Обігрівачі керамічні з терморегулятором STINEX™ (СТІНЕКС)

Показати
Сортувати:

Обігрівач керамічний STINEX 350 Вт з терморегулятором Ceramic 350/220-T(2L) white

Опис керамічного ІЧ обігрівача з термостатом Ceramic 350/220-T(2L) whiteОбігрівачі керамічні Ceramic..

3159.00 грн.

Обігрівач керамічний STINEX 350 Вт з терморегулятором Ceramic 350/220-T(2L) LOFT

Опис керамічного ІЧ обігрівача з термостатом Ceramic 350/220-T(2L) LOFTОбігрівачі керамічні Ceramic ..

3159.00 грн.

купити обігрівач керамічний з термостатом Ceramic 500/220-T(2L) gray Немає в наявності

Обігрівач керамічний STINEX 500 Вт з терморегулятором Ceramic 500/220-T(2L) gray

Опис керамічного ІЧ обігрівача з термостатом Ceramic 500/220-T(2L) grayОбігрівачі керамічні Ceramic ..

3079.00 грн.

Обігрівач керамічний STINEX 500 Вт з терморегулятором Ceramic 500/220-T(2L) white

Опис керамічного ІЧ обігрівача з термостатом Ceramic 500/220-T(2L) whiteОбігрівачі керамічні Ceramic..

3829.00 грн.

Обігрівач керамічний STINEX 500 Вт з терморегулятором Ceramic 500/220-T(2L) LOFT

Опис керамічного ІЧ обігрівача з термостатом Ceramic 500/220-T(2L) LOFTОбігрівачі керамічні Ceramic ..

3829.00 грн.

Обігрівач керамічний STINEX 700 Вт з терморегулятором Ceramic 700/220-T(2L) white

Опис керамічного ІЧ обігрівача з термостатом Ceramic 700/220-T(2L) whiteОбігрівачі керамічні Ceramic..

4289.00 грн.

Обігрівач керамічний STINEX 700 Вт з терморегулятором Ceramic 700/220-T(2L) LOFT

Опис керамічного ІЧ обігрівача з термостатом Ceramic 700/220-T(2L) LOFTОбігрівачі керамічні Ceramic ..

4289.00 грн.

Обігрівачі керамічні з терморегулятором STINEX™ (СТІНЕКС)


Настінний керамічний обігрівач з терморегулятором Stinex, використовуються Не тільки для обігріву приміщень житлових будинків, але і офісів, дитячих установ. З першого року продажів на ринку України - миттєво завоювали симпатії покупців завдяки своїм унікальним властивостям.

Схематично - це конструкція з декількох шарів:

 • термостійкий плита з кераміки
 • нагріваючий елемент
 • щільна металева пластина

Саме завдяки такій конструкції їх часто називають «керамічна електропанель». Нагрівальний елемент розміщений всередині панелі, тобто в процесі роботи ні в якому разі НЕ контактує з пилом, водою і киснем. Спеціальна конструкція направлять отримане тепло на обігрів повітря, Використовуючи виключно законами конвекції, а теплове випромінювання, що виходить від пластини, нагріває предмети, що знаходяться Поблизу.


Кераміка, це матеріал, Який наділений властивістю найкращим чином утримувати отримане тепло. Тому, навіть після того як Ви Вимкніть панелі - вони залишаться теплими, тим Самим поступово підігріваючи простір.


Оптимальний режим використання - в якості додаткового джерела нагрівання. При цьому Враховуючи, що на велике приміщення необхідно розмістити кілька одиниць, так як кожна з них здатна ефективно обігріву лише невелику ділянку площі. Тому, звертайте увагу на потужність і площа обігріву. Всі ці дані Представлені у вигляді таблиці в кожному з обігрівачів на нашому сайті. Крім того, Ви можете звернутися за допомогою фахівця зателефонувавши за допомогою одного з номерів, вказаних на сайті.


Якщо Ви плануєте використовувати його як джерело додаткового обігріву, можна купити керамічний обігрівач з терморегулятором, вбудованим у корпус. Безперервний режим роботи поганий тим, що через постійне нагрівання поверхні корпусу електроніка термостата швидко вийде з ладу. При роботі через терморегулятор досягається два позитивних моменти: по-перше, система саморегулюється за показниками температури в кімнаті, по-друге, електроенергія витрачається раціональніше.


Плюси і мінуси опалення керамічними панелями Stinex

Плоскі Обігрівальні панелі (їх ще називають біоконвекторами) мають такі переваги:

 • естетичне вирішення питання обігріву. Ефектно виглядають навіть в найсучаснішому дизайнерські інтер'єрі, вони супертонкі (від 12 мм);
 • теплове випромінювання можна використовувати в медичних і оздоровчих цілях, якщо Розташувати його джерело в частині кімнати, де зазвичай відпочиває людина (наприклад, біля тераріуму або місця відпочинку домашніх тварин);
 • абсолютна безшумність при роботі;
 • відсутня чутливість до перепадів напруги в електромережі;
 • простий монтаж.

Електропанель відрізняються від багатьох інших видів опалення своєю екологічністю. Це ще одне вагомою перевага, особливо важливе при організації нагріву дитячих кімнат, спалень або дошкільних установ (наприклад, якщо Ви хочете купить економічну керамічну панель в садок або школу). Вони Не тільки не впливають на показник вологості повітря, а не піднімають пил і НЕ спалюють кисень (тобто дбайливо ставляться до мікроклімат житлового приміщення), але і благотворно діють на організм.


Заради справедливості відзначимо, що плоский панельний обігрівач має і недоліки:

 • він не енергозберігаючий в повному розумінні цього слова. Вас можуть ввести в оману заяви виробників про те, що ці вироби дуже економічний. Але тут має місце підміна понять: швидше мається на увазі маломощность, так як виробляються і продаються в основному моделі до 700 Вт, а самі ходові взагалі на 200-300 Вт
 • дешевше коштують екземпляри невідомих брендів, але вони можуть перегріватися і викликати пожежонебезпечні ситуації. Обов'язково перевіряйте наявність сертифікатів якості.
 • енергозберігаючі керамічні обігрівачі за ціною розрізняються в першу чергу в залежності від потужності (найчастіше в продажу Представлені зразки від 100 Вт до 1 кВт), наявності додаткових функцій (наприклад, вбудованого датчика температури і термостата) і дизайну.


Керамічні обігрівачі з малюнком

Якщо Ви хочете використовувати обігрівальний прилад не тільки як засіб обігріву, але і в якості красивої картини, то можете купити у нас обігрівач з малюнком. Надсилайте нам на пошту свої ідеї для нанесення своєю картинки, і ми обов'язково втілимо її в життя. ТМ Stinex завжди робить все можливе, щоб задовольнити всі Ваші бажання пов'язані з обігрівом приміщень.


Як вигідно і швидко купити керамічні панелі в Україні

Ми робимо все, щоб покупки в нашому інтернет-магазині були для Вас вигідними і зручними. Для цього ми, як виробник ТМ Stinex, пропонуємо купить керамічну панель з терморегулятором по самій більш вигідній ціні та доставкою по всій Україні. Наша продукція відповідає стандартам якості і є гарантійною. Ми впевнені в якості наших теплих панелей, тому сміливо даємо гарантію 60 місяців / 5 років.

Зробити замовлення можна в кілька кліків. Відфільтрувавши в каталозі товарів теплові панелі за вартістю, кількістю ват, площі опалення, Ви отримаєте добірку підходящих для Вашого запиту позицій, які є наявності. До кожної з них ми розміщуємо детальний опис з характеристиками і фото.

 • Керамічні панелі СТІНЕКС з терморегулятором — це довгохвильові інфрачервоні обігрівачі, які є теплоакумулюючим типом обігрівачів. Принцип обігріву заснований на нагріванні предметів, що знаходяться в приміщенні, які і віддають накопичене тепло.Іншими словами: принцип роботи ІЧ обігрівачів аналогічний тепловіддачі сонячного світла, тобто вони не нагрівають повітря, а вільно проникають крізь нього і гріють предмети та людей.

 • Інфрачервоні керамічні обігрівачі не спалюють і не сушать повітря так як у них довгохвильовий принцип обігріву (аналог ІЧ сонячних променів) і вони не мають продуктів горіння.

 • Хвилі обігрівача не потребують нагріванні повітря, за рахунок цього вони мають ККД близько 90-95%, що автоматично робить їх найефективнішими обігрівальними приладами.

 • На кімнату 10-12 м² необхідний інфрачервоний обігрівач (або кілька) загальною потужністю 700 - 1400 Вт.
  Економія, порівняно з конвективними обігрівачами, в середньому досягає 30%, тому що на таке ж приміщення необхідно 1200 - 1800 Вт потужності обігрівача іншого типу. Обігрівачі з терморегулятором гарантують додаткову економію електроенергії за рахунок включення/вимикання приладу при досягненні встановленої Вами температури.

Новини STINEX
Як вибрати реле напруги

Як вибрати реле напруги

admin 01.06.2023 0
Якщо у вас у будинку, квартирі або на роботі, є проблеми з якістю електроживлення, то це впливає на вашу побутову техніку, вам слід подумати про придб...
Читати далі...
Що економічніше обігрівач або кондиціонер

Що економічніше обігрівач або кондиціонер

admin 21.05.2023 0
Мешканці квартир не завжди можуть розраховувати на центральне опалення. Іноді центральне опалення включають пізно, коли на вулиці вже зовсім холодно, ...
Читати далі...
Поради для правильної роботи терморегуляторів

Поради для правильної роботи терморегуляторів

admin 26.04.2023 0
Керамічні панелі є бажаним продуктом, оскільки вони виробляють тепло за рахунок конвекції, так і за рахунок інфрачервоного теплового потоку, і для їх ...
Читати далі...
Як керувати розумною розеткою

Як керувати розумною розеткою

admin 04.04.2023 0
Використовуючи розумні розетки, кілька датчиків і трохи творчості, ваші звичайні електроприлади можна модернізувати, щоб вони стали інтелектуальними, ...
Читати далі...
Які бувають електричні сушки для рушників

Які бувають електричні сушки для рушників

admin 22.03.2023 0
Сушка для рушників з електронагрівачем стане відмінним доповненням будь-якої ванної кімнати. Його незалежність від гарячої води є великою перевагою, т...
Читати далі...
Керамічні обігрівачі для дому

Керамічні обігрівачі для дому

admin 13.03.2023 0
Керамічні інфрачервоні обігрівачі для дому – це ефективне та зручне рішення для підтримки теплої атмосфери у вашому осередку в зимовий період часу. Су...
Читати далі...
Що вибрати металевий конвектор чи тепловентилятор?

Що вибрати металевий конвектор чи тепловентилятор?

admin 28.02.2023 0
Зі зниженням температури повітря у певні сезони зростає потреба в альтернативних джерелах тепла. Виникає неминуча дилема - який тип пристрою купити і ...
Читати далі...
Чому електроопалення дешевше за газове

Чому електроопалення дешевше за газове

admin 20.02.2023 0
Чому економічні електричні обігрівачі коштують дешевше, ніж газове опалення і як обігріти житло за допомогою електроопалення. Це питання викликає вели...
Читати далі...
Розумні обігрівачі для дому та офісу

Розумні обігрівачі для дому та офісу

admin 31.01.2023 0
Холодні зими в Україні часто є досить суворими, тому щороку люди приділяють все більше уваги ефективному та економічному опаленню будинку. Сучасний ри...
Читати далі...
Рейтинг найкращих обігрівачів для дому Stinex за 2022 рік

Рейтинг найкращих обігрівачів для дому Stinex за 2022 рік

admin 23.01.2023 0
Атаки на ключові об'єкти інфраструктури говорять про те, що зимові місяці будуть важкими для всіх нас в Україні. Уряд просить нас стримати споживання ...
Читати далі...
Що таке теплі плінтуси?

Що таке теплі плінтуси?

admin 19.01.2023 0
Плінтус – це декоративний елемент, необхідний для завершення покриття для підлоги в будь-якій кімнаті. Використовується для кріплення покриття для під...
Читати далі...
Який обігрівач найкращий для теплиці

Який обігрівач найкращий для теплиці

admin 29.12.2022 0
Теплиці є звичайним явищем у котеджних та приватних домоволодіннях, тому що вони дозволяють забезпечувати овочами та корисною зеленню цілий рік. Незва...
Читати далі...
Як правильно встановити стельовий інфрачервоний обігрівач

Як правильно встановити стельовий інфрачервоний обігрівач

admin 25.12.2022 0
Тепла атмосфера в будинку є особливо важливою, коли на вулиці холодно. Займаючи багато місця та енергії, звичайні обігрівачі можна замінити на стельов...
Читати далі...
Розетка з Wi-Fi або розумна розетка, що вміє і для чого потрібна

Розетка з Wi-Fi або розумна розетка, що вміє і для чого потрібна

admin 20.12.2022 0
Останніми роками зріс попит використання передових «розумних» технологій, дозволяють автоматизувати різні види діяльності. Це, у свою чергу, веде до п...
Читати далі...
Якої потужності бувають електричні сушки для рушників

Якої потужності бувають електричні сушки для рушників

admin 15.12.2022 0
Сушка для рушників - це спеціальний пристрій, що використовується для сушіння білизни і рушників. Це тип обігрівача, який нагрівається водою або елект...
Читати далі...
Яка комфортна температура має бути у квартирі?

Яка комфортна температура має бути у квартирі?

admin 29.11.2022 0
Якість і температура повітря у вашій квартирі є запорукою здорового способу життя, а отже, довголіття та щастя. Щоб ваші близькі були здорові та щасли...
Читати далі...
Інструкція із застосування керамічної батареї?

Інструкція із застосування керамічної батареї?

admin-vk 25.11.2022 0
Після покупки обігрівача часто виникає питання. Чи легко встановити керамічний обігрівач? Багато хто запитує, як встановити електричний керамічний обі...
Читати далі...
Чи можна залишати керамічний обігрівач на ніч

Чи можна залишати керамічний обігрівач на ніч

admin 17.11.2022 0
Одне з головних питань, яке цікавить людей - чи можна залишати інфрачервоний обігрівач без нагляду. Актуальне питання для тих, хто хоче уникнути центр...
Читати далі...
Який самий економічний обігрівач?

Який самий економічний обігрівач?

admin 10.11.2022 0
У міру того, як на вулиці стає холодніше, багато людей розуміють, що їхнє опалення ще не включене або воно не дає достатнього тепла для їхньої квартир...
Читати далі...
Застосування інфрачервоних обігрівачів в учбових закладах (школах, коледжах)

Застосування інфрачервоних обігрівачів в учбових закладах (школах, коледжах)

admin 29.10.2022 0
З використанням інфрачервоних (ІЧ) обігрівачів STINEX можна організувати ефективне та економічно вигідне опалення різних об'єктів. І в цій статті ми р...
Читати далі...