Застосування інфрачервоних обігрівачів в учбових закладах (школах, коледжах)

Posted by admin 29.10.2022 0 Comment(s)

З використанням інфрачервоних (ІЧ) обігрівачів STINEX можна організувати ефективне та економічно вигідне опалення різних об'єктів. І в цій статті ми розповімо чи можна використовувати наші обігрівачі: металеві та керамічні інфрачервоні, а також конвектори.

 

ВАЖЛИВО !!! ІЧ-опалення школи відрізняється гнучкістю налаштувань. Залежно від особливостей використання певного приміщення, його можна або обігрівати до +20 °C, або підтримувати чергову температуру на рівні +14 °C. Обігрівачі прогріють кімнату до комфортних показників приблизно за 15-20 хвилин. Завдяки такому рішенню забезпечується істотна економічна вигода на оплату енергоносіїв.

Инфракрасное отопление для школы в магазине СТИНЕКС

Чому інфрачервоні обігрівачі — кращий варіант для опалення дошкільних і шкільних установ


Опалення дошкільних і шкільних установ із застосуванням інфрачервоних обігрівачів, виробництва компанії СТІНЕКС - це оптимальне рішення з точки зору комфортності та безпеки перебування людей в класах, а також економічної доцільності. Цьому посприяли вагомі переваги ІЧ-приладів:

  1. Швидкість створення комфортних температурних умов. Температура в кімнаті починає підвищуватися вже через кілька хвилин після включення інфрачервоного обігрівача і досягне необхідних параметрів через короткий час.
  2. Прямий нагрів. ІЧ-обігрівач - гріє не повітря, а предмети і людей, що знаходяться в приміщенні. Енергія не витрачається даремно.
  3. Економічність споживання ресурсів. Локальний вплив в комплексі з невисоким енергоспоживанням дозволяє істотно економити на оплаті рахунків за спожиту електроенергію.
  4. Абсолютна екологічна безпека. Інфрачервоне опалення школи не викликає просушування повітря, не виділяє небезпечних речовин, здатних завдати шкоди людському здоров'ю.
  5. Безшумність роботи. Обладнання не оснащується вентилятором. А це означає, що сторонній шум не буде заважати проведенню уроків.
  6. Тривалий період служби. ІЧ-обігрівачі STINEX прослужать близько 5-ти років (стельові або настінні), не втрачаючи своєї ефективності.

Тому, якщо ви ще думаєте який вибрати економічний настінний обігрівач в школу, то краще за все купити керамічний обігрівач або металевий інфрачервоного дії (звертаємо Вашу увагу, що наші обігрівачі є довгохвильовими інфрачервоними). Таким чином Ви отримуєте ефективний обігрів за оптимальною ціною.