Ваш кошик порожній!
Кожного з нас дуже цікавить питання про те, наскільки безпечно інфрачервоне випромінювання (ІК) для організму людини. Про те, що інфрачервоні промені не шкідливі, це підтверджено санітарно - епідеміологічними висновками ФС з нагляду в сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини. Але наскільки вони і корисні?
Вперше біологічну дію ІЧ-випромінювання було виявлено по відношенню до культур клітин, рослинам, тваринам. У більшості випадків придушувалося розвиток мікрофлори, у людей і тварин активізувався кровотік, і, як наслідок, прискорювалися процеси обміну. Було доведено, що інфрачервоні промені надають одночасно болезаспокійливу, антиспазматическое, протизапальну, стимулюючу і відволікаючу дію.
Дослідження вчених показали, що найбільш корисна дія на організм людини надає саме довгохвильове інфрачервоне випромінювання, особливо та його частина, так звані «Промені життя» (довжина хвилі 5-15 мкм). Саме в цьому діапазоні і знаходиться теплове випромінювання людини.
Продукція, заснована на використанні довгохвильового інфрачервоного випромінювання, може надавати два види позитивної дії на організм людини. Перший вид пов'язаний з загальнозміцнюючу дію на тіло, результатом якого є запобігання хворобам і передчасному старінню. Другий вид позитивного інфрачервоного випромінювання складається в прямому лікуванні загальних нездужань і хвороб.
Перший вид впливу допомагає нашому організму запобігти або впоратися з більшістю відомих нездужань і заснований на посиленні природної опірності організму хворобам, підвищенні імунітету. Таким чином, це свого роду - одна з форм терапії, заснована на принципах підтримки здоров'я, і корінним чином відрізняється від хіміотерапії і хірургічного втручання. Тому вона підходить як для побутового використання, так і для різних оздоровчих центрів і лікувальних закладів у вигляді фізіотерапії.
Другий вид позитивного інфрачервоного випромінювання полягає у використанні продукції, заснованої на інфрачервоному впливі в його довгохвильової частини, здатному надавати пряме терапевтичну дію.
Впливаючи на організм людини в довгохвильовій частині інфрачервоного діапазону, можна отримати явище, що називається «резонансним поглинанням», при якому зовнішня енергія буде активно поглинатися організмом. В результаті цього впливу підвищується потенційна енергія клітини організму, і з неї потрібно не зв'язана вода, підвищується діяльність специфічних клітинних структур, зростає рівень імуноглобулінів, збільшується активність ферментів і естрогенів, відбуваються і інші біохімічні реакції. Це стосується всіх типів клітин організму і крові.
З давніх часів люди добре знали доброчинну силу тепла або, кажучи науковою мовою, інфрачервоного випромінювання. Інфрачервоне випромінювання - це частина спектру випромінювання Сонця, яка безпосередньо примикає до червоної частини видимої області спектра і яка має здатність нагрівати більшість предметів. Людське око не в змозі бачити в цій частині спектру, але ми можемо відчувати тепло.
Сонячні промені складаються з видимої частини спектра (сім кольорів: червоний, оранжевий, жовтий, зелений, блакитний, синій, фіолетовий) і променів, невидимих нашим оком: інфрачервоних променів, ультрафіолетових променів, Х-променів і мікрохвиль, гамма-променів.
Як відомо, будь-який об'єкт, чия температура перевищує (-273) градусів Цельсія випромінює, а спектр його випромінювання визначається тільки його температурою і випромінювальною здатністю. Інфрачервоне випромінювання має дві важливі характеристики: довжину хвилі (частоту) випромінювання та інтенсивність. Інфрачервоні промені були відкриті в 1800 році англійським фізиком Вільямом Гершеле. Поділяють три області інфрачервоного випромінювання залежно від довжини хвилі: ближня (0,75-1,5 мікрометрів), середня (1,5 - 5,6 мкм) і далека (5,6-100 мкм) (1 мкм = 1 / 1000000 м). Інфрачервоні промені абсолютно безпечні для організму людини на відміну від рентгенівських, ультрафіолетових або НВЧ.
В інфрачервоному спектрі є область з довжинами хвиль приблизно від 7 до 14 мкм (так звана довгохвильова частина інфрачервоного діапазону), що надає на організм людини по - справжньому унікально. Ця частина інфрачервоного випромінювання відповідає випромінюванню самого людського тіла з максимумом на довжині хвилі близько 10 мкм. Тому будь-яке зовнішнє випромінювання з такими довжинами хвиль наш організм сприймає як «своє» Самий відомий природне джерело інфрачервоних променів на нашій Землі - це Сонце, а найвідоміший на Русі штучне джерело довгохвильових інфрачервоних променів - це російська піч, і кожна людина обов'язково перевіряла на собі їх благотворний вплив.
Якщо потрібно керамічні панелі опалення купити в Україні за оптимальною ціною, то найкраще це зробити в нашому інтернет-магазині так як ми є виробниками обігрівачів ТМ STINEX.