Що таке теплі плінтуси?

Posted by admin 19.01.2023 0 Comment(s)

теплий плінтус

Плінтус – це декоративний елемент, необхідний для завершення покриття для підлоги в будь-якій кімнаті. Використовується для кріплення покриття для підлоги і надання йому привабливого вигляду. Плінтуси бувають різних матеріалів, кольорів, форм і розмірів залежно від типу покриття для підлоги, такого як ламінат, лінолеум або килим. Вони не тільки служать естетичної мети, але й служать покриттям для будь-якої проводки або систем опалення, які можуть бути встановлені під ними. Ця конструкція називається теплий плінтус або плінтус із підігрівом.
Теплий плінтус складається із керамічного корпусу, в якому знаходиться нагрівальний елемент. Він розміщується по краю кімнати і може використовуватись незалежно або у поєднанні з існуючими обігрівачами та радіаторами. Оскільки конструкція щодо проста, встановити такий тип плінтуса нескладно самостійно.

Що ж таке плінтус із підігрівом?


Давайте розглянемо уважніше. Електричні плінтуси - це недавнє досягнення в системах домашнього опалення, що працюють за рахунок конвекції. Гаряче повітря піднімається від підлоги та нагріває стіни, тим самим утримуючи тепло в приміщенні та усуваючи вологу. У міру підйому повітря охолоджується, а потім опускається, утворюючи кругообіг повітряних потоків. Система опалення непомітна та не викликає утворення конденсату на вікнах. За конструкцією ці теплі плінтуси діляться на два види:

  • плінтус водяний;
  • плінтус електричний.

Водяний теплий плінтус


Теплий плінтус під систему опалення з циркуляцією води нагадує маленькі батареї опалення та циркулює за прихованими контурами системи з температурою 40-50℃. Він складається з котла, колекторного вузла та лінії трубок, що передають тепло. Цей плінтус встановлюється, з'єднуючи нагрівальні прилади з вузлом збору поодиноко або попарно. Його перевагами є:

  • надійність;
  • рівномірне виділення тепла.

Водонагрівальна конструкція під цоколем надійна і добре працює, а у разі виходу з ладу одного із пристроїв або трубопроводів система залишається справною. Головний плюс цієї системи – це рівномірний розподіл тепла у приміщенні.
Для встановлення системи теплий плінтус будуть потрібні надійні труби, які не іржавіють і повинні бути встановлені заздалегідь, ще на стадії ремонту. В рамках ремонту плінтуса, при підключенні низькоякісними складовими необхідно розбирати плінтус, щоб замінити деталі, якщо необхідно замінити труби, для цього необхідно буде розкрити підлогу. Тому заздалегідь подумайте про наслідки та економію. Люди, які розглядають такий утеплювач для свого будинку, часто запитують, скільки коштує теплі плінтуси. Вартість теплого плінтуса може бути недешевою як з точки зору початкової установки, так і будь-якого необхідного ремонту.

Теплий плінтус електричний


Теплі плінтуси електричні складаються з двох трубок із металевою пластиною зовні, функціями нагрівання та клемами для підключення живлення. Верхня трубка пристрою призначена для нанизування будь-яких необхідних дротів, а нижня частина має нагрівальний елемент. Він має такий же базовий вигляд та конструкцію, як і водяний плінтус. Переваги цієї системи в тому, що вона:

  • проста в установці;
  • енергоефективна;
  • має контроль за температурою.

Встановлення системи теплі плінтуси на стіну та їх підключення виконується швидко та просто. Після надійного встановлення все, що потрібно, це підключити обігрівач до живлення, і система готова до використання. Ми рекомендуємо підключати теплий керамічний плінтус через розумну розетку або термостат, таким чином плінтус буде підтримувати задану температуру - це істотно знизить ваші витрати на електроенергію.
Недоліки плінтуса з електричним підігрівом включають необхідність бути точним щодо використовуваних матеріалів, розміру перерізу проводів і запобіжних заходів при будь-яких перепадах напруги. У разі поломки стіни, що містять проводку, доведеться розбирати, щоб дістатися пошкодженого місця. Яка ціна системи опалення теплий плінтус? Ціна залежить від моделі та марки. Однак купівля з ненадійних джерел може призвести до вищої вартості через їхній швидкий вихід з ладу. При необхідності заміни несправного плінтуса необхідно виділити додаткові кошти на покупку нового, тому звертайте увагу на гарантію, яку дає магазин. В інтернет-магазині Stinex гарантія 60 місяців на керамічний плінтус із підігрівом.

Чи потрібний теплий електричний плінтус будинку?


Електричні плінтуси потрібні для приміщень, які мають високі стелі і велику кількість віконних рам по периметру приміщення. Головна перевага - це на вікнах не буде накопичуватись конденсат.
У кутових панельних квартирах, часто проблема, коли стіни покриваються пліснявою, а на вікнах конденсат. Інфрачервоний обігрівач плінтусний Ceramic 140/220 (ML) нагрівається до температури понад 50 градусів, що допоможе викорінити проблему холодних стін і захистить від розвитку небезпечної для здоров'я цвілі.