Який обігрівач кращий і який обігрівач економніший для квартири?

Posted by admin 24.09.2022 0 Comment(s)

З настанням холодів актуальною стає тема тепла в будинку, адже, на жаль, опалення, що не завжди існує, може забезпечити максимальний комфорт у зимовий час. На щастя, завдяки сучасним технологіям існує ефективніша альтернатива. На сьогоднішній день такою інфрачервоні обігрівачі, представлені компанією STINEX. Не варто судомно чекати дня, коли нарешті увімкнуть опалення. Тепер у вашому будинку немає місця незручностям, які створює холод. Вам не доведеться загортатися з головою в ковдру, вдягати на себе по сто одеж і постійно зігріватися підручними засобами. Достатньо включити інфрачервоний обігрівач – і хвиля тепла пошириться за лічені хвилини. Відчуйте себе затишно та вільно у власній квартирі.

 

Як вибрати обігрівач для квартири


Основною перевагою інфрачервоних обігрівачів є, безперечно, їх економічність. На відміну від інших засобів обігріву вони витрачають на 30-40 відсотків менше електроенергії.

Цей фактор позитивно вплине на ваші фінансові витрати за комунальні послуги. Якщо вас лякає інфрачервоне випромінювання, то поспішаємо заспокоїти вас – воно абсолютно нешкідливе. Щоб зрозуміти принцип роботи даного обігрівача, достатньо подати промені сонця. Таким чином, інфрачервоний опалювальний прилад швидко нагріває поверхні меблів, стін тощо, а потім це тепло поширюється у просторі, тим самим не пересушуючи повітря та не створюючи рівномірне обігрів. Навіть наявність протягів не перешкоджатиме його ефективній роботі.

Якщо ви все ще думаєте, який обігрівач кращий для квартири і економічніший, вибирайте ІЧ обігрівач (інфрачервоний), адже він:

 • НЕ вплине на вашу родину;
 • у розумних межах використовує електрику;
 • гармонійно впишеться в інтер'єр.

STINEX - це не тільки економічний обігрівач для квартири, він ще й екологічний. Він працює досить швидко, але при цьому не робить повітря сухим, а підтримує необхідний рівень кисню та вологості. Інфрачервоні промені у пристрої не містять шкідливого для здоров'я ультрафіолету, тому вам не доведеться переживати за безпеку своїх дітей та близьких людей. ІЧ-обігрівач здатний приносити користь у будинок, адже він вбиває віруси та бактерії, а також запобігати утворенню грибка. Температуру ви контролюєте самостійно.

Монтаж обігрівача

Електрообігрівач легко встановлюється на необхідній поверхні (стіна, підлога, стеля) і досить простий у використанні. Сучасна техніка стає предметом інтер'єру квартири, вона стає її невід'ємною частиною. З вашою фантазією ми можемо перетворити настінний інфрачервоний обігрівач на елемент декору, оформивши прилад у вигляді картини або фотографії (це є додатковою послугою). Такий підхід не лише стильний, а й дуже практичний.

Інфрачервоні обігрівачі STINEX підходять не тільки для дому та квартири, але й забезпечать теплом офісне приміщення, склад чи магазин. На сайті представлені такі види обігрівачів для квартири:

 • стельові інфрачервоні обігрівачі;
 • настінні ІЧ обігрівачі;
 • вуличні ІЧ обігрівачі;
 • керамічні ІЧ обігрівачі.

Ми даємо своїм клієнтам можливість вибрати прилад відповідно до необхідних технічних характеристик, способу розміщення та особливостей приміщення.

Кожен з представлених пристроїв дуже зручний в експлуатації та безпечний навіть для дітей.
За наявності основного опалення рекомендуємо придбати обігрівач потужністю 150-300 Вт. Якщо кімната повністю позбавлена ​​тепла, вам підійде електроприлад на 500 Вт. Наявність також є довгохвильові обігрівачі. Рекомендуємо разом з ними придбати терморегулятор, який контролюватиме роботу електричного опалювального пристрою та підтримуватиме оптимальну температуру в приміщенні.

Обігрівачі, які кріпляться на стелю, стануть вдалим варіантом для невеликих приміщень, у яких кожен сантиметр простору на рахунку. Крім цього, вони мають особливий попит завдяки тому, що здатні охопити всю територію кімнати і розподілити тепло рівномірно.

Настінні обігрівачі здатні не тільки зберегти вільне місце в квартирі, а й стати її прикрасою, якщо ви підійдете творчо до оформлення.
ІЧ електрообігрівач відрізняється високою якістю і, без жодних сумнівів, надійно прослужить вам не один рік, забезпечуючи теплом вас та вашу родину. Займаючи мінімальний простір, він має максимальний ефект навіть у найхолоднішій квартирі. Компанія STINEX вже встигла зарекомендувати себе якнайкраще в Україні та Польщі. Наші українські клієнти продовжують тішити нас позитивними відгуками про продукцію. Переконайтеся, що STINEX дійсно дарує затишок та тепло!

Відчуйте повну незалежність від ЖКГ, адже кожен економічний обігрівач STINEX дозволить вам самим вирішувати, коли починати опалювальний сезон у себе вдома. Створити затишок та теплу атмосферу без шкоди для здоров'я тепер можна легко, швидко та за дуже демократичною ціною.

 

Невеликий відступ...чим відрізняються хороші обігрівачі


Наявність термостату. Обігрівач з термостатом знижує потужність обігріву в режимі очікування, коли кімната прогрілася до потрібної температури, і таким чином зменшується споживання.

 1. Наявність терморегулятора. У таких обігрівачів можна вручну регулювати температуру обігріву, знижуючи її (і енергоспоживання відповідно), оскільки вам потрібно.
 2. Керамічний нагрівник. Обігрівачі з керамічним нагрівальним елементом мають високий ККД: вони швидко нагріваються і довго остигають, віддаючи в повітря тепло. Так що витрат енергії тут майже не буває.
 3. Парокапельна технологія обігріву. Ще одна технологія прогрівання повітря (докладно про всі технології ми розповідали тут). Фактично це переносна батарея: нагрівання повітря відбувається за рахунок нагрівання води всередині обігрівача.
 4. Інфрачервоно-плівкова технологія обігріву. Це, мабуть, найнезвичайніший і найдешевший метод обігріву. Він ґрунтується на використанні гнучкої плівки, всередині якої знаходяться інфрачервоні нагрівальні елементи — саме її підкладають під так звану «теплу підлогу». У наші дні на основі такої плівки стали робити невагомі обігрівачі-«килимки», які споживають майже вдвічі менше енергії, ніж будь-який інший обігрівач.