Інструкція із застосування керамічної батареї?

Posted by admin-vk 25.11.2022 0 Comment(s)

Після покупки обігрівача часто виникає питання. Чи легко встановити керамічний обігрівач?
Багато хто запитує, як встановити електричний керамічний обігрівач Stinex, самостійно чи потрібно наймати електрика, вішати його на стіну або ставити на підлогу? У нашій статті ми розберемо це питання.
Хорошою новиною є те, що встановити один із цих обігрівачів дуже просто. Все, що вам потрібно, це дриль і близько 10-15 хвилин і ви зможете включити обігрівач в мережу.
Щоб приміщення прогрівалося належним чином, необхідно усунути всі затінені ділянки та протяги у приміщенні. Для цього і потрібна правильна установка керамічних обігрівачів. Термін «керамічний нагрівач» може відноситися до простих конвекційних систем, в яких замість нагрівача використовуються керамічні пластини, а також до сучасних панелей, що випромінюють тепло завдяки електромагнітному полю.

Як повісити конвектор на стіну?


Стереотипи про те, де можна встановлювати керамічні панелі, від стереотипів класичного опалювального обладнання, інфрачервоні обігрівачі ефективні для обігріву предметів у приміщенні, а не повітря. Якщо настінні обігрівачі Stinex будуть встановлені в типових місцях - під вікном, прикритим шторами або ширмами - вони сильно втратить свою ефективність. Крім того, не розміщуйте настінні обігрівачі навпроти вікна, тому що випромінювання губиться через прозору поверхню і не даватиме потрібного обігріву. Головне, поставити керамічний обігрівач так, щоб був безперешкодний напрямок теплового потоку на меблі та інших предметів у кімнаті, при цьому відстань до людини, особливо до голови, має бути на оптимальній відстані в межах 1.5-2 метри.

Куди в кімнаті правильно ставити (вішати) обігрівач


Керамічний обігрівач з установкою на стіну спочатку задумано всіма виробниками. Звичайно ж їх можна встановити на стелю, але тоді ефективність їх нагріву стане набагато гіршою. Розглянемо це питання детальніше.
Найголовніший аспект у тому, що вам потрібно встановити електричний керамічний обігрівач на стіну з висотою, не менше ніж 15-20 см від підлоги вашого приміщення. Це потрібно, щоб холодне повітря могло потрапити знизу в область між обігрівачем і стіною, де воно буде нагріте задньою поверхнею нагрівача. Тепле повітря, набагато легше за холодне, через це воно підніметься вгору. Робимо висновок, що для відведення теплого повітря потрібний вільний простір над обігрівачем дорівнює 20-25 см. Через це умови ми не рекомендуємо монтаж обігрівачів на стелі. Для цього в нашому інтернет-магазині представлені стельові обігрівачі.

Установка електропанелей у квартирі


Насамперед потрібно визначиться з вільним простором у приміщенні. Найкраще місце для інфрачервоної панелі - це стіна від якої надходить найбільше холоду. Зазвичай, це зона з вікном. Не дарма центральне опалення найчастіше виводиться під вікном. Все тому, що задня частина нагрівача, як батарея, або обігрівач, буде прогрівати не тільки приміщення, але і всю стіну. Створивши у своїй так звану «Теплову завісу». Тим самим через стіну не втрачатиметься тепло з приміщення і ККД від обігрівача буде набагато більшим. Так само спроектовано опалення в більшості магазинів. Коли на вході стоїть теплова гармата та обдуває двері теплим повітрям, від яких йде постійний холод під час відкриття.

Але інструкція до застосування керамічних батарей свідчить, що установка керамічних електропанелей доступна в будь-якому місці вашої квартири, тому що не завжди є місце з боку холодної стіни. Головне правило - це не загороджувати електропанель великими меблями та побутовою технікою, щоб не пошкодити їх, оскільки панель досить гаряча.

Загальні правила під час встановлення керамічного обігрівача


  • Проводити монтаж керамічного обігрівача до стіни, через готові заводські отвори.
  • Заборонено розміщувати обігрівач поруч із легкозаймистими матеріалами.
  • Вмикати обігрівач під час монтажу.
  • Відстань між стіною та обігрівачем має бути 2-3 см.
  • Для кращого обігріву, підкласти матеріал, що відображає тепло.

Як відбувається монтаж обігрівачів?


Що потрібно для встановлення керамічної панелі? Для монтажу знадобиться дриль або перфоратор, а також набір кріплень у стіну і сам обігрівач. Найпростіший спосіб це виміряти отвори кріплення і перенести їх на місце кріплення. У отвори встановлюємо дюбеля і вкручуємо металеві шурупи. Після цього навішуємо обігрівач на кріплення у стіні. Включаємо в мережу та довгоочікуване тепло, одразу почне вас зігрівати.

Підключення терморегулятора


Як підключити терморегулятор до керамічного обігрівача? Для правильної роботи системи електрообігріву керамічної панелі необхідний термостат. Це допоможе швидко досягти комфортної температури у приміщенні. Термостат стежитиме за встановленою вами температурою і включатиме і вимикатиме нагрівачі при необхідності. Це дозволить автоматизувати систему опалення та зробити її більш ефективною. Вам не доведеться постійно ставити питання, чи достатньо тепло в кімнаті і чи не час включити або вимкнути керамічні панелі опалення. Термостат зробить усе за вас. Це дуже корисний та надійний друг.

Розглянемо найпростіший спосіб підключення розеточного терморегулятора. Вихідний термостат є типом регулятора у вигляді блоку, який вставляється в розетку. Він має електронний дисплей, який встановлює температуру у приміщенні. Коли приміщення нагрівається до заданої температури, термостат розімкне електричний ланцюг і вимкне нагрівач. Єдиний мінус розеткового термостата в тому, що він встановлюється там, де є розетка, а сама розетка може бути захована за меблями або в іншому важкодоступному місці.

У цій статті ми розглянули найпростіший спосіб підключення керамічних обігрівачів. І дали відповідь на питання, що часто ставиться про монтаж керамічних панелей. Якщо у вас залишилися питання, то ви завжди можете звернутися до нашого магазину за консультацією.