Обігрівачі плінтусні керамічні Stinex™

Показати
Сортувати:

Обігрівач плінтусний керамічний 140 Вт Ceramic 140/220 (ML) black

Опис плінтусного керамічного ІЧ обігрівача Ceramic 140/220 (ML) blackІнфрачервоний плінтусний о..

1489.00 грн.

Обігрівач плінтусний керамічний 140 Вт Ceramic 140/220 (ML) white

Опис плінтусного керамічного ІЧ обігрівача Ceramic 140/220 (ML) whiteІнфрачервоний плінтусний обігрі..

1489.00 грн.

Обігрівачі плінтусні керамічні Stinex™


Плінтусні обігрівачі це система опалення, при якій комфортна для людини температура 20 Сº досягається за рахунок особливої ​​конструкції системи і її розміщення.

«Теплий плінтус» встановлюють по периметру приміщення. Теплові промені, що йдуть від системи, швидко нагрівають приміщення і підтримують постійну температуру по всьому його об'єму.

Принцип дії плінтусних обігрівачів

В системі «конвектор плінтусного типу» основним способом передачі тепла в приміщенні є теплове випромінювання, а не конвекція. Це система опалення, в якій не кількість тепла визначає мікроклімат в приміщенні, а його якість. Рівномірно розподілене, тепло, яке піднімається, є тепловою завісою перед холодними зовнішніми стінами, яка перешкоджає проникненню холоду в приміщення. Тепловий екран, піднімаючись, поступово охолоджується і таким чином не утворює під стелею дорогий і непотрібний шар теплого повітря (теплову подушку). При цьому нагріта поверхня стін віддає тепло в приміщення у вигляді рівномірно випромінюваного тепла, створюючи найбільш сприятливий клімат для перебування людини.

Завдяки якісно новому способу передачі тепла, застосування сучасних технологій, використання висококласних матеріалів така система дійсно дозволяє заощадити до 50% енерговитрат у порівнянні з традиційними системами опалення.

Завдяки тому, що при використанні опалювального плінтуса практично відсутня активна конвекція, кількість пилу в повітрі скорочується до мінімуму, що поряд з рівномірним розподілом тепла формує в приміщенні здоровий мікроклімат. Конвектор плінтусного типу, крім створення «теплового екрана», позбавляє стіни від надмірної вологості, яка є провідником тепла назовні і середовищем для утворення грибків і плісняви. Плінтусний обігрівач можна встановлювати в стіну, а також в цоколь вбудованої кухні.

Маючи форму плінтуса, така система ідеально вписується в будь-який інтер'єр.

Плінтусна система обігріву в лічені хвилини нагріває повітря уздовж всіх стін і блокує поширення холодного повітря. Стіни та підлога нагріваються і починають випромінювати тепло в інфрачервоному діапазоні. При нормальній роботі 80% енергії витрачається на теплове випромінювання (обігрів стін і підлоги) і тільки 20% на конвекцію. Завдяки якісно новому способу передачі тепла і застосування інноваційних технологій, така система дозволяє заощадити більше 40% енерговитрат.

Сфера використання

Плінтусні обігрівачі добре зарекомендували себе не тільки в житлових приміщеннях (квартирах, офісах, заміських будинках, готелях, медичних установах, дошкільних та шкільних установах), а й в нежитлових приміщеннях і приміщеннях тимчасового перебування (складах, виробничих приміщеннях, спортивних комплексах, музеях, церквах , виставкових павільйонах, автосалонах, об'єктах торгівлі і т.д.).

Актуальним є використання системи в заміському (дерев'яному) житловому будівництві, де дуже важливий фактор економії, простоти монтажу і немає достатньої потужності мереж.

Опалювальний плінтус успішно застосовують в приміщеннях з суцільним склінням, в приміщеннях з дуже високими стелями, де традиційне опалення неефективно. Система «конвектор плінтусного типу» незамінна при опаленні зимових садів, завдяки своїй ефективності і естетичним властивостям. Досить вмонтувати «теплий плінтус» в цоколь кухні, щоб була можливість встановити кухонні меблі безпосередньо біля вікон.

Переваги системи «теплий плінтус»:

 • створення клімату, який позитивно впливає на здоров'я людей;
 • рівномірний розподіл тепла в приміщенні; нагрів підлоги і стіни;
 • енергозбереження за рахунок правильного розподілу тепла;
 • простота монтажу;
 • можливість використання в приміщеннях з великою кількістю вікон;
 • незамінний в приміщеннях з високими стелями;
 • швидке регулювання, зміна температури в системі за рахунок малої кількості циркулюючої рідини;
 • хороший дизайн (відсутність радіаторів), можливість вбудовування в будь-які інтер'єри за рахунок різних кольорів зовнішніх панелей;
 • відсутня активна конвекція, що різко зменшує кількість пилу в повітрі.

Терморегулятор реагує на температуру повітря в приміщенні, тому його рекомендують встановлювати навпроти панелі не менше ніж на відстані 2 м.

Що таке теплий плінтус (і чому краще купити теплий плінтус)?

Теплий плінтус являє собою металевий корпус, всередині якого розміщений нагрівальний прилад. Система монтується по периметру приміщення і може обігрівати приміщення як самостійно, так і спільно з існуючими радіаторами. Розібратися в його конструкції нескладно, а значить, і встановити теплий плінтус своїми руками цілком посильне завдання.

Для чого потрібен плінтус обігрівальний електричний?

 • Теплий плінтус просто незамінний для приміщень, які володіють високими стелями і великою кількістю віконних прорізів. При цьому, що найголовніше, на склі не буде утворюватися конденсат.
 • Кутова кімната в будинку? Волога стіна і цвітуть шпалери? Планується Stinex™ нагрівається до температури 85 Сº, що дозволить висушити стіну і не дати подальшого розвитку цвілі, яка шкодить Вашому здоров'ю.

Електричний інфрачервоний теплий плінтус Stinex™ в Дніпрі це універсальний настінний обігрівач для індивідуальної системи електроопалення. Зовні він схожий на звичайний плінтус висотою 13 см, монтується, переважно, по зовнішній (як правило, холодної) стіні, по периметру приміщення над існуючим плінтусом або замість нього.

Переваги плінтусного опалювального приладу Stinex ™: нагрів стін. Потік теплого повітря, що піднімається від такого плінтуса, прогріває стіну, і просушує її. В результаті запобігається розвиток цвілі і грибка. Рівномірний прогрівання приміщення - температура внизу і вгорі кімнати може різнитися в межах одного градуса.

Економічність:

Це обумовлено тим, що температура теплової маси на виході в обладнання і на його виході становить максимальну різницю в 5 градусів. Для порівняння, звичайні опалювальні системи мають різницю близько 20 градусів. Обмеження циркуляції пилу і бактерій, за рахунок чого зберігається чистота і свіжість повітря в приміщенні. Тривалий термін експлуатації. Можливість регулювати температурний режим при рівномірному розподілі тепла. Естетичний зовнішній вигляд. Швидка тепловіддача. Простота монтажу та управління. Не потребує технічного обслуговування в міжсезоння.


 • Основними перевагами цих обігрівачів являються:
  — можливість використання в приміщеннях з великою кількістю вікон;
  — створення клімату, який позитивно впливає на здоров'я людей;
  — збереження енергії за рахунок правильного розподілу тепла;
  — рівномірний розподіл тепла в приміщенні;
  — простота монтажа.

 • Середня ціна наших ІЧ плінтусних обігрівачів ≈ 1000-1100грн.

 • Обігрівачі плінтусні ТМ СТІНЕКС - потужністю 140 Вт, що робить їх максимально економічними.

 • Гарантія наших інфрачервоних плінтусних обігрівачів складає 60 місяців/5 років.

Новини STINEX
Розумні обігрівачі для дому та офісу

Розумні обігрівачі для дому та офісу

admin 31.01.2023 0
Холодні зими в Україні часто є досить суворими, тому щороку люди приділяють все більше уваги ефективному та економічному опаленню будинку. Сучасний ри...
Читати далі...
Рейтинг найкращих обігрівачів для дому Stinex за 2022 рік

Рейтинг найкращих обігрівачів для дому Stinex за 2022 рік

admin 23.01.2023 0
Атаки на ключові об'єкти інфраструктури говорять про те, що зимові місяці будуть важкими для всіх нас в Україні. Уряд просить нас стримати споживання ...
Читати далі...
Що таке теплі плінтуси?

Що таке теплі плінтуси?

admin 19.01.2023 0
Плінтус – це декоративний елемент, необхідний для завершення покриття для підлоги в будь-якій кімнаті. Використовується для кріплення покриття для під...
Читати далі...
Який обігрівач найкращий для теплиці

Який обігрівач найкращий для теплиці

admin 29.12.2022 0
Теплиці є звичайним явищем у котеджних та приватних домоволодіннях, тому що вони дозволяють забезпечувати овочами та корисною зеленню цілий рік. Незва...
Читати далі...
Як правильно встановити стельовий інфрачервоний обігрівач

Як правильно встановити стельовий інфрачервоний обігрівач

admin 25.12.2022 0
Тепла атмосфера в будинку є особливо важливою, коли на вулиці холодно. Займаючи багато місця та енергії, звичайні обігрівачі можна замінити на стельов...
Читати далі...
Розетка з Wi-Fi або розумна розетка, що вміє і для чого потрібна

Розетка з Wi-Fi або розумна розетка, що вміє і для чого потрібна

admin 20.12.2022 0
Останніми роками зріс попит використання передових «розумних» технологій, дозволяють автоматизувати різні види діяльності. Це, у свою чергу, веде до п...
Читати далі...
Якої потужності бувають електричні сушки для рушників

Якої потужності бувають електричні сушки для рушників

admin 15.12.2022 0
Сушка для рушників - це спеціальний пристрій, що використовується для сушіння білизни і рушників. Це тип обігрівача, який нагрівається водою або елект...
Читати далі...
Яка комфортна температура має бути у квартирі?

Яка комфортна температура має бути у квартирі?

admin 29.11.2022 0
Якість і температура повітря у вашій квартирі є запорукою здорового способу життя, а отже, довголіття та щастя. Щоб ваші близькі були здорові та щасли...
Читати далі...
Інструкція із застосування керамічної батареї?

Інструкція із застосування керамічної батареї?

admin-vk 25.11.2022 0
Після покупки обігрівача часто виникає питання. Чи легко встановити керамічний обігрівач? Багато хто запитує, як встановити електричний керамічний обі...
Читати далі...
Чи можна залишати керамічний обігрівач на ніч

Чи можна залишати керамічний обігрівач на ніч

admin 17.11.2022 0
Одне з головних питань, яке цікавить людей - чи можна залишати інфрачервоний обігрівач без нагляду. Актуальне питання для тих, хто хоче уникнути центр...
Читати далі...
Який самий економічний обігрівач?

Який самий економічний обігрівач?

admin 10.11.2022 0
У міру того, як на вулиці стає холодніше, багато людей розуміють, що їхнє опалення ще не включене або воно не дає достатнього тепла для їхньої квартир...
Читати далі...
Застосування інфрачервоних обігрівачів в учбових закладах (школах, коледжах)

Застосування інфрачервоних обігрівачів в учбових закладах (школах, коледжах)

admin 29.10.2022 0
З використанням інфрачервоних (ІЧ) обігрівачів STINEX можна організувати ефективне та економічно вигідне опалення різних об'єктів. І в цій статті ми р...
Читати далі...
Порівнюємо електричний конвектор та масляний обігрівач - що ж краще?

Порівнюємо електричний конвектор та масляний обігрівач - що ж краще?

admin 25.10.2022 0
В цілому обігрівачі, які ми з вами звикли використовувати в побуті, можна розділити на:обігрівачі масляні;конвекторні обігрівачі (керамічні та металев...
Читати далі...
Як вибрати електричну (металеву) рушникосушку

Як вибрати електричну (металеву) рушникосушку

admin 13.10.2022 0
Електрична рушникосушка - опалювальний прилад, який не тільки сушить речі, а й обігріває кімнату і виконує декоративну функцію. Сучасні апарати виробл...
Читати далі...
Хочете встановити інфрачервоний довгохвильовий обігрівач? Монтаж на стіну / стелю від професіоналів

Хочете встановити інфрачервоний довгохвильовий обігрівач? Монтаж на стіну / стелю від професіоналів

admin 09.10.2022 0
Правильно встановити інфрачервоний обігрівач не так і складно, для цього не потрібно безліч інженерних знань. Всі електрообігрівачі мають унікальну ос...
Читати далі...
Який обігрівач кращий і який обігрівач економніший для квартири?

Який обігрівач кращий і який обігрівач економніший для квартири?

admin 24.09.2022 0
З настанням холодів актуальною стає тема тепла в будинку, адже, на жаль, опалення, що не завжди існує, може забезпечити максимальний комфорт у зимовий...
Читати далі...
Вибираємо інфрачервоний обігрівач – на що звернути увагу?

Вибираємо інфрачервоний обігрівач – на що звернути увагу?

admin 14.09.2022 0
Інфрачервоний обігрів – це інноваційне рішення задачі побудови систем опалення. Недоліки традиційних конвекційних опалювальних приладів є загальновідо...
Читати далі...
Чи ефективний екран, що відбиває за електрорадіатором?

Чи ефективний екран, що відбиває за електрорадіатором?

admin 19.08.2022 0
Очевидно, що всі опалювальні прилади прийнято монтувати на зовнішню стіну кімнати - під вікном. Саме ця ділянка і залишається найтеплішою, її температ...
Читати далі...
Економічне електричне опалення - оптимальний вибір у 2022 році

Економічне електричне опалення - оптимальний вибір у 2022 році

admin 19.07.2022 0
Електричне опалення В даний час існує маса пропозицій від виробників опалювальних систем: Ви можете опалювати приміщення за допомогою газу, дизельного...
Читати далі...
Як правильно розрахувати потужність інфрачервоного обігрівача?

Як правильно розрахувати потужність інфрачервоного обігрівача?

admin 09.07.2022 0
Хочете, щоб потужність обігрівача не підводила вас навіть у найтріскучіші морози? Адже саме у теплій квартирі бажають опинитися після холодної вулиці ...
Читати далі...