Чому ми вважаємо, що керамічні обігрівачі мають незаперечні переваги перед своїми "побратимами"

Posted by admin 11.04.2021 0 Comment(s)

Керамічні обігрівачі - це оптимальне поєднання ефективності, практичності, ціни і якості на ринку "альтернативного опалення". Даний обігрівальний прилад досить унікальний, тому що впевнено поєднує в собі кілька способів обігріву приміщень:

 • Інфрачервоний (зональний). ІЧ-промені нагрівають абсолютно всі предмети і стіни, які розташовані в безпосередній близькості до обігрівача. Далі відбувається звичайний теплообмін - повітря в кімнаті стає теплим від нагрітої поверхні (іншими словами, виникає комфортний кліматичний баланс). Головна перевага такого обігріву - це цілеспрямована / ефективна віддача тепла. Що дає можливість активно користуватися керамічної панеллю не тільки в житловому будинку, але і в промислових приміщеннях.
 • Конвекційний обігрів. Цей спосіб полягає в тому, що відбувається нагрівання повітря з подальшою його природною циркуляцією.
 • Комібінірованний (ІЧ обігрів + конвекційний). Цей спосіб сміливо можнаназвати "турбо-режимом", тому що в такому випадку мало того, що нагріваються предмети (віддають надалі тепло), але ще й повітря активно прогрівається (активна "заміна / нагрів" прохолодного повітря на теплий). Такий вид обігрівачів керамічних дозволить досягти комфортної температури в лічений хвилини.

Таким чином, керамічні (електричні) панелі практичні, в силу того, що поєднують в собі кілька принципів опалення. Також, важливим фактором є і фінансова складова: споживання кіловат-годин для інфрачервоного застосування, може бути значно менше, якщо порівнювати з іншими видами обігрівачів.

Головні особливості керамічних обігрівачів

Конструктивно пристрій має:

 • металеву частину (це задня панель обігрівача);
 • тепловідбивний екран (що дозволяє правильно і ефективно направляти ІЧ промені в потрібному напрямку);
 • нагрівальний елемент (його роль виконує спеціальний кабель);
 • керамічну лицьову конструкцію (колір керамічної панелі може бути абсолютно різним, крім того, наша компанія може нанести будь-який малюнок за Вашим бажанням на керамічні панелі ТМ STINEX).

Працюючи, нагрівальний елемент віддає тепло на передню і задню частини обігрівача. В результаті - повітря циркулюється, а поруч розташовані предмети і поверхні - активно нагріваються.

Чому потрібно купити керамічний обігрівач

Якщо Ви вирішили купити керамічний обігрівач, то не завадить ознайомитися з технічними характеристиками:

 1. Вид монтажу, вага і розмір. При виборі, обов'язково, враховуйте тип приміщення. Наприклад, підлогова керамічна панель ідеально підійде в якості "тимчасового" обігрівача (орендований офіс, квартира), а настінна панель керамічна - кращий вибір для постійного опалення.
 2. Споживання електроенергії (кВт). Через систематичне зростання ціни на електроенергію, економічні пристрої більш практичні і вигідні. Але не варто забувати, що малопотужні керамічні обігрівачі здатні обігріти тільки маленьке приміщення...інакше буде потрібно декілька одиниць цієї техніки.
 3. Максимальна/рекомендована площа обігріву. Для великих площ (якщо говорити про кімнати площею від 20м2) необхідно буде потрібно встановити 2-3, а то і більше панелей.

Чому ж керамічні обігрівача на стільки популярні


Затребуваність обігрівальних керамічних панелей регулярно зростає. Розглянемо важливі переваги цих пристроїв:

 1. Габарити / розміри. Електрокераміческій нагрівальний прилад досить компактний. Монтаж не вимагає особливих зусиль і часу, а розміри дозволяють встановити панель навіть в невеликих приміщеннях. Крім цього, існують різні варіанти виготовлення керамічного обігрівача (для підлогового і настінного розташування), а також - керамічні обігрівачі мають товщину всього кілька сантиметрів.
 2. Вид і форма. Ми, як виробники робимо все, аби споживач міг купити підходящу модель за формою, потужністю, розміром і кольором. У продажу є великий асортимент: кольорові, квадратні, горизонтальні та вертикальні панелі. Підібрати у свою кімнату обігрівальний пристрій можна для будь-якого інтер'єру. До того ж, за бажанням/на замовлення, на зовнішню керамічну поверхню ми можемо нанести будь-яке зображення.
 3. Потужність ІЧ обігрівача. При високій тепловіддачі, керамічний обігрівач використовує від 0,5 до 1,5 кВт. Це дозволяє істотно заощадити на витратах по комунальним платежам за електроенергію.
 4. Комфорт. Лицьова сторона керамічної конструкції нагрівається не більше ніж на 85°C. Це виключає ймовірність отримання опіків, що особливо важливо, коли в будинку є маленькі діти. Під час роботи обігрівач абсолютно безшумний, і до того ж - не відтворює запахів.

Простота, економічність та сучасний дизайн - переважні аргументи на користь вибору керамічного обігрівача. Тому, купити керамічний обігрівач довгохвильовий (інфрачервоний) недорого найкраще в нашому інтернет-магазині stinex.ua