Якої потужності бувають електричні сушки для рушників

Posted by admin 15.12.2022 0 Comment(s)
Керамический полотенцесушитель и металлический полотенцесушитель
Сушка для рушників - це спеціальний пристрій, що використовується для сушіння білизни і рушників. Це тип обігрівача, який нагрівається водою або електроенергією, залежно від типу системи опалення в будинку або квартирі. Електрична сушарка для ванної має вбудований нагрівальний елемент, що дозволяє сушити білизну та рушники швидше та ефективніше. Сушка для рушників доступна в різних розмірах і різної потужності, тому він підходить для використання як в домашніх, так і в комерційних умовах. Це також відмінний вибір для економії електроенергії, оскільки він є дуже енергоефективним. Сушіння для ванної також проста в установці та використанні, що робить її відмінним вибором для тих, хто шукає зручний та ефективний спосіб для обігріву ванної та сушіння білизни. Електричний сушка для рушників не залежить від інженерних систем і працює аналогічно масляному радіатору, при цьому для установки потрібної температури використовується термостат. Зараз настільки часто можна зустріти сушка для рушників у ванній кімнаті, що це здається майже тривіальним питанням, а дизайн і зовнішній вигляд сушки для рушників може варіюватися від вінтажного радянського серпантину до сучасної кераміки.

Потужність рушників для ванної


Будь-який пристрій, що передає тепло, наприклад сушарку для рушників у ванній кімнаті, має свою теплову потужність, яку можна збільшити. На це впливає не лише розмір обігрівача, та розмір приміщення. Важливо, що сушка для рушників не є прямим джерелом тепла у ванній кімнаті, проте правильна кількість виробленого тепла створює приємну атмосферу проведення часу у ванній. При підборі сушилки для ванної кімнати тільки для сушіння рушників потужність пристрою може бути будь-яка. Швидше слід приділити увагу дизайну і тому, як він доповнює інтер'єр вашої ванної кімнати. Зазвичай виробники розраховують оптимальну електричну потужність за температури нагрівача близько 60 градусів. Потужність сушки для рушників зазвичай становить від 40 до 150 Вт, що не завжди вимагає постійного використання, а значить і не призводить до надмірних витрат на електроенергію. У нашому інтернет-магазині представлений оптимальний варіант потужності сушарки у ванну 250Вт, що оптимально як і для сушіння білизни, так і для обігріву ванної кімнати взимку. Якщо встановити додатковий терморегулятор, то й витрати на електроенергію будуть мінімальними, ще й зможете і будете в теплі.

Для чого потрібна сушарка для рушників у ванній?


Крім своєї основної мети сушіння білизни та збереження тепла рушників, сушарка для рушників служить міні-радіатором. Він зберігає повітря у ванній кімнаті зручним. Сушарки меншого розміру не будуть давати надлишкового тепла, але вони все ж таки забезпечуватимуть тепло при необхідності, після ванни або душу. Що ще слід відзначити щодо сушіння для ванної кімнати, так це те, що він допомагає контролювати вологість у ванній кімнаті. Без встановленого радіатора сушки для рушників необхідний, інакше в приміщенні буде занадто сиро, що призведе до зростання плісняви і грибка.

В цілому, основними функціями сушки для рушників є:
  • сушіння;
  • підігрів рушників;
  • контроль вологості.
Крім того, сушарки для рушників можуть давати й інші переваги, крім їх основного призначення в якості сушарки. Ви можете купити додаткові гачки або вибрати модель з уже встановленими гачками, що краще, якщо ви не віддаєте перевагу конструкції з ключами. Красиві дизайнерські моделі, які привертають занадто багато уваги, такі як керамічні сушки для рушників завжди доступні тим, хто хоче виділити свій інтер'єр, але вони можуть коштувати дорожче, ніж класичні моделі.

Перевага сушки для рушників Stinex


Керамічні рушникосушки електричні - пристрій являє собою керамічний обігрівач з ручками, який використовується для сушіння одягу і рушників. Він використовує два різні методи одержання тепла — конвекцію, яка нагріває повітря, та інфрачервоне випромінювання, яке нагріває предмети. Він має багато переваг у порівнянні зі звичними нам рушникосушками - його можна використовувати як для обігріву приміщення, а також для більш швидкого сушіння рушників та білизни. Також має привабливий дизайн, який є у різних варіаціях. Тим часом металеві рушникосушки електричні має меншу вартість, більше ручок для сушіння білизни, і єдиний мінус який можна розцінювати як перевагу перед керамічним сушки для рушників для ванної не такий яскравий дизайн, що відмінно підійде для мінімалістичного і спокійного інтер'єру.

Керамічний рушникосушник

Підіб'ємо підсумок яка потужність сушіння для ванної буде оптимальна


При виборі сушарки у ванну виключно для сушіння одягу та рушників важливо враховувати його розмір, стиль та загальну продуктивність. Кількість тепла, що генерується, буде достатнім, якщо температура поверхні пристрою становить 60°C, як вказав виробник. Для зниження енергоспоживання можна встановити терморегулятор або вимкнути пристрій вручну. Для створення комфортної температури у ванній рекомендується мати електричний сушка для рушників потужністю 100-120 Вт на 1 квадратний метр площі. Але все ж таки це рекомендаційні параметри і для кожної ванної вони будуть різні.