Які види обігрівачів сушать повітря, тим самим згубно впливають на організм людини?

Posted by admin 20.08.2021 0 Comment(s)

Перш ніж купити обладнання для опалення, для багатьох природним стає питання, який обігрівач сушить повітря. Ще зі школи відомо, що волога здатна випаровуватися, в тому числі від нагрівання атмосфери. Вологість повітря може бути різного рівня, і контролювати її цілком можливо. Сушіння є процесом видалення вологи з атмосфери, тобто зниження вологості.

Почему обогреватели сушат воздух

Обігрівач сушить повітря: як саме і чому так відбувається?


Цікаво, але якщо просто нагрівати воду, то вологість не здатна зменшитися. Отже, обігрівачі не можуть знизити вологість, а іноді можуть навіть її підвищити: все залежить від умов в приміщенні. Ось як обігрівач сушить повітря: вода нікуди не може подітися з закритого приміщення.

Є вимір вологості відносне і абсолютне. Абсолютна вологість - це коли видаляється волога з атмосфери взагалі. Відносна вологість - це здатність атмосфери вміщати воду навіть в процесі нагрівання, якщо приміщення зачинено, і їй нікуди подітися. Звичайно, якщо вона не розпадеться на атоми при температурі +2000 градусів Цельсія, які розжарюють навколо все до білого кольору.

 

Обігрівач, який сушить повітря - відповіді на популярні питання

 


Якщо ви думаєте, що масляний обігрівач сушить повітря, то він просто створює неприємні відчуття, і то, якщо не якісний або несправний. Він нагріває повітря в кімнаті, в тому числі і пил. Через деякий час він може стати причиною задухи, якщо робота порушена якимось чином, тоді дихання утруднюється. Але повітря сушити він не здатний. І пил від його роботи горіти не може, тому що ТЕНи захищені закритим радіатором з рідиною. Шкідливі речовини також не можуть бути поширені ним.

Сушить чи повітря конвекторний обігрівач? Конвекція стала ключовим процесом в нагріванні з використанням цих приладів. Тобто, холодне повітря перемішується з гарячим довільно. Теплий піднімається під стелю, а прохолодний виявляється внизу. Тепловентилятор працює за схожим принципом. І в обох випадках пил може потрапити зверху на ТЕН і стати причиною неприємного запаху. Коли вона горить, в кімнаті з'являється деяка кількість газів (вуглекислий і чадний), і деяких інших речовин. Але факт залишається фактом: обидва прилади не можуть сушити. Причина всіх неприємних відчуттів саме пил (проте, тут важливо розуміти, що, якщо важко дихати, то від масляних обігрівачів варто відмовитися).

Хочете сказати, що спіральний обігрівач сушить повітря? Якщо є спіраль, то горіти може не тільки пил, яка на нього потрапила, але і сама спіраль в результаті окислення. Зрештою, вона навіть може перегоріти. Щоб уникнути подібного, стали випускати обігрівачі з керамічним покриттям, яке ізолює поверхню від повітря. Саме тому ми пропонуємо розглянути для покупки керамічні обігрівачі інфрачервоні STINEX:

 

Який обігрівач менше сушить повітря?


Якщо розібратися, то питання не дуже коректне. Правильніше сказати: який обігрівач забезпечує комфортне повітря. На першому місці, мабуть, буде кераміка. Вона жароміцний і інертна. Вона є відмінним захисним елементом. Якщо ви купуєте конвекторний обігрівач або вітродув, зверніть увагу, що вони бувають з фільтрами, які відсівають забруднення і мікроби.

Якщо обігрівач сушить повітря, що робити? Уточніть, як обігрівач сушить повітря. Ви зрозумієте, що вологість в кімнаті не може нікуди дітися, а причина в іншому. Можливо:

  • обігрівач варто відремонтувати;
  • провести вологе прибирання в кімнаті;
  • провітрити приміщення;
  • поставити захисний фільтр в обігрівальної системі;
  • використовувати керамічний обігрівач.

Зверніться до менеджера компанії, і він відповість на будь-яке питання і порадить, що робити краще. Обігрівачі (керамічні і металеві) STINEX - це якість, яке створює у вашій квартирі / будинку комфорт, тепло і затишок буквально за лічені хвилини!