Як правильно встановити стельовий інфрачервоний обігрівач

Posted by admin 25.12.2022 0 Comment(s)

Тепла атмосфера в будинку є особливо важливою, коли на вулиці холодно. Займаючи багато місця та енергії, звичайні обігрівачі можна замінити на стельовий інфрачервоний обігрівач, які зручно кріпляться до стелі і нікому не заважають. Іч стельові обігрівачі, що встановлюються на стелі, можна підібрати відповідно до розмірів певних приміщень, що дозволяє швидко підвищувати температуру в приміщенні. Через нестандартну установку побутовий простір зовсім не витрачається марно. Зовнішній вигляд цих обігрівачів нагадує довгий тонкий металевий корпус. Їхня робота заснована за принципом інфрачервоної передачі тепла. Інфрачервоні стельові обігрівачі використовують концепцію сонячного теплового випромінювання і не створюють теплової хвилі. Тепло передається від предметів, що оточують обігрівач, а чи не від повітря. Ці інфрачервоні обігрівачі можуть обігрівати не лише будинки, а й великі простори, такі як промислові будинки.

Обігрівачі стельові

Установка електричного стельового обігрівача на стелю


Електричний стельовий інфрачервоний обігрівач дуже популярні через їх зручність. Щоб зрозуміти, як встановити електричний інфрачервоний обігрівач на стелю, не потрібно багато зусиль, тому що всі необхідні кронштейни та кріплення входять до комплекту постачання. Виробники зазвичай спрощують споживачам самостійну установку обігрівача, використовуючи інструкції, що додаються.
Перш ніж встановити стель обігрівач, рекомендуємо ознайомитися зі специфікою цього відповідального завдання. Дотримання настановних характеристик цих типів обладнання дозволяє надійно підвішувати їх на різних формах перекриттів, включаючи:

  • звичайні залізобетонні плити;
  • дерев'яні перекриття;
  • підвісні стельові системи.

При кріпленні до стандартної або деревної стелі нагрівач слід кріпити до металевих кронштейнів, надійно прикріплених до стелі. Щоб прикріпити його до натяжної стелі, потрібні спеціальні гачки, з'єднані ланцюжками. Далі ми докладно розберемо кожен з варіантів.

Установка стельового інфрачервоного обігрівача на жорстке перекриття


Установка інфрачервоних обігрівачів на стелю використовуючи спеціальні металеві скоби (кронштейни), що входять до комплекту обігрівачів. якщо раптом, виробник не передбачив кріплення для вашого ик випромінювача, не турбуйтеся. Ви завжди можете придбати їх у будь-якому господарському магазині, і далі слідувати нашим інструкціям. Перш ніж розпочати роботу, зберіть необхідні інструменти:

  • електродриль або перфоратор для свердління або пробивання отворів під елементи кріплення;
  • пасатижі для регулювання кронштейну;
  • олівець та лінійка, щоб відзначити місце кріплення.

Дуже важливо!!! Щоб не пошкодити приховану проводку у стелі, скористайтесь детектором прихованої проводки, він дозволить знайти маршрут проводки у стелі. За відсутності приладу слід стежити за електропроводкою від розподільчої коробки до підвісного пристрою, так як проводка зазвичай йде прямо.
Після того, як усі необхідні інструменти будуть готові, необхідно відзначити місця кріплення пристрою, дотримуючись інструкцій у посібнику користувача та просвердлити отвори у стелі, а потім вкрутити кронштейни. Монтаж інфрачервоних обігрівачів на стелю кріпиться на встановлені та відрегульовані по висоті кронштейни, як зазначено в інструкції.

Установка стельового інфрачервоного обігрівача на натяжну стелю


У цьому випадку кріплення інфрачервоного обігрівача на стелю він підвішується на відстані від поверхні покриття стелі та запобігає потенційному пошкодженню натяжної стелі від перегріву. Ця установка зазвичай виконується до того, як буде встановлена натяжна стеля, і розташування пристрою враховується під час планування. Завжди враховуйте цей момент заздалегідь. Ви можете використовувати різні способи монтажу, залежно від типу моделі. Найбільш популярним тієї чи іншої системи є використання елементів, що подовжують. Переважний і ефективний спосіб підвішування пристрою включає гнучкі елементи, такі як сталеві кронштейни, аналогічні жорстким кріпленням, описаним вище. Потім на кронштейни навішується ряд ланцюгів довжини, що регулюються, що забезпечують бажану відстань від поверхні стелі. В останню чергу встановлюються гакові елементи для підвішування стельового інфрачервоного обігрівача.
Порядок монтажу обігрівача під підвісною стелею наступний:

  • спочатку на чорнову стелю необхідно встановити сталеві кронштейни за допомогою дриля або перфоратора, відзначивши місця кріплення;
  • ланцюги або інші елементи, що подовжують, можуть бути підвішені до кронштейнів, щоб створити необхідну відстань від листа натяжної стелі по лінії;
  • після цього встановлюється і сама натяжна стеля тільки з урахуванням встановлених раніше кріплень кронштейнів;
  • після всієї виконаної роботи вже можна і проводити монтаж стельового обігрівача, монтуючи корпус обігрівача на гачки.

Рекомендація від нашого інтернет-магазину Stinex. Для більш простої установки ікон обігрівача стельового, кріпіть обігрівальну панель роз'ємом, що підключається до стінки. Більшість моделей мають самозатискні контакти, тим самим ви спростите підключення та заощадите ваш час.