Вибираємо полотенцесушитель так, щоб потім не шкодувати!

Posted by admin 06.03.2021 0 Comment(s)

Як вибрати рушникосушку для своєї ванної кімнати?

Що ж, зараз дизайнери здатні створити вишуканий предмет інтер'єру навіть із, здавалося б, простої рушникосушки. Таким чином Ваше уявлення про побутові речі (в часності про предмети інтер'єру) і/або сантехніку кардинально змінюється. До недавна, практично ніхто з нас особливо і не замислювався про вибір (саме про правильний вибір) рушникосушки. Але ж правда, 9 з 10 чоловік звикли до того, що цей предмет виконував банально утилітарну функцію — ми накидали на нього вологі лазневі рушники для швидкої просушки, а в окремих випадках якусь вологу білизну. Але ті часи позаду і настав час оточити себе комфортом, потрібними і ефективними огрівальним приладами. Саме тому, ми намагаємося вибрати рушникосушки з максимальною економічністю, користю і ефективністю для себе/своєї сім'ї та ванної кімнати.

как выбрать полотенцесушитель в анную

Яких видів бувають рушникосушки?

Вибрати рушникосушку у ванну кімнату найчастіше необхідно в декількох випадках:

  • площа ванної кімнати досить велика, а значить її потрібно буде регулярно прогрівати, а сушка рушників якраз і стане тим самим джерелом тепла, якого не вистачало;
  • в будинку проживає відносно велика сім'я (4-6 чоловік), а значить, абсолютно не буде зайвим додаткове місце для сушіння речей після прання;
  • у ванній дорогий та дизайнерський ремонт, тому вогкість і волога в ній, природно, неприпустимі. Рушникосушка гарантовано підтримає сухість та оптимальну температуру повітря.

Рушникосушку як вибрати, якщо хочеться поєднати естетику і практичність в єдиному приладі? На нашому сайті представлені моделі різних форм і кольору, які не дозволять вам нудьгувати яким би не був інтер'єр ванної.

В каталозі вони логічно розділені на керамічні рушникосушки і металеві рушникосушки. Розраховані й ті, й інші на обігрів не тільки великих, а й компактних/маленьких приміщень, а сушити речі на них — одне задоволення. Крім того, габаритні рушники зручно розвісити на наших керамічних сушарках при "горизонтальному" монтажі.

Якщо вам необхідна практична функціональна модель, краще рушникосушку підібрати в традиційному виконанні — у вигляді драбинки. Широкі поперечини розраховані на сушку одягу і дрібного текстилю. Симетрія форм наших рушників ідеально підійде до проекту будь-якого дизайну, а прості лінії, лаконічність виконання і можливість нанесення свого малюнка не залишать байдужим навіть найбільш вибагливих дизайнерів інтер'єрів.

 

Водяний чи електричний — яка ж рушникосушка краще?

Роздумуючи над тим, яку рушникосушку вибрати, ви зіткнетеся з двома різновидами приладів: водяним та електричним.

Водяна рушникосушка прогрівається виключно за рахунок гарячої води (що протікає по водопровідній трубі Вашого будинку). Отже, температура "сушарки" буде такою ж, як води, яка циркулює в трубах централізованого водопостачання, тобто влітку може бути прохолодною, взимку — тепліше. У більш дорогих моделях є регулятор потужності, що дозволяє додатково нагріти воду до бажаної температури, аж до 95 градусів. У деяких приладах є індикатор температури, що показує, чи не настав час підігріти воду в пристрої ... погодьтеся, це — минуле століття.

Перейдемо до сучасних технологій. Електрична рушникосушка працює від джерела електрики, його можна розмістити на будь-якій стіні у ванній, де є розетка (Чого не скажеш про водяні сушарки). Це той самий варіант, коли Ви абсолютно не залежите від централізованого водопостачання. Мало того, електричні рушникосушки нагріваються швидко, гріють ефективно і мають підвищену пожаробезпеку.

водяной или электрический полотенцесушитель выбрать

Як вибрати рушникосушку електричну в stinex.ua?

Щоб вибрати електричну рушникосушку, в першу чергу варто оцінити переваги цього пристрою: можливість регулювання температури нагріву води, свобода місця монтажу, витончений зовнішній вигляд. Електричні рушникосушки вибрати вигідно завдяки довговічності та надійності, адже всередині труб не скупчуються солі, і не псується внутрішнє покриття (знову згадаємо дешевший варіант водяних сушок).

При виборі віддавайте перевагу моделям з автоматичним відключенням при підігріві води до заданої температури, щоб економно витрачати енергоресурси.

ВАЖЛИВО!!! Установка приладу повинна здійснюватися тільки професійним майстром, який підбере розетки, проведе якісний монтаж та убезпечить власників від ураження електричним струмом. Звертаємо Вашу увагу, що наші керамічні рушникосушки — це найестетичніший і прогресивний вид сучасного електроопалення.

Металеві ж рушникосушки електричні мають наступні переваги:

  • є механізм регулювання температури нагріву;
  • дуже низьке споживання електрики при достатньо високій потужності;
  • тривалий термін служби — рушникосушарки Стінекс гарантовано працюють 5-10 років;
  • безпека — для виключення всіляких поломок і коротких замикань, всі наші сушарки проходять попереднє тестування.

 

Рушникосушку якої фірми/бренду вибрати?

Ім'я бренду завжди грає важливу роль при виборі сантехніки та устаткування для ванної кімнати. Довіряйте тільки відомим фірмам, чию історію і репутацію ви можете перевірити. Безумовно, ми не просто так рекомендуємо придбати рушникосушки STINEX, тому що всі наші обігрівальні прилади (в тому числі і сушарки електричні) виготовлені виключно з якісних комплектуючих, а збірку проводять професіонали нашої компанії. Що вже говорити, якщо середній термін експлуатації наших рушників становить 10-12 років без будь-яких поломок і браків.

купить электрический полотенцесушитель в магазине гарантия