Сфера застосування інфрачервоних обігрівачів

Posted by admin-vk 04.12.2021 0 Comment(s)

Високі технології дозволяють створювати нові пристрої, які покращують щоденний комфорт людини. Одним із найсучасніших видів опалювального обладнання сьогодні є інфрачервоні обігрівачі, які працюють за принципом, найближчим до сонячного випромінювання. Вони мають масу переваг у порівнянні з традиційними системами опалення і сфера їх застосування неухильно розширюється.

Побутова сфера


 

Пристрої ІЧ обігріву поступово витісняють традиційні системи опалення та звичні нагрівальні прилади з квартир, котеджів та приватних будинків. Завдяки своїй компактності, невибагливості та економному споживанню електрики вони стають все більш популярними. Тепло, яке дають такі пристрої, вважається м'яким та корисним для людського організму. Їх можна встановлювати у будь-якому місці приміщення – вітальні, їдальні, дитячої кімнати, на балконі, терасі та гаражі.

Стельовий, настінний, підлоговий монтаж інфрачервоних обігрівачів будь-якого типу не становить великої складності. Мобільні прилади мають невелику вагу і їх можна легко переміщати з кімнати до кімнати та брати з собою на дачу. Один раз встановлена ​​стаціонарна система такого опалення прослужить 20-25 років, не вимагаючи жодного обслуговування. Порівняно з усіма іншими опалювальними системами обігрів інфрачервоними променями житлових приміщень – найбільш економічний та безпечний з погляду екології.

Промисловість, будівництво, автосервіс


 

Основну складність в опаленні виробничих приміщень створюють високі стелі і велика площа, через які витрати на монтаж та експлуатацію опалювальних систем дуже високі. Оптимальний варіант для заводських цехів, складів, транспортних підприємств з великими гаражами та ангарами – встановлення ІЧ обігрівачів, що дозволяє забезпечити зональний та точковий обігрів.

Вони створюють потрібну температуру саме у робочих зонах, де знаходяться люди та обладнання. Особливо актуальні такі пристрої там, де часто відчиняються ворота та двері, а також там, де умови виробництва потребують посиленої вентиляції (робота з хімічними речовинами). Часто принцип інфрачервоного випромінювання використовується для швидкого сушіння пофарбованих виробів, будівельних конструкцій, бетонних стяжок та прогрівання машин та обладнання у зимовий час.

Сільське господарство


 

Різні види інфрачервоних нагрівальних приладів застосовуються на тваринницьких фермах та птахофабриках для обігріву місць сну та годівлі, вирощування молодняку, організації роботи інкубаторів. Вони незамінні в теплицях та оранжереях для прогріву ґрунту при настанні заморозків.

Такі пристрої широко застосовуються для сушіння зерна, овочів та фруктів, т.к. здатні створювати необхідний рівень вологості та перешкоджають утворенню грибка та цвілі. ІЧ випромінювання не лише термічний, а й біологічний вплив. Завдяки цьому не потрібні хімічні добавки та консерванти, максимально зберігається форма, колір та запах висушених продуктів.

Громадські та торгові заклади


 

Системи інфрачервоного обігріву є актуальними в адміністративних, медичних, освітніх установах. Їхня нешкідливість дозволяє встановлювати подібне обладнання в школах, лікарнях та дитячих садках. Сучасні стильні прилади, плівкові обігрівачі та панелі чудово підходять для готелів, кінотеатрів та театрів, виставкових залів, кафе та ресторанів, торгових, розважальних, спортивних та оздоровчих центрів.

Вони не лише обігрівають приміщення та забезпечують у ньому здорову атмосферу, але й можуть бути ефектним елементом інтер'єру, що підвищує престиж та привабливість закладу. Абсолютно унікальним обладнанням, яке допомагає зберігати тепло на відкритих майданчиках кафе та ресторанів, терасах, у альтанках або просто на вулиці під час пікніка, є вуличні інфрачервоні обігрівачі, що створюють затишну атмосферу в радіусі своєї дії навіть у разі холодів.

Важко знайти область, де не можна використовувати це інноваційне обладнання. Воно підходить для приміщень будь-яких розмірів та будь-якого призначення, виконує свої завдання непомітно та ефективно, приносить значну економію у процесі експлуатації. Великий асортимент та різноманітний дизайн дозволяє придбати інфрачервоний обігрівач необхідної потужності та відповідного дизайну, а витрати на таку покупку дуже швидко окупляться за рахунок суттєвого зниження витрат на опалення.

Де придбати обігрівач в Україні?


 

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити обігрівач різних видів та функціональності. Для цього необхідно перейти до категорії "Обігрівачі" та вибрати потрібну модель.