Керамічні обігрівачі для дому

Posted by admin 13.03.2023 0 Comment(s)

Керамічні обігрівачі для дому

Керамічні інфрачервоні обігрівачі для дому – це ефективне та зручне рішення для підтримки теплої атмосфери у вашому осередку в зимовий період часу. Сучасні технології постійно покращуються і не стоять на місці, ми розповімо, як правильно підійти до вибору керамічного обігрівача для дому, щоб кожна витрачена на нього гривня повернулася вам у сторазовому співвідношенні. Керамічні інфрачервоні обігрівачі, хоч і коштують зазвичай дорожче і мають масивніший вигляд, але вони краще справляються з головним завданням - забезпеченням потрібного рівня тепла в приміщенні. Вони можуть використовуватися як для додаткового обігріву, так і повноцінного обігріву вашого будинку. Керамічні обігрівачі працюють на основі принципу конвекції, тобто перенесення тепла повітрям.

Потужність керамічного обігрівача


Для визначення необхідної потужності керамічного інфрачервоного обігрівача необхідно враховувати розмір приміщення та висоту стелі. Зазвичай при цьому використовують просту формулу. Для цього необхідно виміряти площу (S) та висоту (h) приміщення, а потім отримати об'єм повітря шляхом їх множення (V=Sxh). Наприклад, якщо площа приміщення становить 20 м², а висота стелі — 3 м, об'єм повітря дорівнюватиме:

  • V=20x3=60 м³.

Розділивши отримане значення об'єму на 30, можна розрахувати потужність (P) керамічного нагрівача:

  • у цьому випадку це буде 2 квт.

Слід пам'ятати, що це набір формул є лише рекомендованим. Не забувайте враховувати такі моменти як: кількість тепла в приміщенні, тепла, що втрачається з приміщення, кількість і розмір вікон і дверей, а також товщина стін. Ці параметри повинні бути прийняті до уваги більш точного розрахунку. Використовуйте цей розрахунок для визначення потужності пристроїв, які використовуються при створенні та підтримці оптимальної температури в опалювальному приміщенні, гаражі, прибудові, майстерні або будинку. Дуже просте рішення для розуміння, використовуйте простіші рівняння:

  • P = S × 100 Вт.

Однак керамічні інфрачервоні панелі купують не тільки для обігріву квартир і будинків, а також часто використовують для обігріву сараїв, гаражів та майстерень, тут потрібно враховувати розмір простору та різницю температур усередині та зовні при розрахунку потужності.
Ефективність обігріву неопалюваного приміщення керамічною панеллю можна визначити за рівнянням:

  • P = V×(t2 – t1)×k/860.

Де рівняння V — обсяг повітря, а t2 — оптимальне повітря у приміщенні і t1 — температура повітря поза приміщення. Коефіцієнт теплоізоляції k залежить від матеріалу та конструкції конструкції та можливі значення можуть бути в межах (0,03 дерев'яна споруда) площа кладки в одну цеглу, 0,02-0,09 - у дві цеглини та 0,6-0,9.

Вибір керамічних обігрівачів


При виборі опалювального керамічного обігрівача важливо звертати особливу увагу на певні характеристики, щоб забезпечити максимальну кількість тепла протягом тривалого часу. До таких характеристик належить:

  • потужність нагрівача, яка визначається виходячи з приміщення, що опалюється – зазвичай використовується співвідношення 1 кВт на 10 м2;
  • автоматизація також є обов'язковою, оскільки вона дозволяє користувачеві тримати пристрій підключеним до джерела живлення та активувати його тільки тоді, коли температура падає нижче певного рівня так звані керамічні обігрівачі з керуванням по Wi-Fi або з керуванням через термодатчик;
  • наявність захисту, яка спрацьовує у разі короткого замикання чи перегріву пристрою;
  • розмір та вага пристрою мають важливе значення, коли необхідно обігріти невеликі приміщення або перемістити пристрій;
  • зовнішній вигляд обігрівача слід вибирати відповідно до інтер'єру приміщення;
  • також бажано розглянути додаткові функції, які можуть зробити роботу з пристроєм зручнішою та ефективною.

Різновид керамічних обігрівачів


Сьогодні споживачі мають можливість вибрати найбільш підходящий варіант із безлічі різних керамічних нагрівальних панелей. Обігрівачі бувають настінні, підлогові та настільні.
Настінні варіанти є найбільшими з керамічних обігрівачів і нагадують спліт-системи кондиціювання повітря, але їх пластини досить тонкі, що дозволяє розміщувати їх у нижніх частинах стін і краще працювати в невеликих приміщеннях, оскільки потік гарячого повітря йде вгору. Не рекомендується розміщувати обігрівачі високо на стелі, оскільки вони не працюватимуть належним чином.
Підлогові керамічні обігрівачі є найефективнішим варіантом. Вони оснащені необхідними функціями безпеки, такими як миттєве вимкнення у разі перекидання або перегріву. Багато хто з цих обігрівачів поставляється з колесами, які дозволяють легко переміщати їх по будинку або квартирі.
Третій тип керамічних обігрівачів – це настільні моделі зі спеціальною оболонкою, яка дозволяє нагрітому повітрі розсіюватись у всіх напрямках, швидко прогріваючи приміщення.

Перевага покупки керамічного обігрівача


Експерти провели серію тестів, щоб визначити найкращий опалювальний прилад для нашого клімату, і результати показали, що керамічні обігрівачі набагато перевершують масляні аналоги. Щоб вибрати правильний обігрівач для вашого приміщення, необхідно враховувати розмір приміщення, його ізоляцію та інші характеристики. Докладніше про характеристики та переваги керамічних обігрівачів читайте у цій статті. Якщо вам потрібна допомога у виборі керамічного нагрівача, фахівці в нашому інтернет-магазині Stinex завжди готові допомогти вам.