Чи можна залишати керамічний обігрівач на ніч

Posted by admin 17.11.2022 0 Comment(s)

Одне з головних питань, яке цікавить людей - чи можна залишати інфрачервоний обігрівач без нагляду. Актуальне питання для тих, хто хоче уникнути централізованого опалення на електричний варіант опалення приміщення.
Керамічні обігрівачі на сьогоднішній день є дешевшим типом обігрівачів для приміщень. Основна частина інфрачервоного потоку в тому, що він нагріває не повітряний простір у приміщенні, а предмети, на які він спрямований. Це забезпечує набагато менші втрати теплоти, ніж при нагріванні повітря, оскільки предмети, що знаходяться біля обігрівача, зберігають тепло. Хороше ККД та відмінна економічність, що забезпечують далеко не всі види обігрівачів, це вагома перевага. Хоч і головне питання нашої статті: чи несуть інфрачервоні обігрівачі ризик для здоров'я і що буде якщо не вимкнути обігрівач перед сном, адже вночі значно холодніше і в реаліях 2022 року, коли обігріватися як не вночі?

Скільки може працювати обігрівач


Незважаючи на те, що на Українському ринку є безліч видів опалювального обладнання, такого як бойлери, системи теплої підлоги, масляні радіатори та електричні обігрівачі, багато хто з вас бояться залишати своє житло без нагляду навіть на короткочасну відсутність. Керамічні панелі, що працюють від електрики, дуже безпечні і не потребують особливої ​​уваги, тому можна не турбуватися про те, якщо хтось із вашої родини забув вимкнути обігрівач на короткий час. Головне знати, рекомендації виробника щодо безперебійної роботи обігрівача, з якими можна ознайомитись в інструкції.

Як довго можна не вимикати керамічну панель?


Чи безпечні інфрачервоні обігрівачі? Ви зможете використовувати інфрачервоні обігрівачі для обігріву вашого приміщення, та не переживати за своє майно, що точно полегшить ваше життя. Основна подача тепла в холодну пору забезпечуватиметься системою централізованого опалення та обігрівач потрібен для додаткового короткочасного обігріву. Якщо ви користуєтеся вдома керамічним опаленням, питання зовсім в іншому. Це не означає, що нам потрібні кардинально втручатися та вирішувати цю проблему. Нам просто потрібно мати термостат, щоб можна було контролювати підвищення чи падіння температури. Якщо у нас є терморегулятор для керамічного обігрівача, то навіть стрибок напруги, коли вас немає вдома, не зашкодять ні самим обігрівачам, ні для вашого приміщення. Після налаштування інфрачервоний обігрівач з термодатчиком на потрібну температуру самого обігрівача, ви зможете не допустити перегрів як опалювального приміщення, так і панелі.
Терморегулятор – одна з найважливіших частин системи опалення вашого приміщення, завдяки якій можна:

  • Слідкує за витратою електрики.
  • Підтримати бажану температуру приміщення.

Робота термостата розрахована на температуру, до якої нагрівається обігрівач. Терморегулятор не показує температури в самій кімнаті. Так що перед тим як спати з увімкненим обігрівачем потрібно подбати про встановлення температури трохи нижче за норму. Це потрібно для того, що у вас буде мінімальна потреба в опаленні кімнати, завдяки цьому витрати електроенергії в будинку чи квартирі вимагатимуть меншої теплової енергії.

Різновиди терморегуляторів


  • Механічний тип - найпростіший терморегулятор, маючи ручне керування. Потрібно лише поставити відповідну температуру, і обігрівач буде підтримувати задане тепло у вашому приміщенні.
  • Електронний тип має програматор і може програмуватися на певний термін в залежності від моделі. Він включається та вимикається у певний час та підтримує потрібну температуру в приміщенні

Скільки може обігрівач працювати залежить від вашого терморегулятора. З ним можна залишати не тільки керамічний, а й конвекційний та будь-який інший обігрівач на всю ніч. Робота термостата відбувається завдяки датчику або датчикам, залежно від моделі самого термостата. Одні контролюють температуру безпосередньо в приміщенні, а інші - саме самої нагрівальної панелі.

Керамічний обігрівач можна сміливо залишати на ніч


Сучасні обігрівачі мають захист від перебоїв з електрикою, перегріву та коротких замикань у мережі. Завдяки системі автоматичного відключення через термостат вона працюватиме безпечно та ефективно. Керамічні панелі – відмінний вибір для опалення квартири чи будинку. Інфрачервоний конвектор можна сміливо залишати на ніч, якщо в ньому є термостат або встановлений окремо. Купити інфрачервоні панелі Stinex можна на нашому сайті. Ми гарантуємо якісну та сертифіковану техніку з гарантією. Телефонуйте, щоб отримати консультацію або зробити замовлення. Наші менеджери підберуть для вас найкращу модель, яка задовольнить ваші побажання. З інфрачервоними обігрівачами цілодобове опалення для вас стане економним та безпечним!