Чи можна ставити інфрачервоні стельові обігрівачі для теплиці

Posted by admin 21.05.2021 0 Comment(s)

Потолочные ИК обогреватели в теплицах

Свіжа зелень на столі протягом усього року, рясні врожаї - все це буде можливим, якщо встановити інфрачервоні обігрівачі для теплиці. Головна перевага ІК системи опалення даного типу, що в процесі експлуатації нагрівачі НЕ пересушують повітря, підтримують сприятливий мікроклімат.

Чи можна використовувати ІЧ обігрівачі в теплиці

Газове або електричне опалення теплиці інфрачервоним стельових обігрівачем є оптимальним вирішенням питання обігріву. При виборі системи нагріву власнику теплиці необхідно пам'ятати про необхідність в створенні таких умов:

  1. Максимально рівний розподіл тепла.
  2. Повна відсутність протягів.
  3. Економічність.
  4. Практичність.

Ще однією вимогою, що пред'являються до ІК обігрівачів, є безпека експлуатації і автономність процесу нагріву з урахуванням зовнішніх факторів.

 

Максимально рівномірне поширення тепла

Принцип дії обігрівача заснований на здатності інфрачервоних променів, впливати безпосередньо на поверхню предметів. Відповідно, на інтенсивність нагріву практично не впливає відстань від джерела випромінювання, циркуляція повітря і наявність тепловтрат.

Якщо правильно розрахувати потужність і розподілити випромінювачі, можна домогтися рівномірного прогріву грунту і забезпечити прискорений ріст рослин.


Відсутність протягів

Однією з основних причин створення протягів є неправильно розрахована система опалення. При обігріві великих площ нерідко створюється примусова циркуляція повітря. Теплі потоки піднімаються вгору, холодні опускаються вниз.

У теплиці складно забезпечити відсутність місць зі зниженою теплоізоляцією. Вікна та двері пропускають холодне повітря. В результаті створюються протяги, до яких чутливі представники флори.

Інфрачервоні обігрівачі для теплиць з полікарбонату можуть вирішити цю проблему, якщо встановити випромінювачі безпосередньо перед вікном або дверима. Так створюється теплової заслін і компенсуються втрати тепла, запобігає появі протягів.


Економічність, практичність і безпека

Обігрів полікарбонатних або скляних теплиць випромінювачами не вимагає великих витрат. Монтаж установок можна виконати самостійно. За умови використання терморегулятора, знижуються витрати на електроенергію або газ приблизно на 30-40%.

На сьогоднішній день опалення домашньої теплиці за допомогою стельових інфрачервоних обігрівачів є одним з найбільш економічно вигідних рішень.

Все обладнання має кілька ступенів захисту. Електричні нагрівачі мають вологозахищений корпус, що повністю виключає ураження струмом.


 

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити стельовий обігрівач (інфрачервоний) за найвигіднішою ціною і гарантією 5 років. Найпопулярніші моделі стельових ІЧ обігрівачів:

  1. Обігрівач стельовий ЕМТП 1000/220 STINEX
  2. Обігрівач стельовий ЕМТП 2000/220 STINEX
  3. Обігрівач стельовий ЕМТП 2500/220 STINEX