Обігрівачі панельні керамічні STINEX™ (СТИНЕКС)

Обігрівачі панельні керамічні STINEX™ (СТИНЕКС)


Часто ми стикаємося з тим, що системи домашнього опалення виявляються неефективними. Причин тому може бути декілька: від низької якості послуг комунальних служб до неправильно виконаного проекту. Як би там не було, в будинку холодно/прохолодно, і цю проблему необхідно вирішити, як можна швидше. Існує багато способів альтернативного опалення, і найбільш ефективний, доступний і сучасний - купити керамічний обігрівач (обігрівач Stinex - буде кращим вибором). Особливості роботи наших приладів і розглянемо в цій статті: принцип роботи, класифікацію, критерії вибору відповідної моделі.


Які бувають інфрачервоні керамічні обігрівачі

Асортимент подібних пристроїв широкий. Вони відрізняються розмірами, потужністю, зовнішнім виглядом, вартістю. Але класифікація побутових електрокерамічних нагрівачів базується на одному параметрі, загалом для всіх моделей - способі установки. Виділяють такі:

  • Підлогові. Є досить мобільними і краще захищеними від ударів і/або падінь, хоча енергоефективність така ж, як і у тих, які вішаємо на стіну. Обігрівач керамічний підлоговий можна використовувати в будь-яких умовах, але велике приміщення йому обігріти буде максимально складно;
  • Настінні. Представлені найбільш популярним і широким модельним рядом. Монтуються на вертикальні поверхні. Керамічні обігрівачі настінні відрізняються від інших видів великими розмірами і масою. У той же час, і їх обігрівальні якості також - максимальні;
  • Компактні обігрівачі. Такі моделі є кращим вибором для обігріву невеликих кімнат або особистого простору. Їх без проблем можна поставити навіть на стіл завдяки невеликим габаритам і масі.

Кожен з видів електрокерамічних нагрівальних панелей користується заслуженою популярністю і застосовується у відповідних умовах. Не має значення який тип монтажу, обігрівачі нашого бренду (інфрачервоні панелі Stinex) мають максимальну ефективність і доступною вартістю.


Як працюють керамічні панелі

Керамічні обігрівачі, відгуки і ціни до яких можна з легкістю знайти на нашому сайті, є сучасні та ефективні опалювальні батареї. Їх основа - набір нагрівальних елементів, об'єднаних в загальну систему, і залитих декоративної стеклокерамической глазур'ю. Таке покриття забезпечує панелі естетичний зовнішній вигляд, покращує теплообмін і значно підвищує ступінь захищеності внутрішнього радіатора. Керамічні нагрівальні панелі завдяки особливостям конструкції гарантують високий ККД і енергоефективність.

Розроблено 2 способу нагрівання такого приладу - конверторний і радіаторний. У першому випадку всередині обігрівальних приладів встановлені вентилятори, які нагнітають тепле повітря. А в другому застосовується інший метод. Суть його в тому, що всередині обігрівача вмонтована дротова спіраль, нагріває внутрішню порожнину панелі. В результаті природного теплообміну така батарея гріє повітря в приміщенні. Це інфрачервоні керамічні обігрівачі, купити і встановити які найпростіше. Такі агрегати в наявності в більшості профільних магазинів, кріпляться на стіну і підключаються до звичайної побутової розетки. Важливим є той факт, що керамічні нагрівальні панелі споживають мінімум енергії, і часто є більш економними, ніж альтернативні системи опалення.


Який купити керамічний обігрівач в Україні?

Перш, ніж придбати пристрій такого типу, слід визначитися з головним питанням - потужністю електричної панелі. Саме від цього параметра безпосередньо залежить площа, яку зможе нагріти прилад. На щастя, ніякої складності підбір не викликає: 1 кВт потужності ефективно обігріває 10 квадратних метрів.

Також варто звернути увагу на поширення теплових хвиль. Є моделі, що гріють повітря тільки перед собою, а інші роблять це у всіх напрямках. В принципі, потрібно тільки правильно підібрати потужність, а вибирати такі панелі по іншим факторам потрібно вже після розрахунку необхідної продуктивності. Звичайно, важливим стане і дизайн, і спосіб установки, але все це вторинні фактори.

Потрібно врахувати і ще один момент - чим вище потужність, тим більше енергоспоживання, адже всі сучасні інфрачервоні панелі для будинку працюють від звичайної розетки.


Переваги та недоліки електрокерамічних обігрівачів

До однозначним плюсів використання інфрачервоних систем опалення відносяться такі особливості, як безшумність, безпека для користувача, стійкість до вологи і пилу, компактність, естетичність, високу швидкість нагріву повітря і економічність.

Є, звичайно, і деякі мінуси, до яких відносяться: швидке охолодження і досить висока вартість (порівняно з металевими панелями).

У будь-якому випадку, керамічна панель опалення, купити яку можна на нашому сайті, є хорошим доповненням до вже існуючої системи домашнього опалення.


Де купити керамічний обігрівач

Природно це необхідно зробити в кращому магазині кліматичної техніки - у нас. У каталозі ви знайдете безліч різних моделей, серед яких вийде вибрати відповідну панель для будь-якого бюджету і приміщення, а також нанести будь-який малюнок, що ідеально впишеться в будь-який інтер'єр. Ми гарантуємо високу якість і швидку доставку.

  • Гарантія на ці інфрачервоні обігрівачі становить 60 місяців / 5 років.