Керамічні сушарки для рушників, чим вони краще?

Posted by admin-vk 28.11.2021 0 Comment(s)

Електричні або водяні сушарки для рушників є майже в кожній ванній кімнаті. Це дуже простий і зручний пристрій для швидкого сушіння різних виробів з тканини. Однак і тут, у звичайних побутових питаннях, не обійшлося без високих технологій.

Зовсім недавно був представлена керамічна сушарка для рушників - інноваційний електричний нагрівальний пристрій, що виконує примусову сушку рушників з набагато більшою ефективністю.

Особливості конструкції:


  • На відміну від традиційних моделей, у новому рушникосушителі сушіння тканинних виробів виконується за допомогою спеціальної панелі, виготовленої з металокераміки. Для розвішування рушників на панелі є спеціальні металеві елементи, круглого або прямокутного профілю.
  • Задня панель приладу, з метою безпеки, виготовлена ​​з композитного матеріалу.
  • Розміщений усередині пристрою кабель, нагріває обидві панелі, забезпечуючи природну конвекцію в приміщенні, і сушить рушник за допомогою інфрачервоних променів. Таким чином, в одному корпусі вмістилися два прилади – сушила та обігрівач.

Основні переваги:


  • Навіть без урахування багатофункціональності, керамічна сушарка для рушників має ряд незаперечних переваг над традиційними приладами:
  • Висока надійність, що пояснюється повною ізоляцією нагрівального елемента від зовнішніх впливів та відсутністю складної електроніки.
  • Виріб представлений у широкому діапазоні потужностей, розмірів, кількості тримачів рушників, кольорів панелі.
  • Можлива наявність регулятора потужності. Це дозволяє, наприклад, нагріти керамічну панель до безпечних 40 градусів, що унеможливлюють опіки, або включити основний режим, і наздогнати нагрівання до 80 градусів.

Керамічні сушарки для рушників також називають додатковими джерелами опалення в приміщенні. Такий вид сушарки залежить від електрики, і логічно, що існує небезпека займання або замикання. Але сучасні прилади вже оснащені системою запобіжників та контролю за виділенням тепла, що запобігає виникненню цієї небезпеки.

Можливість відключення і включення сушарки для рушників за потребою дозволяє регулювати кількість споживаної енергії, не витрачати її даремно і економити фінанси на оплаті рахунків. У цілодобовому обігріві потреби немає - для повного висушування рушника достатньо 2-3 годин, а для створення комфортного мікроклімату при прийнятті гарячої ванни потрібно так само мало часу.

Нюанси монтажу:


Електроприлад досить просто встановити на обране місце і підключити до електрики шляхом облаштування прихованої проводки у стіні (прихований спосіб) або через звичайний провід, підключений до розетки (відкритий спосіб). При підключенні останнім варіантом необхідно встановити спеціальні елементи з високою стійкістю до вологого середовища, які оснащені гумовими ущільнювачами. Таким чином розетка захищена від вологи, замикання та псування приладу. Але прихований варіант монтажу вважається раціональнішим і безпечнішим у разі стаціонарної установки пристрою.