Обігрівачі панельні металеві (інфрачервоні) з керуванням Stinex™

Показати
Сортувати:

Обігрівач металевий STINEX (СТІНЕКС) EMH 350/220

Опис металевого ІЧ обігрівача STINEX EMH 350/220:Обігрівачі типу COMBIE ( назви моделей ЕМН та ЕМН-Т..

2279.00 грн.

Обігрівач металевий STINEX (СТІНЕКС) EMH 500/220

Опис металевого ІЧ обігрівача STINEX EMH 500/220:Обігрівачі типу COMBIE ( назви моделей ЕМН та ЕМН-Т..

2529.00 грн.

Обігрівач металевий STINEX (СТІНЕКС) EMH 700/220

Опис металевого ІЧ обігрівача STINEX EMH 700/220:Обігрівачі типу COMBIE ( назви моделей ЕМН та ЕМН-Т..

2919.00 грн.

Обігрівачі панельні металеві (інфрачервоні) з керуванням Stinex™

При настанні прохолодної погоди з'являється гостра необхідність вибору хорошого обігрівача. Важливо розуміти, що одними з кращих вважаються металеві обігрівачі. Вони сконструйовані так, що завдяки нагріванню всієї поверхні — обігрівач виділяє максимальну кількість тепла. Наша компанія виробляє обігрівачі СТІНЕКС (Stinex™), які мають ряд переваг, порівняно з застарілими обігрівачами, які спалюють повітря в приміщенні, тим самим згубно впливає на здоров'я людини. Це інноваційний тип обігріву, який працює за принципом нагріву всіх, хто знаходиться всередині нього предметів (а не простору / повітря), які накопичують тепло і діляться ним при контакті з людиною. Реалізується такий механізм завдяки перетворенню тепла від робочої поверхні інфрачервоної електропанелі в ІК (інфрачервоні) промені. Звернемо Вашу увагу на те, що економний обігрівач металевий досить компактний так як має товщину всього в пару сантиметрів. При монтажі на стіні або безпосередньо в кімнаті (гаражі, ресторані, школах, дитсадках та інших приміщеннях) він абсолютно не заважатиме. Якщо Ви плануєте купити обігрівач ІК металевий, то найкраще замовити його в нашому інтернет-магазині STINEX.UA — у нас завжди оптимальні ціни і безкоштовна доставка по всій Україні.


Чому металеві обігрівачі (панелі) будуть оптимальним вибором для кожного:


Наші теплохвильові металеві панелі, можна використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю (в санвузлах, ванних кімнатах, саунах), всі їхні робочі механізми повністю ізольовані від проникнення вологи. Всі обігрівачі відрізняються простотою підключення та монтажу, сучасним дизайном (підходить під будь-який інтер'єр) і повної пожежною безпекою.

Інфрачервоні металеві обігрівачі Стінекс з керуванням мають кнопки включення/вимикання (що виключає постійне підключення і відключення шнура живлення з розетки електромережі) і індикатори харчування, які сигналізують про стан роботи Вашого обігрівального приладу. Нагадаємо, що максимальна температура поверхні обігрівача може досягати в середньому 70-80 °C. Не тільки наші, а й будь-який інший металевий обігрівач рекомендується використовувати разом зі стабілізаторами напруги. Так як скачки напруги можуть призвести до нестабільної роботи обігрівача.

Мало того, що обігрівачі відносно недорогі ... металеві панелі опалення досить економічні при роботі, вони ефективно і, в той же час, швидко нагріють Ваше приміщення, мають тонкий корпус і звичайно ж — стильний зовнішній вигляд. Металеві обігрівачі бувають "настінні" і "підлогові". Наприклад, для установки на підлогу можна окремо купити опори з роликами/коліщатками, що дозволяють швидко і без праці переміщати обігрівач в будь-яку точку кімнати не піднімаючи його над рівнем підлоги. Такі опори представлені на нашому сайті в категорії "Опори на підлогу". Підіб'ємо невеликий підсумок: економні металеві обігрівачі - найвигідніші абсолютно для будь-якого користувача електронагрівальних пристроїв.

Як і інші електропанелі, металеві обігрівачі панельного типу мають високий ступінь енергозбереження одночасно з високим показником "теплопроизводительности". Їх можна використовувати в якості основного джерела тепла, а також для локального обігріву, або додаткового. Нагрівальний елемент у вигляді кабелю, рівномірно укладений за всією площею обігрівача. Обігрівач має дві нагрівальні поверхні, зовнішню (лицьову поверхню) і внутрішню, що в свою чергу збільшує тепловіддачу. Обігрів здійснюється м'яким тепловим інфрачервоним випромінюванням з оптимальною спектральною характеристикою.


STINEX UA - правильне місце, в якому потрібно купити інфрачервону металеву панель з керуванням


Якщо Ви планували купити хорошу і в той же час недорогу металеву панель опалення, то звичайно ж наш сайт буде вірним рішенням! Чому ?! Все просто:

  • Стінекс — пропонує широкий вибір моделей, які відрізняються по потужності і розмірами;
  • Стінекс — низькі ціни при найвищій якості;
  • Стінекс — регулярно перевіряє/тестує свою продукцію, що дозволяє повністю виключити шлюб і будь-які можливі поломки навіть при безперервної експлуатації;
  • Стінекс — завжди використовує найсучасніші комплектуючі та технології.

Якщо порівняти керамічні панелі, то інфрачервоні панелі металеві не так сильно бояться легких механічних пошкоджень і, що важливо, частіше використовуються в таких приміщеннях як цех, гараж, технічні кімнати. Крім тонких металевих електропанелі, в асортименті нашого магазину представлені обігрівачі з конвекцією, які відрізняються наявністю конвекційного короба в основі конструкції. У двох словах: крім м'якого ІК тепла, продукують ще і тепле повітря, що виходить і перфорованого корпусу, аналогічно конвекторам. Купити такі можна в сусідній категорії "Комбіновані металеві обігрівачі".

Stinex - професійно займаємося виробництвом обігрівальної техніки/приладів, ми не розпиляємося на "все підряд", що дозволило зарекомендувати свій бренд на ринку як один найнадійніших, ефективних, стильних і безпечних. Ми впевнені в відмінній якості нашої продукції, і тому сміливо даємо гарантію 5 років!