Електрична (керамічна) рушникосушка: переваги та особливості

Posted by admin 08.05.2021 0 Comment(s)

керамический полотенцесушитель: преимущества и особенности

На заміну звичайним водяним приладам прийшли надійні, безпечні, функціональні та стильні керамічні пристрої, які підкорили наші серця. Керамічний полотенцесушитель ідеально підходить для приміщень з відсутньою гарячою водою або опаленням.

Рушникосушки досить універсальні, їх можна встановлювати в звичайній кімнаті, в пральні, на кухні або в передпокої, а не тільки у ванній кімнаті. Керамічна "сушилка" не тільки добре прогріває повітря, підтримує стійко комфортний мікроклімат і прикрашає простір, але і сприяє сушці вологих речей (що в принципі є його початковим призначенням). У даній статті ми детально розповімо про особливості цих обігрівальних приладів, а також про їх переваги.

 

Основні особливості електричних рушникосушок

Керамічна електрична рушникосушка — спеціалізоване обладнання для сушки білизни і рушників, обігріву приміщення, яке складається з керамічної плити та нагрівального елементу. Принцип роботи — примусова конвекція та інфрачервоне випромінювання. Конвекція досягається завдяки тому, що нагрівається не ільки лицьова панель, а й зворотна (металева). Про інфрачервоному обігріві і його переваги ми розповідали в попередніх статтях (Інфрачервоні довгохвильові обігрівачі: їх властивості і принцип роботи)

Керамічний обігрівач з вішалками (сушарки зі скобами бля білизни) являє собою плиту, яка надійно захищає нагрівальні елементи від попадання пилу та вологи.

Правильний вибір приладу дає можливість отримати високоякісну рушникосушку з відмінними функціональними можливостями.

 

Переваги керамічних ИЧ-сушилок STINEX з термоконтролем

 1. Можливість монтажу в будь-якому зручному місці (або якомога ближче до розетки електроживлення). Таким чином Ви виключаєте необхідність прив'язки до водопроводу.
 2. Включення/вимикання за необхідності — можна швидко прогріти ванну кімнату, підтримати комфортну температуру, просушити білизну.
 3. Проста/швидка установка. Монтажні роботи не вимагають залучення фахівців або сантехніків.
 4. Рівномірний прогрів. Нагрівання до встановленої температури відбувається швидко і без стрибків.
 5. Швидкість сушіння. Завдяки тому, що нагрівається вся керамічна плита — білизна сушиться в рази швидше ніж на звичайних радіаторних (металевих) сушарках.
 6. Універсальність. З вимкненим обігрівом прилад може використовуватися як звичайна вішалка для білизни і рушників.
 7. Енергозбереження. Отримана енергія повністю витрачається на обігрів приміщення. Терморегулятор автоматично відключається в момент досягнення заданої температури.
 8. Швидкий прогрів. Повітряний маси не нашаровуються, а перемішуються. Спершу нагріваються предмети (завдяки довгохвильовому обігріву), а після — тепло передається в приміщення.
 9. Моментальний комфорт. Мікроклімат в найкоротші терміни стає сприятливим після включення приладу.
 10. Мінімальні втрати тепла. Так як теплова енергія спрямована на людей і предмети інтер'єру, потрібний температурний режим буде досягнутий навіть в будинках з тонкими стінами.
 11. Безпека. Всі елементи конструкції для людини не є небезпечними. Деталі добре заізольовані, в процесі роботи не розжарюються і не плавляться.
 12. Безшумність. Нагрівальна плита в процесі роботи не видає сторонніх звуків і при розігріві не світиться в темряві.

Керамічні рушникосушки також називають додатковими джерелами опалення в приміщенні. Такий вид сушарки залежить від електрики, і логічно, що може призвести до займання або замикання. Але сучасні прилади вже оснащені системою запобіжників і контролю виділення тепла, запобігає виникненню цієї небезпеки.

Можливість відключення і включення рушникосушки по потребі дозволяє регулювати кількість споживаної енергії, не витрачати її даремно і економити фінанси на оплату рахунків. У цілодобовому обігріві потреби немає — для повного висушування рушників досить 2-3 годин, а для створення комфортного мікроклімату при прийнятті гарячої ванни потрібно так само мало часу. Крім того, якщо в парі з рушникосушкою використовувати розетку-таймер, то Ви будете користуватися приладом по-максимуму в плані ефективність/економічність.

 

Нюанси монтажу настінного керамічного обігрівача (рушникосушки)

Електроприлад досить просто встановити на вибране місце в приміщенні і підключити до електрики шляхом облаштування прихованої проводки в стіні (прихований спосіб) або через звичайний провід, підключений до розетки (відкритий спосіб). При підключенні останнім варіантом необхідно встановити спеціальні елементи з високою стійкістю до вологому середовищі, оснащеними гумовими ущільнювачами. Таким чином розетка буде захищена від вологи, замикання і виходу приладу з ладу. Але прихований варіант монтажу вважається більш раціональним і безпечним в разі стаціонарної установки пристрою.

«STINEX» - створюємо комфорт у своїй ванній кімнаті!
Керамічна рушникосушка — це корисний прилад для кожної квартири або будинку. З його покупкою в нашому інтернет-магазині «stinex.ua» Ви отримаєте не тільки пристрій для сушки рушників, а й кімнатний обігрівач, який буде підтримувати тепло, комфорт і затишок у Вашому домі!