Обігрівачі панельні металеві (інфрачервоні) з терморегулятором Stinex™

Показати
Сортувати:

Обігрівач металевий з терморегулятором STINEX (СТІНЕКС) EMH-T 350/220 (2L)

Опис металевого ІЧ обігрівача з терморегулятором STINEX EMH-T 350/220 (2L):Обігрівачі типу COMBIE ( ..

2849.00 грн.

Обігрівач металевий з терморегулятором STINEX (СТІНЕКС) EMH-T 500/220 (2L)

Опис металевого ІЧ обігрівача з терморегулятором STINEX EMH-T 500/220 (2L):Обігрівачі типу COMBIE ( ..

3099.00 грн.

Обігрівач металевий з терморегулятором STINEX (СТІНЕКС) EMH-T 700/220 (2L)

Опис металевого ІЧ обігрівача з терморегулятором STINEX EMH-T 700/220 (2L):Обігрівачі типу COMBIE ( ..

3489.00 грн.

Обігрівачі панельні металеві (інфрачервоні) з терморегулятором Stinex™


Приблизно починаючи з середини осені та до весни — ми, як ніколи, потребуємо придбання обігрівача, який створить в будинку довгоочікувані тепло та затишок. На сьогоднішній день, однозначно, оптимальними вважаються металеві обігрівачі з терморегулятором. Їх конструкція така, що при нагріванні всієї поверхні — обігрівач виділяє максимальну кількість тепла (тобто ККД обігрівача складає близько 95%). Наша компанія виробляє обігрівачі СТІНЕКС (Stinex™), які мають ряд переваг, порівняно зі застарілими обігрівачами, які спалюють повітря в приміщенні, тим самим згубно впливають на наше здоров'я. Цей тип обігріву вважається інноваційним, він працює за принципом нагріву всіх предметів, які знаходиться всередині приміщення (а не простору/повітря), які накопичують тепло і діляться ним при контакті з людиною. Реалізується такий механізм завдяки перетворенню тепла від робочої поверхні електропанелі в ІЧ (інфрачервоні) промені. Важливо відзначити, що економний обігрівач металевий досить компактний тому має товщину всього в кілька сантиметрів. При монтажі на стіні або безпосередньо в кімнаті (гаражі, ресторані, школах, дитсадках та інших приміщеннях) він абсолютно доречний, тому що абсолютно не заважає. Якщо Ви плануєте купити обігрівач ІЧ металевий, то найкраще замовити його в нашому інтернет-магазині STINEX.UA — у нас завжди оптимальні ціни, постійні знижки на обігрівачі та безкоштовна доставка по Україні.


Чому металеві ІЧ обігрівачі з терморегулятором — оптимальний вибір для Вас:


Наші теплохвильові металеві панелі (інфрачервоні обігрівачі) Ви можете без проблем використовувати в приміщеннях з помірною і підвищеною вологістю (в санвузлах, ванних кімнатах, саунах), всі їхні робочі механізми повністю ізольовані від проникнення навіть мінімальної вологи. Всі обігрівачі відрізняються простотою підключення та монтажу, сучасним дизайном (підходить під будь-який інтер'єр) і повної пожежною безпекою.

Інфрачервоні металеві обігрівачі Стінекс (Stinex™) з терморегулятором, крім своїх стандартних особливостей ефективності та безпеки, мають "на борту" вбудований терморегулятор, за допомогою якого є можливість встановлювати ту температуру, яка буде для Вас найбільш комфортною. Панель управління знаходиться внизу обігрівача, яка абсолютно непомітна, має кнопки підвищення/пониження температури і невеликий дисплей, на якому вказана встановлена ​​температура. Нагадаємо, що максимальна температура поверхні обігрівача з терморегулятором досягає в середньому 70-80 °C.

ВАЖЛИВО !!! Металевий обігрівач з регулятором (власне, як і будь-який інший електрообігрівач) рекомендується використовувати разом зі стабілізаторами напруги. Так як скачки напруги можуть призвести до нестабільної роботи обігрівача або навіть вивести його з ладу.

Мало того, що обігрівачі відносно недорогі ... металеві панелі опалення досить економічні при роботі, вони ефективно і дуже швидко нагрівають приміщення, мають тонкий корпус і, звичайно ж, — стильний мінімалістичний дизайн. Металеві обігрівачі бувають "настінні" і "підлогові". Наприклад, для установки на підлогу можна окремо купити опори з роликами/коліщатками, що дозволяють швидко і без напрягу переміщати обігрівач в будь-яку точку кімнати не піднімаючи його над рівнем підлоги. Такі опори представлені на нашому сайті в категорії "Опори на підлогу". Підіб'ємо невеликий підсумок: економні металеві обігрівачі — найвигідніші абсолютно для будь-якого користувача електронагрівальних пристроїв.

Як і інші електропанелі, металеві обігрівачі панельного типу мають високий ступінь енергозбереження одночасно з високим показником "теплопродуктивності". Їх можна використовувати в якості основного джерела тепла, а також для локального обігріву, або додаткового. Нагрівальний елемент у вигляді кабелю, рівномірно укладений за всією площею обігрівача. Обігрівач має дві нагрівальні поверхні, зовнішню (лицьову поверхню) і внутрішню, що в свою чергу збільшує тепловіддачу. Обігрів здійснюється м'яким тепловим інфрачервоним випромінюванням з оптимальною спектральною характеристикою.


STINEX UA - правильне місце, в якому потрібно купити інфрачервону металеву панель з терморегулятором


Якщо Ви планували купити хорошу і в той же час недорогу металеву панель опалення, то звичайно ж наш сайт буде вірним рішенням! Чому ?! Все просто:

  • Стінекс — пропонує широкий вибір моделей, які відрізняються за потужністю та розмірами;
  • Стінекс — низькі ціни при найвищій якості;
  • Стінекс — регулярно перевіряє/тестує та контролює свою продукцію, що дозволяє повністю виключити брак та будь-які можливі поломки навіть при безперервній експлуатації;
  • Стінекс — завжди використовує найсучасніші комплектуючі та технології.


Якщо порівнювати з керамічними панелями, то інфрачервоні панелі металеві не так сильно бояться легких механічних пошкоджень і, що важливо, частіше використовуються в таких приміщеннях як цех, гараж, технічні кімнати. Крім тонких металевих електропанелі, в асортименті нашого магазину представлені обігрівачі з конвекцією, які відрізняються наявністю конвекційного короба в основі конструкції. У двох словах: крім м'якого ІК тепла, наші обігрівальні панелі продукують ще і тепле повітря, що виходить і перфорованого корпусу, аналогічно конвекторам. Купити такі можна в сусідній категорії "Комбіновані металеві обігрівачі".

Stinex™ — професійно займаємося виробництвом обігрівальної техніки/приладів, ми не розпорошуються на "все підряд", що дозволило зарекомендувати свій бренд на ринку як один найнадійніших, ефективних, стильних і безпечних. Ми впевнені в відмінній якості нашої продукції, і тому сміливо даємо гарантію 5 років!