Хочете встановити інфрачервоний довгохвильовий обігрівач? Монтаж на стіну / стелю від професіоналів

Posted by admin 09.10.2022 0 Comment(s)

Правильно встановити інфрачервоний обігрівач не так і складно, для цього не потрібно безліч інженерних знань. Всі електрообігрівачі мають унікальну особливість — вони легко монтуються і можуть бути розташовані в будь-якому місці. На відміну від інших систем опалення, інфрачервоні обігрівачі дуже зручні в монтажі. Але потрібно знати, як правильно встановити інфрачервоний обігрівач, щоб його ефективність була на високому рівні. Це ми сьогодні і розповімо, а також відкриємо невеликі секрети від фахівців, які допоможуть домогтися Вам високої продуктивності електрообігрівачів. Погнали!

 

Де встановити інфрачервоний обігрівач у приміщенні?


ІЧ (інфрачервоні) обігрівачі мають індивідуальним інноваційним принципом роботи, який перевертає свідомість. Інфрачервоні промені нагрівають саме поверхні, а не повітря, тому до них потрібен особливий підхід в монтажі. Такі обігрівачі відмінно підходять як для житлових приміщень, так і для нежитлових. Існує думка, що варто утримуватися від встановлення в дитячій кімнаті, але це лише міф, створений компаніями-конкурентами. Встановити інфрачервоні обігрівачі можна і на кухні, балконі, в спальні, ванній і навіть дитячої. Ніякої шкоди організму від ІК променів не буде, але неприємні відчуття цілком можуть з'явитися.

 

Інфрачервоні обігрівачі краще встановлювати:

  • На відстані 1-1,5 м від найближчих предметів;
  • У напрямку робочої зони, але відстань повинна бути від 2,5 м;
  • Не направляючи в сторону спального ліжка;
  • Далеко від легкозаймистих предметів;
  • У місцях, де дитина не зможе дістати обігрівач і обпектися.

 

Інфрачервоні обігрівачі дійсно володіють безліччю корисних якостей, але при цьому їх потрібно встановлювати за чіткими правилами, які ми назвали. Це допоможе зберегти безпеку і комфортабельність використання даного пристрою.

 

Як встановити інфрачервоний обігрівач на стелю?


Це питання досить багатьох цікавить, адже ик обігрівачі дуже часто встановлюють на стелю. Стельові інфрачервоні електрообігрівачі необхідно встановлювати при висоті стелі не менше 2,3-2,5 м. Тоді ефективність такого обігрівача буде найвищою і кут обігріву дуже широкий. При цьому, звертайте увагу на потужність пристрою, наприклад, промислові типи можна встановлювати на висоті 3 м.

Стельові інфрачервоні обігрівачі дуже тонкі і досить легкі, і при цьому встановлювати їх над робочим столом, диваном або кріслом - не рекомендується. Вибирайте прохідне місце або місце, де може проходити повітряний потік. Там такі обігрівачі відмінно себе проявлять.

 

Як правильно встановити інфрачервоний обігрівач на стіну?


Найбільш поширений спосіб установки ик обігрівачів, який не відрізняється своєю оригінальністю, але при цьому дуже простий. На стіну інфрачервоні обігрівачі встановлюються дуже часто, тому розповімо. Як же правильно встановлювати їх на стіну. Головне - вмонтовуйте в місця, де стійка поверхню до температури. У разі сильного розігріву, шпалери, плінтус, дерево, можуть пошкодитися. Врахуйте це при монтажі.

Також, не забувайте про відстань, якого потрібно дотримуватися для безпеки. У дитячих кімнатах краще утримуватися від настінних обігрівачів. Оптимальна відстань від підлоги - 20-35 см. Не варто встановлювати їх в місця для радіаторів опалення, вони будуть малоефективні і можуть спалити тюль.

 

Що краще встановити: інфрачервоні обігрівачі або керамічні панелі?


Керамічні панелі мають більше переваг і набагато безпечніші інфрачервоних обігрівачів. У багатьох біо-конвекторах (керамічних панелях) є свої особливості, і вони крім унікального дизайну, мають 3 типи нагріву: інфрачервоний, конвекторний і стандартний нагрів. Тому варто відразу сказати, що якщо задумалися про вибір обігрівачах, зверніть увагу на ці пристрої. Ми рекомендуємо обігрівачі STINEX (СТІНЕКС), як кращі на ринку України. Якщо залишилися питання, пишіть нам на пошту або телефонуйте, і ми обов'язково відповімо на будь-які Ваші запитання стосовно правильного вибору обігрівачів та їх подальшої установки!