Обігрівачі панельні металеві (інфрачервоні) Stinex™

Обігрівачі панельні металеві (інфрачервоні) Stinex™


При виборі ефективного і в той же час надійного обігрівача важливо пам'ятати, що одними з кращих вважаються металеві обігрівачі (металеві панельні обігрівачі). Їх конструкція дозволяє віддавати максимальну кількість тепла абсолютно всією площею. Наша компанія виробляє обігрівачі торгової марки СТІНЕКС (Stinex™). Звернемо Вашу увагу на те, що економний обігрівач металевий досить компактний так як має товщину всього в кілька сантиметрів. При установці в кімнаті (і будь-якому іншому приміщенні) — не буде заважати переміщатися з кімнати в кімнату. Якщо Ви плануєте купити обігрівач металевий, то найкраще це зробити в нашому інтернет-магазині STINEX.UA — оптимальні ціни, гарантія 5 років, доставкою по всій Україні Новою Поштою або будь-яким іншим перевізником.


Чому металеві опалювальні панелі такі гарні:


Не дивлячись на те, що сьогодні інфрачервоні панелі опалення вважаються новинкою на ринку України — вони користуються шаленим попитом у більшості сучасних споживачів. Чому? Відповідь дуже проста: металеві обігрівачі можуть бути використані для вирішення будь-яких завдань, які пов'язані з обігрівом як побутових, так і інших приміщень. У цій категорії Ви можете вибрати з 2-х видів металевих інфрачервоних панелей:

  • металеві обігрівальні панелі з керуванням;
  • металеві обігрівальні панелі з терморегулятором.

Коротенько розповімо про принципові відмінності між 2-ма видами обігрівачів. Інфрачервоні металеві обігрівачі з керуванням — мають кнопки включення/відключення (що виключає постійне підключення і відключення шнура живлення з розетки електромережі) та індикатори живлення, які сигналізують про стан роботи Вашого обігрівального приладу. А ось обігрівач металевий з терморегулятором, крім своїх стандартних особливостей ефективності та безпеки, має "на борту" вбудований терморегулятор, за допомогою якого є можливість встановлювати ту температуру, яка буде для Вас найбільш комфортною. Нагадаємо, що максимальна температура поверхні обігрівача може досягати у середньому 70-80 °C.

Крім того, будь-який металевий обігрівач рекомендується використовувати разом зі стабілізаторами напруги. Так як перепади напруги можуть призвести до виходу з ладу регулятор температури.

Мало того, що обігрівачі відносно недорогі...металеві панелі опалення ще й досить економічні при роботі, ефективно/швидко нагрівають приміщення, мають тонкий корпус (як було сказано трохи вище) і стильний зовнішній вигляд. Металеві обігрівачі встановлюється як на стіну, так і на підлогу. До речі, для установки на підлогу можна окремо купити опори з роликами/коліщатками або без них. Така продукція представлена ​​на нашому сайті в категорії "Опори на підлогу". Підіб'ємо невеликий підсумок: економні металеві обігрівачі — найвигідніші абсолютно для будь-якого користувача електронагрівальних пристроїв.

Як і інші електропанелі, металеві обігрівачі панельного типу мають високий ступінь енергозбереження одночасно з високим показником "теплопродуктивності". Їх можна використовувати в якості основного джерела тепла, а також для локального обігріву або додаткового. Нагрівальний елемент у вигляді кабелю, рівномірно укладений за всією площею обігрівача. Обігрівач має дві нагрівальні поверхні, зовнішню (лицьову поверхню) і внутрішню, що в свою чергу збільшує тепловіддачу. Обігрів здійснюється м'яким тепловим інфрачервоним випромінюванням з оптимальною спектральною характеристикою.


STINEX - найкраще місце, де можна купити інфрачервону металеву панель


Якщо Ви планували купити хорошу і в той же час недорогу металеву панель опалення, то звичайно ж наш сайт буде вірним рішенням! Чому ?! Все просто:

  • Стінекс — пропонує широкий вибір моделей, які відрізняються за потужністю та розмірами;
  • Стінекс — низькі ціни при високій якості;
  • Стінекс — регулярно перевіряє/тестує свою продукцію, що дозволяє повністю виключити брак і будь-які можливі поломки навіть при безперервній експлуатації;
  • Стінекс — завжди використовує найсучасніші комплектуючі та технології.

Якщо порівняти керамічні панелі, то інфрачервоні панелі металеві не так сильно бояться легких механічних пошкоджень і, що важливо, частіше використовуються в таких приміщеннях як цех, гараж, технічні кімнати. Крім тонких металевих електропанелі, в асортименті нашого магазину представлені обігрівачі з конвекцією, які відрізняються наявністю конвекційного короба в основі конструкції. У двох словах: крім м'якого ІК тепла, продукують ще і тепле повітря, що виходить і перфорованого корпусу, аналогічно конвекторам. Купити такі можна в сусідній категорії "Комбіновані металеві обігрівачі".

Stinex - професійно займаємося виробництвом обігрівальної техніки/приладів, ми не розпиляємося на "все підряд", що дозволило зарекомендувати свій бренд на ринку як один найнадійніших, ефективних, стильних і безпечних. Ми впевнені в відмінній якості нашої продукції, і тому сміливо даємо гарантію 5 років!