Поради для правильної роботи терморегуляторів

Posted by admin 26.04.2023 0 Comment(s)

Як налаштувати терморегулятор

Керамічні панелі є бажаним продуктом, оскільки вони виробляють тепло за рахунок конвекції, так і за рахунок інфрачервоного теплового потоку, і для їх встановлення потрібен мінімальний простір. Хоча може знадобитися встановлення та регулювання терморегулятора.

Особливості та перевага терморегулятора


Терморегулятор діє як перемикач, який вмикає або вимикає електричну мережу при досягненні певних умов температури. Наприклад, віднесемо нагрівання кімнати за допомогою керамічного обігрівача. Температуру в приміщенні доводили до 25 градусів, а потім прилад вимикається. Через деякий час температура в приміщенні знизилася на кілька градусів, що спонукало терморегулятор повторно активувати електричний ланцюг, тим самим увімкнувши обігрівач.
Контроль температури, яким оснащена більшість функціональних обігрівачів, може змусити людей поставити питання, навіщо їм потрібне додаткове підключення терморегулятора. Багато обігрівачів відключаються, покладаючись виключно на температуру, яку вони відчувають, не беручи до уваги температуру в приміщенні. Щоб впоратися з цим, можна розглянути можливість використання терморегулятора в розетку або терморегулятора настінного. Хоча керамічні нагрівачі з термостатами можуть аналізувати кімнатну температуру, точність може бути проблемою, якщо датчик розташований надто близько до пристрою. У таких випадках може бути корисно налаштувати налаштування, наприклад, підняти температуру з 24 до 27 градусів.
Навіщо потрібен терморегулятор? Суть полягає у зниженні енергоспоживання за допомогою інфрачервоного обігрівача. Коли термостат налаштований на комфортну температуру, наприклад, 20 градусів, датчик температури контролюватиме кімнату. Коли температура коливається, контролер вмикає або вимикає нагрівач, якщо це необхідно для підтримки бажаної температури. Цей метод управління підтримує постійну температуру та дозволяє економити до 60-70% електроенергії.

Поради для правильної роботи


Відповімо на питання, що часто задаються про терморегулятори, щоб у вас був гайд для правильного використання датчика температури в приміщенні.

Де встановлювати терморегулятор?


Датчик температури в кімнаті відіграє важливу роль у всій системі опалення, тому будьте мудрі під час вибору місця встановлення. Враховуючи повітряні потоки (протяги), не розміщуйте його за будь-якими предметами або фіранками, оскільки датчик може сприймати лише близькі до нього температури. Крім того, не встановлювати його занадто близько до будь-якого джерела тепла або під прямим сонячним промінням. Належна висота установки складає від 1 до 1,50 метра над підлогою.

Яке навантаження на регулятор?


Вихідним критерієм для термостату ми назвали б «максимальне електричне навантаження». Це не просто виміряти, тому що це кількісна оцінка максимальної потужності, яку може витримати програмований терморегулятор. Вихід за межі потужності може призвести до припинення роботи термостата. Ми не радимо покладатися саме на максимальну потужність, тому що при використанні датчика температури, дроти в сполучних клемах нагріваються і змусять зчитувач температури надсилати в систему неправдиву інформацію. Відповідь полягає в тому, щоб додати в установку магнітний пускач (контактор) для керування практично будь-яким навантаженням.

Як правильно налаштувати комфортну температуру?


При використанні інфрачервоних обігрівачів Stinex можна знизити температуру в приміщенні на кілька градусів. Цей метод обігріву працює, тому що обігрівачі спочатку нагрівають прилеглі предмети, а потім ці предмети виділяють своє тепло в повітря. Якщо ви віддаєте перевагу кімнаті з температурою 22 градусів за Цельсієм, то вам слід встановити терморегулятор на 19 або 20 градусів. Установка термостата на 22 градусів зробить приміщення теплішим, і це призведе до більш високого споживання енергії.

Який режим роботи терморегуляторів?


Для приміщень, де люди працюють за структурованим планом, наприклад, в офісі, ми пропонуємо використовувати терморегулятори, що програмуються. Хоча вони коштують дорожче, ніж прості контролери без цих налаштувань, їхня головна перевага полягає в тому, що вам більше не потрібно турбуватися про «людський фактор» при експлуатації системи опалення, наприклад, про те, що ви забули знизити температуру у вихідні дні. призводить до непотрібного споживання енергії. На нашому сайті є моделі Heat Ceram, які є прикладом програмованого терморегулятора. Дещо додаткових знань у поєднанні з бажанням знаходити рішення навіть для дрібних проблем призводить до хорошого зниження витрат на опалення.