Як вибрати електричну (металеву) рушникосушку

Posted by admin 13.10.2022 0 Comment(s)

Как выбрать электрополотенцесушитель-2021

Електрична рушникосушка - опалювальний прилад, який не тільки сушить речі, а й обігріває кімнату і виконує декоративну функцію. Сучасні апарати виробляються з урахуванням модних тенденцій в дизайні приміщень, тому вони здатні доповнити і прикрасити будь-який інтер'єр. Зазвичай їх встановлюють у ванній кімнаті, але красивий прилад цілком може автономно обігрівати будь-яке приміщення. Найголовніше не помилитися у виборі.

 

Електрична рушникосушка: як вибрати


Електричні рушникосушки крім прекрасного дизайну, за яким багато хто орієнтується при виборі, відрізняються важливими показниками. Велику їх частину обов'язково потрібно знати при здійсненні виборуЕлектричні рушникосушки крім прекрасного дизайну, за яким багато хто орієнтується при виборі, відрізняються важливими показниками. Велику їх частину обов'язково потрібно знати при здійсненні вибору.

Перед покупкою приладу потрібно звернути увагу на наступні критерії:

  1. Потужність приладу. Кожен обігрівач в залежності від типу, матеріалу і габаритів виділяється продуктивністю. Показник потужність в Вт порівняємо з площею - приблизно 80 Вт на 1 м2.
  2. Матеріал виготовлення. Серед металу кращу теплопровідність має алюміній. Він ніколи не псується, не покривається іржею. Однак, швидко остигає. Золотою серединою в цьому випадку є нержавіюча сталь. Вона трохи повільніше проводить тепло, але значно міцніше кольорового металу.
  3. Дизайн. У цьому показнику потрібно орієнтуватися на інтер'єр кімнати, де буде працювати обігрівач. При наявності плавних переходів в стилі, полотенцесушитель вибирається з аналогічними геометричними формами і навпаки. Колір підбирається таким чином, щоб апарат гармонійно виглядав у ванній.
  4. Спосіб підключення. Для сухих приміщень цей критерій не дуже важливий. Але в кімнатах з підвищеною вологістю є обов'язковим показником. Для підвищення електробезпеки повинно використовуватися приховане підключення. При відкритому варіанті провід, вилка і розетка повинні бути повністю вологозахищеними. А цього не завжди можна домогтися.
  5. Наявність термостата. Цей компонент збільшує комфорт, затишок, тому що він здійснює автоматичний контроль температури.

 

Електричні рушникосушки: різновиди


Існує багато різних електричних полотенцесушителей. Сьогодні вони сильно розрізняються за формою і зовнішнім виглядом. Але на ділі за принципом роботи виділяється всього два типи обігрівачів:

  • мокрі — нагрівання здійснюється за рахунок теплоносія, в якості якого використовуються вода, масло, фризи;
  • сухі — розігрів повітря відбувається за рахунок розігріву самої конструкції.

Основним елементом є ТЕН. Він розігріває теплоносій, який передає тепло через конструктивні елементи в приміщення. Серед них кращими вважаються прилади, які заповнені маслом. Щільна рідина забезпечує тривале збереження тепла в приміщенні. Наявність в них автоматичної системи і термостата буде самостійно регулювати температуру приміщення, включаючи і вимикаючи прилад в потрібний час. Завдяки тому, що масло довго остигає, вдається економити електрику.

У сухих приладах ТЕН розігріває конструкцію, за допомогою чого зростає температура в кімнаті. Прилади цього типу відрізняються довгим терміном служби. Але без масла метал набагато швидше остигає і змушує частіше включати ТЕН на відміну від мокрих обігрівачів.

Как выбрать электрополотенцесушитель-2021

Електричні рушникосушки: плюси та мінуси


Як і будь-який прилад, електро рушникосушки відрізняються своїми **перевагами та ***недоліками.

**Не залежить від роботи центрального опалення.

**Довгий срок служби.

**Сучасний/стильний дизайн.

**Енергоефективність.

**Надійність.

**Універсальність.

**Практичність.

----------------

***Використання додаткового джерела енергії.

***Необхідність підведення електропроводів у ванній кімнаті.

Насправді, мінуси використання електричних рушникосушок знайти досить важко. Вони швидко поширюють тепло, відмінно працюють і залишаються непомітні протягом великої кількості років. Тому вибір залишається за кожним.

 

Звертаємо Вашу увагу на те, що рушникосушки ТМ STINEX (СТІНЕКС) відрізняються швидкістю нагріву (до 60 °C) і тривалим терміном служби (гарантія 5 років). Для додаткової економії та комфорту ми рекомендуємо купувати до сушарці ще й розетку таймер, яка буде вмикати / вимикати прилад в саме ефективне час (період роботи заздалегідь задаєте Ви самі виходячи зі свого розпорядку дня або інших чинників).