Які бувають електричні сушки для рушників

Posted by admin 22.03.2023 0 Comment(s)

Як вибрати електричний сушка для рушників

Сушка для рушників з електронагрівачем стане відмінним доповненням будь-якої ванної кімнати. Його незалежність від гарячої води є великою перевагою, тому що вам просто потрібно підключити його до розетки, щоб почати обігрів ванної кімнати. Ця автономія дозволяє використовувати його в будь-який час, незалежно від ваших потреб. Крім того, керамічні сушки для рушників відмінно доповнюють дизайн ванної кімнати і швидко нагрівають свою керамічну плиту, а значить, він може підтримувати комфортну температуру у ванній і перешкоджати розмноженню шкідливих мікроорганізмів.

Пристрій та види електричних рушникосушок


Фахівці пропонують встановлювати сушарки для рушників, після ремонту вашої ванної кімнати, для вашого комфорту. Електричні сушки для рушників
бувають водяними та електричними. Їхнє основне призначення - сушіння рушників, тому що у ванній затримується волога, і рушники важко висушити на полиці під стелею або мотузці для білизни, особливо в зимовий період часу. Деякі економічні електричні сушки для рушників мають великі розміри і виглядають як радіатори. Вони не тільки сушать рушники, але й зігрівають ванну, тобто можуть діяти як обігрівач, при цьому не витрачають багато електроенергії.
Крім ванної, такі обігрівальні прилади можна поставити на кухню, в вбиральню або навіть на засклений балкон для сушіння різних речей. Ці вішалки для рушників, що працюють від електрики, працюють без системи опалення та легко кріпляться до стіни. Щоб правильно купити електричний сушка для рушників, необхідно ознайомитися з різними моделями, їх технічними та електричними характеристиками, конструкцією, потужністю та іншими важливими деталями.

Види електричних сушки для рушників


Існує безліч електричних сушки для рушників, які бувають різних форм і форм. Так все ж таки який вибрати електричний полотенцесушитель? Важливо розуміти на які типи вони діляться і яка їх перевага для вас буде більш вагомою. Принципово ці пристрої можна розділити на два типи залежно від того, як вони працюють:

  • мокрі - коли нагрівальний елемент розташований у підставі та використовує теплоносій, такий як вода, олія або антифриз;
  • сухий - який прогріває повітря за рахунок тепла, що виробляється самою конструкцією.

Мокрі електричні сушки для рушників

У першому типі нагрівальний елемент в електричному сушки для рушників розташований внизу і нагріває рідину, яка потім нагріває конструкцію.
Дуже важливо відзначити, що герметичність корпусу є дуже важливим фактором – якщо він не буде герметичним, це може призвести до зменшення кількості рідини, що може призвести до перегріву нагрівального елемента. Теплоносієм, що використовується в мокрих рушникосушарках, може бути:

  • вода, вона дешевша і швидше нагрівається, проте проводить електрику, може викликати корозію та утворення накипу, що може пошкодити нагрівальний елемент;
  • мінеральна олія нагрівається рівномірно, не проводить електрику і не утворює накипу, що продовжує термін служби нагрівального елемента та захищає внутрішню поверхню від корозії, проте вона є більш дорогою;
  • дистилят більш доступний за ціною, ніж масло, і не дозволяє електриці проходити через нього або викликати утворення накипу.
  • антифриз та його перевага в тому, що він швидко нагрівається.

Якщо вам потрібно, щоб вся ванна кімната була теплою, то мокрий електричний сушки для рушників для обігріву - відмінний варіант через їх високий ККД. Проте їхнє енергоспоживання також велике.

Сухі електричні сушки для рушників

Другий різновид сушарка для ванни - це «сухий» тип, який містить нагрівальний елемент або двожильний електричний кабель, захищений оболонкою. Зазвичай вони енергоефективні, споживають таку кількість енергії, як звичайна лампочка, і нагріваються за 5 хвилин. Однак такі сушарки для рушників остигають практично відразу після відключення від мережі, що дає якийсь дискомфорт.

Перевага електричних сушки для рушників


Електричні сушки для рушників для обігріву - відмінний спосіб додати затишку і стилю у ваш будинок. На відміну від водяних сушки для рушників, для роботи яких потрібне гаряче водопостачання, електричні сушки для рушників автономні і можуть використовуватися навіть за відсутності гарячої води.Розглянемо кілька переваг:
встановлення, оскільки зварювання не потрібне, і все, що вам потрібно, це електрична розетка;
крім того, для їх використання не потрібен додатковий документ про дозвіл установки;
деякі моделі оснащені регулятором температури, що дозволяє вмикати та вимикати його у будь-який час;
внутрішня частина пристрою не містить агресивних речовин або солей, які можуть пошкодити метал, що призводить до тривалішого терміну служби.
Найбільш продаваними моделями вважаються керамічні сушки для рушників, вони недорогі і мають відмінний дизайн, який ідеально прикрасить ваш дизайн.
В інтернет-магазині Stinex представлений широкий вибір даних сушки для рушників.