Чому електроопалення дешевше за газове

Posted by admin 20.02.2023 0 Comment(s)

Чому електроопалення дешевше за газове

Чому економічні електричні обігрівачі коштують дешевше, ніж газове опалення і як обігріти житло за допомогою електроопалення.
Це питання викликає велику стурбованість у споживачів газу в Україні з огляду на різке підвищення тарифів на газ останнім часом і очікується, що вартість продовжуватиме зростати. На жаль, те саме стосується цін на електроенергію. З наближенням зими багато хто шукає відчуття комфорту та тепла у власному будинку з тими, кого вони люблять. Однак такий затишок має свою ціну, вимагаючи від споживачів враховувати вартість своїх рахунків за електроенергію, а також те, як використання ними джерела енергії впливає на довкілля та благополуччя їхньої родини.
Багато людей стоять перед вибором, що краще газове чи електричне опалення. У цій статті ми розглянемо, чому електрика є кращим вибором, ніж газ, коли йдеться про системи опалення. Він ефективніший, ефективніший і надійніший проти газом.

Переваги електроопалення перед газовим опаленням


Розберемо чим дешевше опалювати будинок в Україні та переваги електроопалення замість газового:

  • Підвищена ефективність. Газові обігрівачі не такі економічні, як електричні конвектори, оскільки вони можуть перетворювати тільки частину палива в теплову енергію, тоді як електричні та керамічні обігрівачі перетворять 100% електроенергії в теплову енергію. Зростання попиту на електрообігрів змушує компанії вкладати більше коштів у створення енергоефективних моделей, оскільки електрика є універсальним джерелом енергії, застосовним для вирішення безлічі завдань.
  • Опалення електрикою несе набагато менше шкоди навколишньому середовищу, порівняно з газовим. Звідси випливає, що металеві обігрівачі навіть кращий варіант, ніж газові. Незважаючи на те, що газ є одним із найменш брудних копалин видів палива, він все ж таки не найкращий вибір для навколишнього середовища. На відміну від газових систем, електрика не виробляє додаткових побічних продуктів. Крім того, електричні системи опалення набагато безпечніші, оскільки не наражають людей на небезпеку отруєння чадним газом.
  • Простота в установці. Електричні системи опалення є більш простою та економічною формою установки, ніж повністю газова система центрального опалення, тому що все, що входить до газової системи, - повітропроводи, вентиляційні отвори та труби - виключено. Крім того, при електричному опаленні вам не потрібно возитися з будівництвом димоходу або прокладання труб, необхідне тільки електричне з'єднання. Для новобудов найкращим варіантом буде процес ремонту та прокладання електропроводки. Якщо ви встановлюєте опалювальний прилад у існуючому будинку, це буде менш витратним, ніж встановлення газової системи.

Обігрів житла або офісу обігрівачами


Обігрівачі керамічні або конвекторні представлені в нашому інтернет-магазині - компактні мобільні пристрої, що забезпечують індивідуальне електричне опалення в кожній кімнаті, мають можливість допомогти керувати енергоспоживанням, відповідним чином регулюючи потужність пристроїв. Ці обігрівачі можна додатково використовувати разом з більш складними системами опалення, такими як обігрівач стель, бойлер або плінтусний обігрівач.

Чому ж газовий котел гірший за обігрівач?


Електричне опалення може бути економічнішим, ніж газове, при використанні спеціального тарифу та спеціального лічильника електроенергії, з економією до 40%. При використанні багатотарифного (двохзонного та двотарифного) лічильника ви можете скористатися дешевшими нічними тарифами, які можуть бути до 50% нижчими за денні тарифи. Використання зниженого «нічного тарифу» за допомогою електричного опалення обігрівачем є економічною та досяжною альтернативою газовому опаленню.
На завершення, електричне опалення в квартирі або приватному будинку при правильному налаштуванні та використанні економічніше, ніж газова система. Газове опалення працює тільки в будинках, де є газова лінія, і потребує додаткових засобів для встановлення, якщо в будинку ще немає. так само варто не забувати, що потрібна окрема кімната у вигляді котельні, димохід для розсіювання диму, гарна вентиляція та дорогий проект. Тим більше що якісні газові котли, стильні радіатори та якісні труби коштують набагато дорожче за електричні керамічні панелі.
Не поспішайте з вибором системи опалення, адже це вирішальний фактор у створенні відчуття комфорту та домашнього затишку. Витративши час на правильний вибір, ви можете бути впевнені, що ваше житло буде теплим, а також ви зможете заощадити гроші.