00 грн.

Обігрівач керамічний STINEX 700 Вт з терморегулятором Ceramic 700/220-T(2L) white

Опис керамічного ІЧ обігрівача з термостатом Ceramic 700/220-T(2L) whiteОбігрівачі керамічні Ceramic..

3899.00 грн.

Обігрівач керамічний STINEX 700 Вт з терморегулятором Ceramic 700/220-T(2L) LOFT

Опис керамічного ІЧ обігрівача з термостатом Ceramic 700/220-T(2L) LOFTОбігрівачі керамічні Ceramic ..

3899.00 грн.

Обігрівачі керамічні з терморегулятором STINEX™ (СТІНЕКС)


Настінні нагрівальні панелі Stinex, використовуються Не тільки для обігріву приміщень житлових будинків, але і офісів, дитячих установ. З першого року продажів на ринку України - миттєво завоювали симпатії покупців завдяки своїм унікальним властивостям.

Схематично - це конструкція з декількох шарів:

 • термостійкий плита з кераміки
 • нагріваючий елемент
 • щільна металева пластина

Саме завдяки такій конструкції їх часто називають «керамічна електропанель». Нагрівальний елемент розміщений всередині панелі, тобто в процесі роботи ні в якому разі НЕ контактує з пилом, водою і киснем. Спеціальна конструкція направлять отримане тепло на обігрів повітря, Використовуючи виключно законами конвекції, а теплове випромінювання, що виходить від пластини, нагріває предмети, що знаходяться Поблизу.


Кераміка, це матеріал, Який наділений властивістю найкращим чином утримувати отримане тепло. Тому, навіть після того як Ви Вимкніть панелі - вони залишаться теплими, тим Самим поступово підігріваючи простір.


Оптимальний режим використання - в якості додаткового джерела нагрівання. При цьому Враховуючи, що на велике приміщення необхідно розмістити кілька одиниць, так як кожна з них здатна ефективно обігріву лише невелику ділянку площі. Тому, звертайте увагу на потужність і площа обігріву. Всі ці дані Представлені у вигляді таблиці в кожному з обігрівачів на нашому сайті. Крім того, Ви можете звернутися за допомогою фахівця зателефонувавши за допомогою одного з номерів, вказаних на сайті.


Якщо Ви плануєте використовувати його як джерело додаткового обігріву, можна купити керамічний обігрівач з терморегулятором, вбудованим у корпус. Безперервний режим роботи поганий тим, що через постійне нагрівання поверхні корпусу електроніка термостата швидко вийде з ладу. При роботі через терморегулятор досягається два позитивних моменти: по-перше, система саморегулюється за показниками температури в кімнаті, по-друге, електроенергія витрачається раціональніше.


Плюси і мінуси опалення керамічними панелями Stinex

Плоскі Обігрівальні панелі (їх ще називають біоконвекторами) мають такі переваги:

 • естетичне вирішення питання обігріву. Ефектно виглядають навіть в найсучаснішому дизайнерські інтер'єрі, вони супертонкі (від 12 мм);
 • теплове випромінювання можна використовувати в медичних і оздоровчих цілях, якщо Розташувати його джерело в частині кімнати, де зазвичай відпочиває людина (наприклад, біля тераріуму або місця відпочинку домашніх тварин);
 • абсолютна безшумність при роботі;
 • відсутня чутливість до перепадів напруги в електромережі;
 • простий монтаж.

Електропанель відрізняються від багатьох інших видів опалення своєю екологічністю. Це ще одне вагомою перевага, особливо важливе при організації нагріву дитячих кімнат, спалень або дошкільних установ (наприклад, якщо Ви хочете купить економічну керамічну панель в садок або школу). Вони Не тільки не впливають на показник вологості повітря, а не піднімають пил і НЕ спалюють кисень (тобто дбайливо ставляться до мікроклімат житлового приміщення), але і благотворно діють на організм.


Заради справедливості відзначимо, що плоский панельний обігрівач має і недоліки:

 • він не енергозберігаючий в повному розумінні цього слова. Вас можуть ввести в оману заяви виробників про те, що ці вироби дуже економічний. Але тут має місце підміна понять: швидше мається на увазі маломощность, так як виробляються і продаються в основному моделі до 700 Вт, а самі ходові взагалі на 200-300 Вт
 • дешевше коштують екземпляри невідомих брендів, але вони можуть перегріватися і викликати пожежонебезпечні ситуації. Обов'язково перевіряйте наявність сертифікатів якості.
 • енергозберігаючі керамічні обігрівачі за ціною розрізняються в першу чергу в залежності від потужності (найчастіше в продажу Представлені зразки від 100 Вт до 1 кВт), наявності додаткових функцій (наприклад, вбудованого датчика температури і термостата) і дизайну.


Керамічні обігрівачі з малюнком

Якщо Ви хочете використовувати обігрівальний прилад не тільки як засіб обігріву, але і в якості красивої картини, то можете купити у нас обігрівач з малюнком. Надсилайте нам на пошту свої ідеї для нанесення своєю картинки, і ми обов'язково втілимо її в життя. ТМ Stinex завжди робить все можливе, щоб задовольнити всі Ваші бажання пов'язані з обігрівом приміщень.


Як вигідно і швидко купити керамічні панелі в Україні

Ми робимо все, щоб покупки в нашому інтернет-магазині були для Вас вигідними і зручними. Для цього ми, як виробник ТМ Stinex, пропонуємо купить керамічну панель з терморегулятором по самій більш вигідній ціні та доставкою по всій Україні. Наша продукція відповідає стандартам якості і є гарантійною. Ми впевнені в якості наших теплих панелей, тому сміливо даємо гарантію 60 місяців / 5 років.

Зробити замовлення можна в кілька кліків. Відфільтрувавши в каталозі товарів теплові панелі за вартістю, кількістю ват, площі опалення, Ви отримаєте добірку підходящих для Вашого запиту позицій, які є наявності. До кожної з них ми розміщуємо детальний опис з характеристиками і фото.

 • Керамічні панелі СТІНЕКС з терморегулятором — це довгохвильові інфрачервоні обігрівачі, які є теплоакумулюючим типом обігрівачів. Принцип обігріву заснований на нагріванні предметів, що знаходяться в приміщенні, які і віддають накопичене тепло.Іншими словами: принцип роботи ІЧ обігрівачів аналогічний тепловіддачі сонячного світла, тобто вони не нагрівають повітря, а вільно проникають крізь нього і гріють предмети та людей.

 • Інфрачервоні керамічні обігрівачі не спалюють і не сушать повітря так як у них довгохвильовий принцип обігріву (аналог ІЧ сонячних променів) і вони не мають продуктів горіння.

 • Хвилі обігрівача не потребують нагріванні повітря, за рахунок цього вони мають ККД близько 90-95%, що автоматично робить їх найефективнішими обігрівальними приладами.

 • На кімнату 10-12 м² необхідний інфрачервоний обігрівач (або кілька) загальною потужністю 700 - 1400 Вт.
  Економія, порівняно з конвективними обігрівачами, в середньому досягає 30%, тому що на таке ж приміщення необхідно 1200 - 1800 Вт потужності обігрівача іншого типу. Обігрівачі з терморегулятором гарантують додаткову економію електроенергії за рахунок включення/вимикання приладу при досягненні встановленої Вами температури.