Рейтинг найкращих обігрівачів для дому Stinex за 2022 рік

Posted by admin 23.01.2023 0 Comment(s)

Обігрівачі Stinex

Атаки на ключові об'єкти інфраструктури говорять про те, що зимові місяці будуть важкими для всіх нас в Україні. Уряд просить нас стримати споживання електроенергії, проте цей заклик контрастує з тим фактом, що багато хто з нас купує додаткові обігрівачі. Важко сказати, напевно, як виглядатиме опалення в майбутньому, тому слід планувати різні варіанти.
Обігрівачі незамінні у будь-якому будинку в осінньо-зимовий період. Особливо, коли центральне опалення ще не ввімкнене, ви повинні переконатися, що температура у вашому будинку залишається комфортною. За такої різноманітності пропозицій на ринку буває складно визначитися з тим, який обігрівач кращий. На щастя, фахівці Stinex склали ТОП обігрівачів для будинку, які дійсно заслуговують на увагу споживачів і мали найвищі відгуки серед покупців за 2022 рік.
Щоб вам було простіше, ми зібрали кілька найкращих електронагрівачів різних типів та потужностей та розділили їх на 3 цінові категорії. Таким чином, вам не потрібно перебирати сотні сторінок в інтернеті, щоб знайти найкращий обігрівач для дому. Додатково ми надали детальну інформацію про те, як вибрати обігрівач, в одній із наших минулих статей. Таким чином, якщо ви не хочете порівнювати безліч моделей самостійно, наш рейтинг обов'язково протягне вам руку допомоги.

Інфрачервоні керамічні обігрівачі


Керамічні інфрачервоні обігрівачі – це новинка у світі домашнього опалення. Їхній шикарний дизайн тільки додає переваг, оскільки вони набагато вигідніші з економічної точки зору, ніж застарілі масляні обігрівачі. Внутрішній елемент у корпусі нагріває керамічну пластину, що сприяє конвекційному перебігу теплого повітря в приміщенні, в результаті чого нагрівається приміщення. Крім того, нагріта керамічна пластина також випускає інфрачервоне випромінювання, передаючи енергію сусіднім з нею предметам. Ці об'єкти, у свою чергу, випромінюють тепло повітря, нагріваючи при цьому температуру простору житла.

Найбільш бюджетні та ефективні обігрівачі:

Середній ціновий сегмент керамічних інфрачервоних обігрівачів:

ТОП сегмент обігрівачів преміум класу Stinex:

Інфрачервоні обігрівачі відрізняються від інших видів опалення своєю екологічністю. Це ще одна величезна перевага, особливо коли йдеться про обігрів класних кімнат, таких як дитячі садки або школи, якщо ви хочете придбати економічну керамічну панель. Вони не тільки не впливають на вологість повітря, але і не піднімають пил і не спалюють кисень, тобто підтримують мікроклімат навколишнього середовища і навіть позитивно впливають на організм.

Переваги:

  • Керамічні обігрівачі забезпечують комфортне обігрів приміщення, тому що нагрівають не тільки повітря, а й предмети навколо себе. Деякі моделі навіть мають регулювання температури. Керамічні інфрачервоні панелі працюють безшумно, що допомагає не втручатися у те, що відбувається у вашому будинку. Крім того, вони естетичні, що допоможе вписатись у будь-який інтер'єр. Не містять потенційно шкідливих матеріалів, які можуть вплинути на здоров'я людей у приміщенні.

Недоліки:

  • Здійснюється прогрів певних ділянок приміщення та для прогріву всього приміщення знадобиться чимало часу.

Електричні конвекторні обігрівачі


Електричні металеві конвектори можуть бути використані для забезпечення додаткового обігріву як житлових, так і нежитлових приміщень. Ці пристрої мають високий рівень захисту IP24, завдяки чому їм не страшна волога або пил. Для обігріву лоджії, офісу, дачі, гаражу або вбиральні - відмінний вибір. Їх конструкція нескладна: усередині коробки міститься металевий елемент; маленькі отвори на дні; жалюзі нагорі, що забезпечують хорошу циркуляцію повітря, що забезпечує обігрів приміщення.

Найбільш бюджетні та ефективні обігрівачі:

Середній ціновий сегмент керамічних інфрачервоних обігрівачів:

ТОП сегмент обігрівачів преміум класу Stinex:

Переваги:

  • Корпус металевого конвектора не нагрівається вище 80 градусів за Цельсієм, що зводить до мінімуму ризик опіку. Він оснащений функціями пожежної безпеки, а також поставляється як у настінному, так і в варіанті підлоги, залежно від обраної моделі. Крім того, від середньо-бюджетних моделей обігрівачі укомплектовані термостатом, який підтримуватиме температуру в приміщенні на постійному рівні. Металеві конвектори безшумні та економічні.

Недоліки:

  • Коли в приміщенні нестача циркуляції повітря, все тепло йде вгору, що є менш енергоефективно і більш енерговитратно.

Десятки тисяч наших металевих конвекторних панелей (конвекторів) вже придбали наші щасливі клієнти, які зарекомендували себе як неймовірно якісну продукцію. Для тих, хто шукає опалювальне обладнання. Ви можете вибрати з каталогу металеві конвектори, що мають необхідні характеристики, придатні для вашого приміщення, квадратури та потужності.