Ваш кошик порожній!
В даний час існує маса пропозицій від виробників опалювальних систем: Ви можете опалювати приміщення за допомогою газу, дизельного, твердого палива, використовувати котел пеллет або сучасне електричне опалення. Кожен із запропонованих способів має свої недоліки та переваги. Газове опалення характеризується прийнятною ціною на енергоносії (яка, однак, за останніми прогнозами, підвищуватиметься в ціні) та великими витратами на встановлення системи опалення. Твердопаливні котли ідеально підходять для місцевості, де немає газу та електрики, але є можливість запастись дровами. Однак для дров'яної печі або буржуйки, а також для зберігання дров, вугілля або пелети, необхідно обладнане місце, яке часто займає корисну площу житла. Рідке паливо досить дороге, його потрібно десь зберігати, воно має специфічний запах, а при його витоку приміщення наповнюється отруйними випарами. Опалення рідким паливом також підходить для тих ділянок, де немає газу та достатньої електричної потужності. Сучасне електричне опалення є найменш енерговитратним та зручним в експлуатації: установка системи не вимагає великих капіталовкладень, обладнання практично не зменшує корисну площу приміщення, а встановити таке електричне опалення своїми руками дуже просто, адже для цього не потрібно отримувати спеціальних дозвільних документів. Принцип роботи системи подібний до природного процесу природного теплообміну, тому в короткі терміни створює комфортний тепловий режим в приміщенні, також можливе програмування опалення тільки тих кімнат, в яких ви знаходитесь.
Економічне електричне опалення може бути кількох видів: система опалення, що працює за допомогою проміжного теплоносія або обладнання, яке безпосередньо перетворює електричну енергію на теплову. Електричний котел, що перетворює за допомогою ТЕНів енергію на теплову, працює в основному за допомогою нагрівання води в трубах і забезпечений регулятором температури, який контролює витрату електрики, виходячи з потреб у теплі. Мобільні електричні нагрівальні прилади (інфрачервоні обігрівачі, підлогові та настінні конвектори, системи для обігріву підлоги) мають пристрої, що забезпечують перехід в економний режим роботи, що сприяє скороченню витрат на енергоспоживання.
Особливою популярністю серед споживачів користується інфрачервоне опалення як найбільш інноваційний, ефективний та універсальний спосіб обігріву житла. Дані пристрої відрізняються від звичних систем обігріву тим, що влаштовані за принципом природного теплообміну: нагрівають не повітря, а всі поверхні предметів, що знаходяться в приміщенні. Віддаючи отримане тепло, предмети створюють необхідний температурний баланс. Інфрачервоне опалення не має аналогів щодо економічності та практичності застосування: воно дозволяє економити до 50% електроенергії, що неможливо з жодним іншим варіантом обігріву житла. Таке економічне електричне опалення створює комфортний тепловий режим, рівномірно прогріває приміщення та економно витрачає електроенергію. На сьогоднішній день особливою популярністю користуються стельові інфрачервоні обігрівачі. При їх використанні найбільш прогрівається поверхнею буде підлога житла, який при інших способах опалення завжди є найхолоднішою поверхнею, тому що основна маса теплого повітря піднімається до стелі. Економне електричне опалення інфрачервоними променями обігріває приміщення подібно до сонячного тепла, не спалює кисень, не сприяє перенесенню частинок пилу як при конвективній системі опалення, що, безсумнівно, сприятливо впливає на організм людини. Стельові інфрачервоні обігрівачі не займають багато місця, вони є конструкцією з нагрівального елемента і пластини, що відбиває, з алюмінію під стильним тонким корпусом. Також інфрачервоне опалення іноді обладнають таким чином: на плиту перекриття до стелі кріпиться теплоізоляційна ізоляція і плівковий нагрівач за допомогою кріпильного елемента і закривається все це будь-яким видом будівельного оздоблення. Таким чином, систему навіть не видно, вона має невеликий за розміром настінний датчик терморегуляції, який дозволяє встановлювати будь-яку бажану температуру. Процес віддачі тепла, що акумулюється, від поверхні підлоги та інших предметів, що знаходяться в житлі, займає 90% від загального циклу опалення, а процес акумуляції тепла системою - всього лише 10%. Чим краще утеплене приміщення, тим рідше включатиметься система інфрачервоного опалення, таким чином зменшуються фінансові витрати на обігрів.
Електричне опалення за допомогою інфрачервоних обігрівачів є найбільш вигідним інноваційним способом обігріву сучасного житла, оскільки виступає автономним джерелом тепла, для нього не критичні перепади в напрузі електричної мережі, а ІЧ промені не шкодять людському організму.
Економні електричні системи опалення = дешеве опалення
Центральне опалення довгі роки було привілеєм мешканців багатоповерхівок. Люди, які проживають у заміських, приватних будинках, змушені були опалюватися всіма підручними засобами. Але завдяки технічному прогресу з'явилося багато економних альтернатив, які доступніші на відміну від центрального опалення. Економне опалення приватного або заміського будинку зараз ґрунтується на трьох варіантах:
Якщо раніше власники приватних будинків мріяли про те, щоби провести газ і на його основі запускати автономні котли. То зараз вони перебувають у постійному пошуку максимально економних варіантів.
Мешканцям заміських будинків пощастило більше, ніж мешканцям багатоповерхівок. У власників приватного житла з'явився величезний вибір економних установок, у тому числі тих, що працюють від електрики.
Дерев'яний будинок опалити – завдання непросте. Він швидко віддає тепло, промерзає та завжди знаходиться у списку пожежонебезпечних об'єктів. Звичайний спосіб у такому разі – це добре утеплити його. Але навіть грамотний підхід до збереження тепла не гарантує ощадливість обраного опалювального приладу або установки.
Будь-яке заміське житло, навіть найменше, складніше опалювати, ніж квартиру. Тому правильний вибір електричної системи опалення є першорядним завданням власника приватної власності.
Як вибрати економне опалення заміського будинку. Дешеве електричне опалення приватного будинку
Підбираючи найбільш вигідний та оптимальний спосіб опалення для заміського житла, багато хто вважає, що вартість обладнання впливає на економну витрату енергоресурсів. Але це не так. Дороге устаткування - значить економний спосіб споживання газу, електрики чи дров.
При виборі електроопалювального приладу варто орієнтуватися на його потужність, тепловіддачу, площу, що обігрівається, і споживання електрики. Варто також враховувати, що дерев'яний будинок, що не утеплює, матиме низький відсоток теплозбереження. Відповідно для якісного обігріву електрика витрачатиметься набагато більше.
Головна перевага електричного опалення – після включення обігрівача втручання не потрібне. Комфортне тепло поширюється по встановленому режиму, якщо вибраний вид електрорадіатора має відповідні датчики температури.
Приватне житло ощадити не складно, якщо використовувати сучасні варіанти. Електричний спосіб найбільш оптимальний і доступний кожному, і приватний сектор, заміський об'єкт або це квартира в багатоповерхівці.
Електрорадіатори STINEX випускаються за найновішою технологією. Для їх створення використовують європейські матеріали, але сама унікальна конструкція та патент на її застосування належить українському виробнику.
Ефективний варіант опалювальної системи для дерев'яної оселі залежить від правильного підбору електрорадіаторів. На ринку пропонують біметалічні батареї з різною кількістю секцій – від 3-х до 12-ти. Опалення електричним обладнанням зручне тим, що може бути підлоговим або настінним.
І в тому і в іншому випадку батареї надійно фіксуються і нікому не заважають. Також при опаленні підлоги можна закріпити електробатареї на спеціальні ролики і безпечно пересувати по всьому простору.
Коефіцієнт тепловіддачі такого обладнання досить високий. Тому навіть дерев'яна конструкція добре опалюватиметься. До того ж, електричний прилад надійно захищений і повністю безпечний.
Заводське складання електробатареї відбувається за технологічними стандартами і не становить небезпеки. Електрика у разі перебуває повністю під контролем сучасного устаткування. Заміський будинок, завдяки високій пожежній безпеці приладів, є чудовим місцем для дітей, людей похилого віку, які за статистикою завжди знаходяться в зоні ризику.
Переваги радіаторів – витрата електроенергії на опалення.
З високотехнологічним, а головне якісним обладнанням навіть дерев'яні будівлі забудуть про промерзання стін, холод і вогкість. Електричний варіант опалення ще й більш економний з точки зору зимового обігріву.
Приватне житло завжди потребує більш потужного обігріву. Тому будь-який заміський об'єкт споживатиме електрику у великому обсязі. Але навіть у цій ситуації опалення електроенергією – це економний спосіб опалення, на відміну від приладів, які використовують інфрачервоний метод обігріву.
Дерев'яний будинок - це житловий об'єкт з особливими потребами, тому економний варіант індивідуального обігріву має бути заснований на таких принципах:
Щоб приватна оселя не перетворилася на незрозумілу споруду, слід скористатися простим обладнанням. Наприклад, заміський котедж можна обладнати кількома радіаторами, які підбираються та налаштовуються індивідуально для кожної кімнати.
Електробатареї безпечні для дітей та дорослих. Приватне житло відноситься до категорії об'єктів, де з необережності часто виникають пожежі. Тому виробники роблять свої конструкції дуже безпечними. До того ж, економний спосіб споживання енергоносіїв - це перше, на що звертають увагу власники такого житла.
Економне електроопалення - це не забаганка, а сувора необхідність. Приватне житло і так поглинає багато електроресурсів, тому зниження навантаження на мережу є важливим завданням.