Додаткові комплектуючі та аксесуари для обігрівачів: гостра необхідність чи додаткові можливості?

Posted by admin 26.09.2021 0 Comment(s)

Обігрівач — пристрій, який гарантує комфорт і затишок в домі. Обігрівачі служать в різних умовах і для різних цілей, тому при виборі самого пристрою потрібно враховувати ці чинники. Але додатково варто розглянути покупку комплектуючих для обігрівачів, які зроблять їх більш функціональними і комфортними у використанні. Якщо Ви не вирішили, який аксесуар або комплектуючі для обігрівачів Вам підходить — Ви потрапили на правильну статтю. Тут точно дізнаєтеся про всі тонкощі та деталі вибору аксесуарів для обігрівачів, а також знайдете багато корисного для своєї системи опалення. СТІНЕКС - правильне місце, де розповідають тільки правду про електроопаленні, а аксесуари, отже, — важлива його складова.

 

Що відноситься до комплектуючих елементів для обігрівачів?


Сьогоднішній ринок обігрівачів заповнений новинками і самими високотехнологічними рішеннями, які здатні вичавлювати максимум ефективності, споживаючи при цьому мінімум електроенергії. Такі обігрівачі нового покоління вважаються найкращою альтернативою будь-якого типу опалення, тому до них виробники випускають додаткові комплектуючі. Найяскравіші і корисні аксесуари випускають для керамічних обігрівачів. Такі пристрої можуть служити як в якості основного опалення будинку, так і додаткового.

Їх можна укомплектувати:

Терморегулятором
Терморегулятор — це пристрій, який автоматизує роботу обігрівача. Для роботи він підключається до мережі і самому обігрівача, і налаштовується власником по температурі. Далі працює відповідно заданою програмою. Терморегулятор до обігрівача — дуже популярне пристрій сьогодні, воно підходить до більшості обігрівачів і спрощує їх роботу. За допомогою нього власники обігрівачів можуть не заглядати до опалювальних систем і не вибудовувати вручну настройки.

Пульт управління
Це блок управління декількома або всіма обігрівачами в будинку. Він допомагає в роботі з електричними обігрівачами, тому що пульт управління (або «мозок») дає власнику можливість налаштовувати температуру в будинку або квартирі в пару кліків. До пульту управління є свої датчики, які потрібно розташувати у кожній кімнаті, щоб обігрівачі працювали правильно і злагоджено. Також такі системи допоможуть запобігти роботу обігрівачів при різкому підвищенні температури або зниженні.
І хочемо нагадати, що в Україні вводиться пеня за комуналку і абонплата.

Ніжками, колесами, стійками
Ніжки та коліщата потрібні обігрівачів, які служать, як додаткове опалення. Мобільність електричних обігрівачів — основна їхня перевага, і коліщатка допомагають пересувати обігрівачі в будь-яку частину кімнати без зусиль. Стійки кріпляться в тому випадку, коли потрібно підняти обігрівач на певну висоту. Особливо актуальними ці комплектуючі є для інфрачервоних обігрівачів.

Сушаркою для білизни
Сушарка для білизни на обігрівач — одне із самих практичних рішень від виробників. З таким аксесуаром навіть взимку одяг буде висихати моментально після прання, при цьому не псуватися і не обпалюватися. Сушарки дуже зручні, але вони підходять тільки для керамічних обігрівачів. Великим плюсом вважається і те, що волога не залишається в приміщенні, а зникає, що запобігає появі грибка і цвілі.

 

Чи варто купувати аксесуари для обігрівачів?


Обов'язково задумайтеся над покупкою нового аксесуара для обігрівача. СТІНЕКС | STINEX — надає інноваційні обігрівачі нового покоління, а також аксесуари до нього та комплектуючі. Будь-який пристрій з нашого магазину зробить Ваш будинок комфортніше, тому не витрачайте час і почніть економити разом з керамічними обігрівачами STINEX.