Основні моменти вибору рушникосушки з технічної точки зору

Posted by admin 04.07.2021 0 Comment(s)

Плануючи купувати полотенцесушитель, більшість дивиться на зовнішній вигляд/дизайн моделі і чомусь забувають про технічні характеристики. Тим часом, неправильно обраний і встановлений прилад не буде гріти так, як вам потрібно, а може і зовсім вийде з ладу через кілька тижнів експлуатації.

Щоб цього не сталося, вивчайте технічні дані вподобаного вам пристрою. А вони різні у електричних і водяних моделей сушарок.

Технические моменты в выборе полотенцесушителя

Електричні рушникосушкиНайважливіше в електричному виробі (особливо, якщо ви встановлюєте його у ванній) - це безпека користувача. Тому, тут ми будемо звертати увагу на зовсім інші характеристики.

1. Ступінь захисту оболонки (клас IP)

Говорить про те, наскільки корпус приладу захищений від проникнення і попадання води. Зазвичай для електричних приладів він дорівнює IP44 і передбачає захист від бризок. Але все ж не варто ставити виріб занадто близько до ванни або душу, щоб на нього не потрапляли сильні струмені води.

2. Клас електрозахисту

Розповість про те, наскільки якісною є ізоляція приладу. Наприклад, II клас вказує на наявність посиленої ізоляції і відсутність необхідності в заземленні.

3. Матеріал

Не так важливий, як для водяних виробів, однак має значення, якщо ви збираєтеся встановлювати електричну рушникосушку у ванній. Вироби з захищених від корозії матеріалів в даному випадку прослужать довше.

4. Потужність

Як і будь-який електричний прилад, електрорушникосушка споживає електроенергію. Тому при виборі моделі дивіться на споживану їй потужність. Найекономічнішими з цієї точки зору є кабельні рушникосушки, особливо компактні поворотні моделі.

5. Тип - стаціонарний або поворотний

Ця характеристика швидше важлива для комфорту користувача. Поворотні моделі складаються з розгортаються один по відношенню до одного полиць, в чому їх основна перевага. У стаціонарних полку не розгортаються.

 

Водяні рушникосушкиОскільки ці вироби підключаються до труб водопостачання, найголовніше тут - підібрати такий розмір вироби, щоб він «встав» на потрібне місце і правильно функціонував, повністю прогріваючись. Важливі також якість виготовлення і міцність приладу. Тому в даному випадку важливіше за все звернути увагу на:

1. Матеріал вироби

Якщо ви ставите змійовик надовго, то краще за все, якщо він буде виготовлений з нержавіючої сталі.

2. Робочий тиск

Якісні вироби, які встановлюються в квартирі, повинні витримувати тиск в не менше 10 атм. Для заміських будинків ці вимоги нижче.

3. Температура води

Зазвичай вона не доходить до 100 °С, проте чим більшу температуру витримує виріб, тим краще.

4. Діаметр підключення

В ідеалі він повинен бути дорівнює діаметру труб стояка, або бути більше нього. Звуження труби не допускається.

5. Спосіб підключення

Найпростіший - бічний (вертикальний) спосіб, яким зазвичай підключаються змійовики. Для драбинок рекомендується більш трудомісткий, але і більш ефективний діагональний спосіб, а також нижній спосіб підключення.

6. Розміри самого виробу

Природно, що занадто об'ємний полотенцесушитель не поміститься у ванній. Мало місця? Купуйте вузький полотенцесушитель, який поміститься навіть в невеликій ніші. Ширина таких виробів звичайно становить 30-40 см.

7. Тепловіддача

Для великих ванних краще вибирати вироби з більшою тепловіддачею - зазвичай це драбинки з великою кількістю перекладин. Для компактної ванній підійде і маленький змійовик.

 

Яку б модель ви не вибрали, звертайте увагу на її гарантійний термін і дотримуйтесь всіх інструкцій при установці вироби у ванній.

Наприклад, рушникосушки нашої торгової марки STINEX бувають 2-х видів:

  1. Керамічні рушникосушки електричні.
  2. Металеві рушникосушки електричні.
  3. НОВИНКИ! Металеві електрорушникосушки.